<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-2
BORKENS LØP.
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-1 Plass : 3-6-1

1 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -37 000 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 2100 1 Plass 196 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Momarken Travbane 2 30/6 - 04 / 5 2140 26,4 59
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 04 / 13 2120 28,4 g 119
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 2 06/6 - 06 / 2 2100 28,7a 176
O. Østre Halgeir Skaarer T. Solberg Biri Travbane 2 18/5 - 01 / 6 2100 29,1ag 44
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Jakobsson Åmål 2 11/5 - 02 / 14 2120 28,9 38
2 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Drammen Travbane 1 21/6 - 04 / 1 1700 25,9a 61
e. Rufina v. Spikeld D. Dalen Momarken Travbane 2 31/5 - 01 / 2 2140 29,7ag 56
Silje Hogner /Slattum D. Dalen Biri Travbane - 11/5 - 03 / 9 2100 dg a 1050
M. Olsen Silje Hogner (A) D. Dalen Momarken Travbane 6 24/4 - 01 / 2 2140 30,5ag 197
Grønn m/sort sk.klaffer og sideklaffer M. Olsen Biri Travbane 0 26/1 - 05 / 1 2100 56,7a 344
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 3 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden A. Solhus Leangen Travbane 0 28/5 - 07 / 10 2140 30,2a 78
e. Stumne Saga v. Spang Best A. Solhus Leangen Travbane 5 21/5 - 03 / 13 2180 31,1 g 30
Merete Viksås /Roa A. Solhus Leangen Travbane 1 07/4 - 02 / 9 2160 30,1 49
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 11 2100 33,4ag 359
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 5 20/10 - 01 / 4 2100 29,3ag 236
4 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 4 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/6 - 10 / 1 2100 31,2a 193
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel A. Akselsen Drammen Travbane 5 21/6 - 04 / 12 1700 29,0a 149
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen A. Akselsen Momarken Travbane 6 31/5 - 01 / 7 2140 29,9a 92
D. Dalen Aina Kristine Madsen A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 5 2100 31,9 330
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 01 / 10 2100 28,2a 228
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 5 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 03 / 7 1609 26,8a 364
e. Lygna Larsi v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 6 1600 30,1 g 251
Stall Lygnasæter K. Kvasnes Biri Travbane 0 08/6 - 07 / 7 2120 br g 31
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Leangen Travbane 0 21/5 - 06 / 3 2160 29,8 193
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 05 / 6 1609 28,0a 157
6 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -10 -0 -2 -0 -5 -34 947
Bol Tore 6 Plass 203 311
8 år MØRKBR V v.Horgen Tore J. Hansen Drammen Travbane 7 21/6 - 04 / 11 1700 29,5ag 656
e. Pålnett v. Elding J. Hansen Sørlandets Travpark - 03/6 - 06 / 4 2140 dg a 349
Stall Blå-Bær J. Hansen Bjerke Travbane 5 16/5 - 05 / 12 1609 28,5a 454
J. Hansen Jan Løvvold J. Hansen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 12 2100 32,6ag 149
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 01 / 8 1609 29,4ag 307
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 7 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 23/6 - 08 / 6 2160 29,9 79
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/5 - 02 / 5 2160 26,7 g 389
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 03/5 - 03 / 7 2100 29,4a 14
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/4 - 03 / 3 2100 28,6a 50
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 1 06/4 - 07 / 5 2120 30,5 21
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 8 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 12 1609 28,8a 962
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 7 2100 35,3a 590
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 03 / 2 2160 32,0 92
E. Gravdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 02 / 11 1700 28,9a 663
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 02 / 9 1700 29,0a 725