<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-5 Plass : 6-1-5

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jetalatotning 2100 1 Plass 2 000
4 år BRUN V v.Voje Spik O. Rakstad Biri Travbane 7 15/6 - 02 / 11 2100 36,6 g 156
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 3 2160 36,4 g P
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A)
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Asplund Jenta 2 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Jarlsberg Travbane P 09/7 - 22 / 6 2120 39,6 P
e. Frisli Modi v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane N 16/3 - 20 / 8 2120 br N
Geir Ole Olsen /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 28/11 - 21 / 3 1720 56,2 B
J. Undem Geir Ole Olsen
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Omer Stjerna 3 Plass 2 000
4 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Momarken Travbane 6 10/7 - 07 / 9 2140 36,1 g 74
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Drammen Travbane P 28/6 - 20 / 1 2100 35,1 P
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 7 2120 54,5 g B
E. Knutsen Helge Grimnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 02/6 - 21 / 4 2120 50,8 B
Rød m/svart reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Uberg Odin 4 Plass 0
3 år BRUN H v.Moe Odin K. Løvdal Klosterskogen Travbane P 14/6 - 20 / 1 2100 38,8 P
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 3 1640 51,7 B
Kjell Løvdal /Vegårshei K. Løvdal Sørlandets Travpark 11/7 - 24 / 2 1640 55,0 g B
K. Løvdal
blå m/grå ermer & l.
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sylv Oda 5 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Moe Odin S. Wassberg Bergen Travpark 7 28/6 - 08 / 6 2100 38,1 80
e. Kap Spika v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane P 22/5 - 20 / 1 2040 38,5 P
Jostein Mellemstrand /Nærbø S. Wassberg Forus Travbane 25/7 - 24 / 1 2040 53,1 B
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 18/7 - 22 / 4 1620 56,5 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Odin 6 Plass 0
3 år BRUN H v.Odins Eld V. Hop Jarlsberg Travbane P 09/7 - 22 / 7 2120 36,1 P
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 10/8 - 21 / 1 1700 53,4 B
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 30/7 - 21 / 4 1720 52,6 g B
V. Hop Arthur Bø (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kamerat 7 Plass 0
4 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 3 2120 38,8 g P
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 7 2120 54,7 g B
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 28/8 - 21 / 2 1700 52,8 B
E. Gravdal
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Orion 8 Plass 2 500
3 år BRUN V v.Spikeld J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 09 / 3 2100 br 28
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) J. Eriksen Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 01 / 10 2100 34,6 229
Solveig K. Eriksen /Aksdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/5 - 09 / 8 2140 38,1 g 423
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark P 08/4 - 20 / 7 2160 40,6 g P
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 20/8 - 24 / 3 2160 49,3 B
9 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Lekker 9 Plass 4 000
5 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) I. Vikse Bergen Travpark 8 28/6 - 08 / 2 2100 38,8 204
e. Lome Lerka v. Spikeld E. Høitomt Forus Travbane 8 17/6 - 02 / 4 2040 39,9 g 166
Ida Beate Vikse /Haugesund G. Flåten Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 3 2100 40,4 g 37
E. Høitomt Ida Beate Vikse (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 7 2120 37,6 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 9 2120 59,4 B