<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
VG+ LØPET.
BREDDEREMIERINGSLØP
Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ohio Royal 1 Plass 3 500
3 år BRUN V v.Revenue* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 07 / 7 2100 19,5 g 224
e. Yankee Bailey (US) v. Donerail* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 1 2100 20,4 P
Stall Ohio R. L. Kolle Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 3 1700 29,8 B
Tom Erik Solberg (T) Per Gottling (T) H. Holm Bjerke Travbane 06/9 - 20 / 2 1640 28,8 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hekla B.R. 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Muscle Hill (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 6 2140 18,6 P
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US)
Ronny Rustad-Bente Thorp
Jørn Morten Kvikstad (T) Ronny Rustad
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mr. Fantasy 3 Plass 8 000
6 år M.BRUN V v.Cromwell (US) H. Holm Bjerke Travbane - 06/6 - 01 / 5 2140 dg 92
e. Fantasy Hall v. Angus Hall* (US) H. Holm Momarken Travbane 6 15/5 - 07 / 9 2140 18,6 140
Leif Schjetne-Iver Maudal H. Holm Bjerke Travbane 4 09/5 - 01 / 8 2140 20,8 g 176
Hans Chr. Holm (T) Leif Schjetne H. Holm Bjerke Travbane - 29/11 - 02 / 4 2140 dg 262
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 7 05/11 - 08 / 6 2140 22,2 g 226
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Abrakadabra* (S) 4 Plass 0
3 år M.BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Hagoort Wolvega P 18/4 - 13 / 1 2100 14,9a P
e. Quirk of Fate* (S) v. Credit Winner* (US)
Sverige
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Muito Obrigada 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) O. Gudmestad Forus Travbane P 21/4 - 20 / 2 2040 21,8 P
e. Muito Bonita v. Felix Santana* (DE) O. Gudmestad Forus Travbane N 14/4 - 20 / 2 2040 dgpp N
Jim B. Kartevoll-Stein Grødem
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Coktail Gun M.E. 6 Plass 8 000
3 år RØD H v.Coktail Jet (FR) G. Antonsen Momarken Travbane - 10/7 - 08 / 2 2140 dg 66
e. Gunny Princess E. v. Zerberus* (DE) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 23/5 - 01 / 3 2140 18,0 41
Stall Coktail G. G. Antonsen Biri Travbane 3 20/4 - 01 / 3 2100 18,2 80
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane - 04/4 - 09 / 1 2140 g1 g 29
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Bjerke Travbane P 14/3 - 20 / 1 2140 21,3 P
7 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -854 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -3 631
Nota Fool Genius 7 Plass 4 485
4 år BRUN HP v.Federal Flex* (US) K. Ecce Nykøbing Falster 5 24/5 - 05 / 4 2160 19,9 69
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) L. Lund Nykøbing Falster 0 03/5 - 05 / 2 2140 dist g 559
Jørg Harald Lund-Oddvar Hiåsen L. Lund Charlottenlund 8 20/4 - 08 / 9 2020 21,3 325
Dag-Sveinung Dalen (T) Jørg Harald Lund R. Kjær Charlottenlund 0 17/12 - 06 / 6 2020 21,3 66
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Kjær Nykøbing Falster 2 17/11 - 01 / 1 2140 21,4 g 65
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Foxy Salt 8 Plass 491
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) G. Antonsen Momarken Travbane P 10/7 - 20 / 1 2140 21,2 P
e. Olympien (US) v. Enjoy Lavec* (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 1 2140 23,7 g 275
Ragnar Mellemstrand /Nærbø G. Antonsen Årjäng - 06/5 - 02 / 2 2140 dg 35
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 6 2140 21,8 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane P 28/11 - 20 / 2 2140 23,3 P
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sam The Man 9 Plass 0
3 år BRUN H v.Wishing Stone* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 18/4 - 20 / 2 2140 19,6 P
e. Celebrity Karma (US) v. Yankee Glide* (US)
Stall Holt Racing
Olav Mikkelborg (T)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hot Stone 10 Plass 0
3 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) H. Storås Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 01 / 8 2100 20,3 g 510
e. Summer Love v. Revenue* (S) H. Storås Biri Travbane P 08/6 - 20 / 5 2100 19,2 P
Stein Rytterager /Oslo H. Eggen Bjerke Travbane 27/9 - 20 / 4 1640 26,2 B
Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Biri Travbane 01/9 - 22 / 1 2100 26,7 B
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hardstyle d'Estino 11 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Manofmanymissions (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane P 23/5 - 21 / 5 2140 20,8 P
e. Aloha (US) v. Broadway Hall (US)
Stall Gedigen
Erlend Rennesvik (T) Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hamelia B.R. 12 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Donato Hanover* (US) S. Hammersborg Biri Travbane P 29/6 - 20 / 6 2100 20,5 P
e. Likely Volo (US) v. Yankee Glide* (US) S. Hammersborg Biri Travbane 06/10 - 22 / 2 2100 31,1 g B
Stall Toftner
Lars Anvar Kolle (T) Steinar Hammersborg (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl