<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
6. Løp
Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-2 Plass : 7-4-2

1
Blessomen 2140 0 Plass
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 07 / 12 1600 25,5a 209
e. Korra v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 04 / 5 2100 27,0a 88
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Momarken Travbane 5 12/6 - 04 / 7 2200 26,9 138
K. Johansen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 9 1700 26,9a 403
N/A K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 7 2100 31,0a 414
2
Sikvelands Svarten 0 Plass
6 år SVART H v.Alm Viktor A. Valstad Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 1 2640 26,2a 618
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane 6 12/6 - 04 / 10 2200 27,3 40
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 05 / 7 1700 25,8ag 95
D. Dalen A. Valstad Momarken Travbane 1 15/5 - 01 / 3 2140 26,7a 18
N/A O. Østre Färjestad 6 07/5 - 08 / 5 2160 25,8 281
3
Teo 0 Plass
9 år BRUN H v.Tangen Scott Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 07 / 5 1600 24,9a 528
e. Nebbenes Tea v. Elding R. Ebbinge Bjerke Travbane 7 27/6 - 04 / 7 2100 28,1a 327
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød M. Andersson Åmål 5 19/6 - 03 / 8 1700 27,9 109
Å. Tengsareid K. Johansen Momarken Travbane 0 10/4 - 04 / 10 2140 29,8a 277
N/A K. Johansen Momarken Travbane 7 29/3 - 09 / 9 2140 29,8a 250
4
Best Ruggen 0 Plass
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 07 / 8 1600 25,3a 55
e. Best Bruna v. Spang Best J. Richardson Bjerke Travbane - 27/6 - 04 / 12 2100 dg a 94
Team Ruggen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 03 / 6 1609 24,8a 104
O. Østre O. Østre Biri Travbane P 11/5 - 20 / 5 2100 32,1 P
N/A O. Østre Momarken Travbane 3 10/4 - 04 / 7 2140 28,2a 31
5
Engli Ilmina 0 Plass
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Momarken Travbane 0 10/7 - 03 / 7 2180 br g 49
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Biri Travbane 3 29/6 - 01 / 13 1620 25,5 197
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Åmål - 27/6 - 05 / 1 2480 dg 376
E. Gravdal O. Østre Momarken Travbane 1 19/6 - 03 / 9 2140 27,1a 104
N/A O. Østre Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 9 2200 28,6 523
6
Missingmyr Stjernen 0 Plass
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven U. Ohlsson Bjerke Travbane 5 27/6 - 04 / 4 2100 27,6a 127
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane - 20/6 - 06 / 7 1609 dg a 431
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 6 2180 31,1 350
B. Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 1 2100 32,4a 851
N/A B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 8 1700 28,2a 977
7
Lykkje Tveiten 0 Plass
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 07 / 11 1600 25,4a 76
e. Ylblesa v. Pajaprins H. Brandstätter Bjerke Travbane 2 27/6 - 04 / 2 2100 26,9a 66
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 1 2100 28,2ag 40
C. Antonsen H. Eggen Bjerke Travbane 2 23/5 - 04 / 2 2100 27,4a 38
N/A C. Antonsen Momarken Travbane 2 15/5 - 01 / 9 2140 26,7a 30
8
Løvland Spøken 0 Plass
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 10 1600 26,4a 1921
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2200 28,0 895
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2140 27,7ag 275
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 5 20/4 - 06 / 6 1609 26,0a 471
N/A K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 04 / 1 1700 26,9a 388
9
Rem Odin* 0 Plass
9 år BRUN V v.Bork Odin H. Kolle Momarken Travbane 0 10/7 - 03 / 5 2160 32,1 g 44
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 20/6 - 06 / 3 1609 25,5a 92
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/5 - 06 / 11 1609 26,3a 109
G. Austevoll G. Austevoll Årjäng 3 26/4 - 03 / 2 2140 26,8 208
N/A D. Aarum Årjäng 0 08/4 - 03 / 14 2140 28,7ag 103
10
Battimo 0 Plass
6 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Hagmyren 3 02/7 - 07 / 7 2160 25,1 74
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Hagmyren 1 22/6 - 07 / 7 2160 25,3 169
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Biri Travbane 1 08/6 - 01 / 9 2100 26,4a 52
C. Kjenner C. Kjenner Momarken Travbane 2 06/5 - 06 / 9 2140 27,9a 38
N/A C. Kjenner Momarken Travbane 1 24/4 - 01 / 9 2140 27,0a 30
11
Torvald 0 Plass
10 år SVART H v.Kasper Mollyn F. Nivard Bjerke Travbane 6 27/6 - 04 / 10 2100 27,9a 90
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 07 / 2 2100 27,5 153
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 8 2200 27,9 44
V. Hop V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/5 - 05 / 12 1700 dg a 224
N/A V. Hop Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 06 / 8 2100 27,2a 146
12
Mjølner Zorro 0 Plass
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Årjäng 0 14/7 - 12 / 11 2140 29,3ag 69
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 12 2140 29,1 g 148
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Åmål 7 27/6 - 05 / 9 2500 28,0 74
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme - 01/6 - 04 / 3 2140 dg 38
N/A J. Mjølnerød Biri Travbane 1 11/5 - 05 / 2 2100 29,5a 18