<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr.
For 3-15-årige 175.001 - 440.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-10 Plass : 9-7-10

1 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 2100 1 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Arvika 8 26/6 - 06 / 11 2120 30,5 g 321
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 4 2140 30,1ag 406
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Bjerke Travbane 0 26/4 - 04 / 1 2100 29,6a 76
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 18/4 - 07 / 5 1609 26,5ag 46
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 05 / 8 1609 27,0a 117
2 2018: -13 -4 -0 -0 -2 -120 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 2 Plass 249 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder H. Holm Bjerke Travbane - 06/6 - 06 / 10 2100 dg a 146
e. Smedjenta v. Elding O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 14 2140 27,9 g 204
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 2 2140 28,0 g 435
H. Holm Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2100 31,0ag 94
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 03/3 - 07 / 4 2100 29,5a 40
3 2018: -17 -3 -1 -2 -7 -108 736 2017: -11 -3 -2 -0 -4 -74 500
Mireldine 3 Plass 217 236
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 12 2120 30,6 549
e. Mirelda v. Elding R. Krabseth Leangen Travbane 1 11/6 - 09 / 9 2180 30,3 21
Merethe Råbakk /Skogn A. Valstad Östersund 2 09/6 - 02 / 11 2140 27,1a 117
J. Blekkan Merethe Råbakk A. Valstad Leangen Travbane 4 21/5 - 06 / 8 2160 29,4 31
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Valstad Leangen Travbane 3 14/5 - 05 / 1 1640 27,6a 64
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -9 -0 -1 -0 -0 -8 000
Lesja Titan 4 Plass 196 526
6 år SVART V v.Åsajerven K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 2 2040 dg 370
e. Alm Edel v. Lykke Gutten Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 12/12 - 04 / 10 2080 31,8 g 179
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen E. Høitomt Forus Travbane 0 28/11 - 06 / 11 2060 31,1 83
M. Gundersen Bjørn Svenkerud Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 21/7 - 08 / 2 2660 dg 208
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 13/7 - 04 / 2 1609 dg a 49
5 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 698 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 5 Plass 256 126
10 år BRUN H v.Åsajerven S. Skrugstad Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 03 / 5 1609 25,8a 313
e. Lannem Mai v. Friggbest S. Skrugstad Arvika 5 26/6 - 06 / 14 2120 29,6 294
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Årjäng 7 01/6 - 02 / 12 2140 27,4a 499
S. Skrugstad Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 4 1609 27,2a 704
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 5 2100 29,2a 710
6 2018: -21 -2 -3 -2 -1 -78 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 6 Plass 226 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 03 / 10 1609 25,8a 87
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2100 30,0ag 20
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 2 1609 29,9ag 123
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 13/5 - 05 / 3 2140 br ag 49
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 24/4 - 01 / 10 2140 27,7a 28
7 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -41 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wrons Frigg 2120 1 Plass 453 000
11 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/6 - 03 / 4 2100 26,7a 730
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Biri Travbane P 12/1 - 20 / 4 2120 31,2 P
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 0 24/7 - 06 / 10 2100 32,0ag 99
D. Dalen Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 2 02/7 - 09 / 1 2100 26,8a 264
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 22/6 - 01 / 1 2600 29,1a 61
8 2018: -19 -2 -2 -2 -8 -117 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 2 Plass 374 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 9 1600 25,7a 205
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 2 1609 26,8a 27
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Momarken Travbane 2 10/4 - 04 / 6 2140 28,0a 146
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 4 23/3 - 04 / 9 1609 29,6a 42
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 3 08/3 - 02 / 9 1609 26,9a 90
9 2018: -17 -3 -1 -2 -3 -88 000 2017: -17 -2 -2 -5 -6 -127 500
Lome Gant 3 Plass 487 955
8 år BRUN V v.H.G. Balder J. Øveraasen Momarken Travbane - 10/7 - 03 / 9 2180 dg 81
e. Lome Lerka v. Spikeld J. Øveraasen Biri Travbane 5 25/5 - 03 / 4 2120 27,0 67
Lisbeth Follestad-Anders Taaje J. Øveraasen Momarken Travbane 2 08/5 - 03 / 4 2140 26,6 141
J. Kvikstad Lisbeth Follestad J. Kvikstad Biri Travbane - 20/4 - 06 / 3 1609 g0 ag 109
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Øveraasen Biri Travbane 4 06/4 - 03 / 7 2120 27,8 56
10 2018: -8 -3 -1 -1 -1 -79 000 2017: -8 -0 -0 -3 -1 -26 000
Langlands Odin 4 Plass 349 408
5 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/7 - 05 / 2 2140 26,1 45
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 24/6 - 01 / 7 2140 27,9a 152
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 23/9 - 03 / 2 2160 28,1 24
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 15 2160 27,4 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Tjomsland Bjerke Travbane 6 28/8 - 06 / 10 2600 28,2ag 275
11 2018: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -0 -2 -2 -6 -65 000
Myrviks Anton 5 Plass 395 000
9 år RØD H v.Steinsvad Eld K. Malmin Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2100 29,6ag 1209
e. Myrviks May v. Braute O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 9 1609 29,9a 1613
Mari Knutsen /Gran T. Lindbak Bjerke Travbane 0 28/12 - 01 / 2 1609 28,7a 141
A. Stensen Erling Knutsen T. Lindbak Biri Travbane 0 15/12 - 01 / 6 1609 29,6ag 385
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Lindbak Biri Travbane 6 08/12 - 06 / 5 2100 30,7a 160