<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
MONTÉLØP - DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige 100.000 - 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-9 Plass : 8-4-9

1 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Corhava De Torvic* (FR) 2100 1 Plass 129 883
6 år BRUN HP v.Pine Chip Wood* (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/7 - 01 / 4 2100 20,4a 175
e. Saratoga (FR) v. Cedre Du Vivier* (FR) A. Robertsen Momarken Travbane 4 30/6 - 02 / 7 2140 17,7a 42
Stig Trygstad /Agdenes C. Hande Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 03 / 6 2100 17,8a 325
C. Hande Tom Forkerud (T) C. Hande Magnor Travbane 5 01/5 - 05 / 1 2000 21,3 g 89
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/3 - 03 / 3 2100 19,7a 380
2 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -8 -2 -0 -1 -2 -55 730
Staro Iowa (S) 2 Plass 133 189
7 år MØRKBR HP v.Adrian Chip* (US) H. Bye Bjerke Travbane - 27/6 - 02 / 3 1609 dg a 49
e. Keystone Vivacious (US) v. Malabar Man* (US) H. Bye Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 03 / 1 2100 16,6a 19
Charlotte Bye-Morten Indseth H. Bye Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 02 / 4 2100 16,4a 209
H. Bye Charlotte Bye O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 05 / 5 2100 18,6arg 180
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl Å. Lindblom Mantorp 6 25/8 - 04 / 1 2140 16,8a 277
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -0 -1 -1 -8 -42 500
Rocket Queen 3 Plass 139 000
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 06 / 2 1609 17,3a 282
e. Starlet v. Go Hammering* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 13/11 - 04 / 11 2100 16,7a 443
Grethe Nikoline Langerud /Ridabu A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 25/10 - 04 / 5 2100 17,6a 450
L. Pedersen Grethe Nikoline Langerud J. Øveraasen Biri Travbane 4 20/10 - 04 / 9 2100 17,6a 181
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek K. Malmin Bjerke Travbane 7 16/10 - 05 / 13 2100 16,9a 627
4 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -11 -1 -0 -1 -1 -26 000
Afrodisiac 4 Plass 148 000
7 år BRUN HP v.Olimede* (FR) M. Gundersen Drammen Travbane 1 30/10 - 02 / 8 2100 18,4a 719
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 07/10 - 06 / 8 2600 dg a 564
Gunn Gammeli Rønningen-Elisabeth Johnsen C. Kjenner Bjerke Travbane - 20/9 - 06 / 11 2100 g0 ag 461
S. Løvvold Gunn Gammeli Rønningen G. Gundersen Momarken Travbane 0 05/9 - 05 / 6 2140 18,2a 140
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Gundersen Drammen Travbane 5 21/8 - 06 / 4 1700 16,6a 301
5 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000
Wozniacki D.K. (DK) 5 Plass 153 780
7 år BRUN HP v.Smok'n Lantern* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/6 - 04 / 2 2100 17,7a 574
e. Titanic Dream (S) v. Moment Of Magic* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 6 26/4 - 05 / 7 1609 15,3a 80
Silje Trondsen /Brandbu B. Steinseth Biri Travbane 0 06/4 - 01 / 9 1609 15,6a 233
I. Lamvik Silje Trondsen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/3 - 07 / 12 2100 18,0a 383
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/3 - 03 / 4 1609 15,2a 156
6 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -44 000 2017: -6 -0 -2 -0 -2 -21 000
Creek's Dina 6 Plass 164 500
6 år MØRKBR HP v.Staro Showbiz (S) A. Robertsen Leangen Travbane 1 02/7 - 09 / 7 2160 17,2 13
e. Creek's Vision v. Tamin Sandy I. Lamvik Leangen Travbane 2 11/6 - 05 / 3 2160 17,1 135
Odd Nyeng /Mosvik V. Bugge Leangen Travbane 0 28/5 - 03 / 1 2140 17,1a 247
A. Robertsen Odd Nyeng A. Robertsen Leangen Travbane 1 14/5 - 02 / 3 1640 16,2a 90
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Valstad Leangen Travbane 6 10/7 - 08 / 2 2140 19,9 91
7 2018: -11 -0 -1 -1 -5 -26 465 2017: -13 -0 -1 -0 -5 -18 500
Fighter Filiokus 7 Plass 189 965
9 år BRUN V v.Ganymede (FR) H. Kolle Momarken Travbane 3 30/6 - 02 / 2 2140 17,7a 137
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) J. Eilertsen Momarken Travbane 0 12/6 - 02 / 1 2140 16,9a 819
Stall Flying A. Akselsen Biri Travbane 4 11/5 - 07 / 5 1609 16,9a 444
H. Kolle Lasse Kjærnet H. Bye Magnor Travbane 2 01/5 - 05 / 7 2020 20,0 470
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek H. Holm Bjerke Travbane 0 22/3 - 02 / 2 2100 19,4a 257
8 2018: -15 -6 -2 -1 -2 -128 000 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -95 000
Tuileries (DK) 8 Plass 282 391
8 år BRUN V v.Ready Cash* (FR) J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 02 / 6 2100 14,9a 33
e. Revolution F.R. (FR) v. Latinus (FR) J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 27/6 - 02 / 4 1609 13,9a 127
Stall Tuileries O. Østre Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 02 / 9 2609 16,8ag 620
J. Øveraasen Sigbjørn Kolnes (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 04/6 - 04 / 3 2100 17,0ag 77
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 03 / 4 2100 16,1a 31
9 2018: -18 -3 -6 -1 -4 -125 000 2017: -12 -1 -2 -0 -5 -45 448
Garfieldz Prinze (S) 9 Plass 270 444
7 år SVART V v.San Pellegrino* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 02 / 10 2100 16,8a 43
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 27/6 - 02 / 8 1609 14,5a 16
Lars Raaum /Hov K. Kvasnes Leangen Travbane 0 11/6 - 05 / 5 2180 17,9 21
K. Kvasnes K. Kvasnes Drammen Travbane 2 28/4 - 04 / 1 2100 15,4a 15
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/4 - 02 / 2 2100 15,5a 32