<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:25 V75-4
V4-1
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS - HOPPER
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper minst 400.000 kr.
Premier: 250.000-125.000-75.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-12-10 Plass : 4-12-10

1 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2140 1 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 2 13/7 - 05 / 9 2100 24,7a 54
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 2 27/6 - 03 / 7 2140 27,0 13
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Bollnäs 1 07/6 - 04 / 7 2180 24,9 20
B. Steinseth B. Steinseth Bergen Travpark 1 02/6 - 07 / 15 2160 24,0 23
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 12/5 - 04 / 12 2180 24,5 20
2 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Hagmyren 1 02/7 - 06 / 11 2180 25,0 17
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 16/6 - 07 / 12 2080 24,6 15
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen J. Kontio Bollnäs 0 07/6 - 04 / 10 2180 26,9 g 46
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 19/5 - 09 / 1 2100 23,0 149
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 12/5 - 04 / 14 2180 24,9 86
3 2018: -16 -3 -4 -4 -0 -237 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 3 Plass 897 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 06 / 8 1609 22,8a 30
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 2 16/6 - 07 / 11 2080 25,0 97
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Forus Travbane 0 03/4 - 04 / 7 2100 br g 26
G. Gudmestad G. Gudmestad Sørlandets Travpark - 24/3 - 03 / 8 2160 dg 116
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 27/2 - 02 / 4 1600 24,7a 52
4 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 4 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 01 / 10 1609 21,2a 10
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Bjerke Travbane 7 10/6 - 10 / 8 1609 20,1a 211
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Solvalla 3 27/5 - 07 / 5 1640 20,0a 306
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Haugaland Travpark 1 10/5 - 07 / 7 1840 23,3 12
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bjerke Travbane 2 14/4 - 08 / 3 2140 23,9 37
5 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -26 -1 -6 -0 -8 -218 500
Oriola 5 Plass 792 500
7 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 07/7 - 06 / 10 1609 dg a 115
e. Minardi v. Elding T. Solberg Forus Travbane 0 16/6 - 07 / 15 2080 27,2 g 171
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 02/6 - 07 / 14 2140 25,7 146
L. Kolle Åsbjørn Tengsareid (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 11 2180 28,8 g 234
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 1 21/4 - 05 / 12 2080 25,4 159
6 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 6 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 06 / 7 1609 23,0a 204
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/6 - 03 / 6 2140 27,3 268
Merete Viksås /Roa T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 5 2620 28,0 532
O. Østre Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 0 30/5 - 08 / 2 2140 26,1 678
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 05 / 1 1700 23,9a 231
7 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 7 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin R. Skoglund Bergsåker 0 05/7 - 04 / 12 1640 22,8a 106
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo U. Ohlsson Dannero - 21/6 - 09 / 13 2180 dg 62
Morten Langli /Oslo U. Ohlsson Bollnäs 3 07/6 - 04 / 11 2180 25,2 55
M. Gundersen Jan-Olov Persson (T) O. Østre Romme 4 18/5 - 07 / 10 2140 24,4a 113
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 05 / 10 1700 23,9a 111
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -24 -2 -3 -4 -10 -204 500
Kap Tilly 8 Plass 589 500
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 06 / 3 1609 23,3a 230
e. Kap Nora v. Nordli Svarten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 24/6 - 05 / 2 2140 25,4 252
Hilde Håland /Klepp Stasjon G. Mikkelsen Forus Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2060 26,4 706
G. Mikkelsen Hilde Håland G. Mikkelsen Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 13 2120 26,9 g 591
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek P. Buer Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 5 1609 25,8ag 273
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 9 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven D. Dalen Jarlsberg Travbane - 07/7 - 06 / 6 1609 dg a 47
e. Hjelset Edda v. Elding M. Gundersen Forus Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2080 25,2 163
Team Hest M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/5 - 04 / 10 2160 26,0 108
T. Solberg Rita Kaasa D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/4 - 03 / 13 2180 26,0 106
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/3 - 03 / 3 2140 26,4 82
10 2019: -7 -0 -0 -2 -3 -25 500 2018: -17 -2 -4 -3 -5 -196 000
Valle Tiril 10 Plass 606 000
8 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Forus Travbane 3 03/7 - 05 / 5 2060 25,2 95
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Forus Travbane 4 16/6 - 07 / 7 2060 26,0 58
Jostein Osland /Sandnes E. Høitomt Forus Travbane 4 01/5 - 01 / 7 2060 26,7 23
E. Høitomt Jostein Osland J. Bjaanes Forus Travbane 3 21/4 - 05 / 4 2060 26,7 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Bjaanes Forus Travbane 1 03/4 - 04 / 5 2080 26,3 26
11 2018: -13 -1 -3 -0 -4 -78 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 11 Plass 1 570 863
11 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 0 13/7 - 05 / 8 2100 25,7a 272
e. Pave Vilja v. Viljesterk P. Sørmo Leangen Travbane 2 07/5 - 05 / 2 1640 24,9 84
Stall Pave V. Hop Bjerke Travbane 0 24/2 - 08 / 1 2640 29,7 r 407
V. Hop John Mogset P. Sørmo Leangen Travbane 0 18/12 - 03 / 13 1660 28,9 211
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 13/11 - 03 / 10 1700 27,5 29
12 2018: -4 -2 -1 -0 -0 -173 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -125 000
Åsrud Vilja 12 Plass 2 138 410
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Malmin Biri Travbane 1 13/7 - 05 / 5 2100 24,4a 12
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Malmin Bjerke Travbane 1 27/6 - 03 / 8 2160 26,1 34
Stall Vilja T. Solberg Sørlandets Travpark 2 22/7 - 04 / 10 2140 23,0a 52
K. Malmin Tor Ørjan Johansen K. Malmin Färjestad 0 01/10 - 09 / 7 2140 20,6a 302
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 04 / 7 2120 22,8 16