<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige høyest 470.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-6 Plass : 7-9-6

1 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -16 500 2017: -20 -0 -1 -1 -12 -60 500
Areta Mollyn 1700 1 Plass 392 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 5 2100 28,2a 201
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 5 2120 26,9 391
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 04 / 8 2120 28,7 433
D. Dalen John Ivar Farmen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 9 2100 30,6a 251
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 03 / 7 2140 31,4 100
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 2 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 01/7 - 05 / 10 2160 41,2 557
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* A. Frønes Sørlandets Travpark 0 13/5 - 02 / 1 2140 34,0ar 288
Team Baiasen A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 6 2120 br rg 504
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) A. Frønes Sørlandets Travpark 0 29/10 - 07 / 7 1660 30,2 g 274
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane - 10/10 - 01 / 3 1620 dg 451
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 3 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 12 2120 27,7 rg 951
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 01 / 2 2100 27,3a 529
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Biri Travbane 0 12/1 - 01 / 6 2120 30,8 rg 162
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 8 12/12 - 01 / 10 2160 29,8 190
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 3 2140 br g 262
4 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 4 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Sørlandets Travpark 5 13/5 - 02 / 6 2140 29,1a 170
e. Embra v. Spikeld V. Hop Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 6 1609 28,6ag 87
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 04 / 6 2120 28,2 90
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 28/3 - 06 / 5 2100 27,6a 236
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 03/3 - 09 / 8 2100 27,1a 121
5 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 5 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 04 / 1 2600 26,0 92
e. Slogum Bra v. Braute M. Jakobsson Åmål 6 27/6 - 05 / 15 2520 26,6 g 341
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen A. Akselsen Bjerke Travbane 2 06/6 - 08 / 12 2100 26,1a 580
A. Akselsen Kjell Roar Hansen V. Hop Bjerke Travbane 0 09/5 - 08 / 8 2100 26,9a 121
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 7 14/4 - 09 / 3 2660 27,4 498
6 2018: -11 -0 -1 -3 -2 -31 000 2017: -15 -2 -0 -2 -5 -61 500
Hovsjerka 6 Plass 372 721
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 06 / 1 1609 24,6a 86
e. Hovsrosa v. Spang Best K. Østerholt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 04 / 1 2100 27,4a 98
Einar Aasen /Skien A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 05 / 12 2100 27,2a 286
E. Høitomt Einar Aasen A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 05 / 5 1700 25,5a 83
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 06 / 5 2100 27,2a 381
7 2018: -21 -6 -3 -3 -4 -184 000 2017: -15 -6 -1 -1 -3 -147 487
Tyri Loke 7 Plass 461 487
5 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 06 / 1 2100 25,0a 53
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten L. Kolle Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 2 2640 26,2a 228
Torkild Øveren-Sonja Søderholm H. Horpestad Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 04 / 2 2100 26,6a 32
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 05 / 7 2100 26,1a 35
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 06 / 11 1609 25,3a 123
8 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 8 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding D. Aarum Arvika 1 06/7 - 09 / 13 2120 27,1 46
e. Lappnora v. Lappello* (S) B. Goop Årjäng 1 22/6 - 08 / 1 1640 23,2 29
Stall Nora P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 12/6 - 04 / 11 2200 26,1 126
P. Midtfjeld Knut Erland Lund O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 05 / 10 1609 27,8a 303
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 05 / 8 2100 29,4a 350
9 2018: -15 -1 -3 -2 -3 -71 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 9 Plass 450 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Arvika 6 06/7 - 09 / 12 2120 27,9 385
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 05 / 4 2100 26,1a 157
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Årjäng 3 20/5 - 08 / 2 1640 24,2 45
P. Hvattum P. Hvattum Magnor Travbane 3 01/5 - 07 / 9 1620 27,4 193
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 4 20/4 - 05 / 9 1609 27,4a 326