Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
THEO T. LØPET.
MAX 600 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 80.001 - 150.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-4 Plass : 7-10-4

1 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -8 -1 -0 -0 -2 -21 000
Centurion 2100 1 Plass 106 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 03 / 5 2100 16,5ag 132
e. Delicious Rhythm v. Super News (US) E. Høitomt Momarken Travbane 5 19/6 - 05 / 3 2140 17,1a 289
Stall B.M.E. E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 05 / 12 2100 18,0a 192
E. Høitomt Trine Berger O. Østre Momarken Travbane 7 28/11 - 01 / 10 1640 18,2a 133
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/9 - 07 / 4 2100 19,5a 227
2 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -16 -0 -0 -0 -1 -2 000
Red's Chipchip 2 Plass 127 000
11 år BRUN V v.Chipmate* (US) M. Forss Bjerke Travbane 3 27/6 - 05 / 1 2100 15,5a 311
e. She's Red v. Gunslinger Spur (US) B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/6 - 02 / 10 1609 16,6a 2128
Jan Enok Arnesen /Rygge B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 04 / 3 2100 17,2a 757
B. Strømnes Jan Enok Arnesen B. Strømnes Magnor Travbane 5 01/5 - 03 / 3 2020 21,7 g 402
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/2 - 04 / 2 2100 18,1a 183
3 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -22 890 2017: -20 -2 -0 -1 -5 -18 885
Always the Best* (DK) 3 Plass 113 803
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) C. Tilp Arvika 5 16/6 - 02 / 9 2100 17,9 155
e. Kukkuboogaloo* (DK) v. Smok'n Lantern* (US) C. Tilp Årjäng 1 09/6 - 07 / 3 2140 17,1a 100
Sverige C. Tilp Axevalla 0 03/6 - 06 / 7 2160 18,7 3875
C. Tilp Beate Tilp C. Tilp Årjäng 6 20/5 - 05 / 8 1640 13,8a 2936
Gull m/hvite sidefelt og erm.sølv sele C. Tilp Årjäng 7 06/5 - 08 / 6 1640 14,8ag 207
4 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2017: -4 -0 -0 -1 -0 -12 000
Viking Nosto 4 Plass 103 000
6 år BRUN V v.Igor November* (IT) S. Holm Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 05 / 2 1600 15,0a 44
e. Zascha Kievitshof (DE) v. Credit Winner* (US) S. Holm Biri Travbane P 15/6 - 20 / 5 2100 17,8 P
Steinar Holm /Blaker H. Holm Momarken Travbane - 14/10 - 08 / 9 2140 dg a 145
S. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 09 / 10 2100 br ag 168
hvit m/blått sk.stk m/hvite ruter, rek H. Holm Bjerke Travbane 0 10/6 - 03 / 5 2100 16,2ag 337
5 2018: -11 -0 -2 -1 -3 -33 500 2017: -13 -0 -4 -2 -4 -62 500
Extreme Hangover 5 Plass 126 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) M. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 03 / 9 2100 15,0a 756
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/6 - 03 / 4 2100 16,5a 309
Stall Rubin E.H. E. Høitomt Bjerke Travbane 5 04/6 - 02 / 5 2100 16,0a 130
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) J. Hansen Bjerke Travbane 0 28/3 - 03 / 4 2100 19,3a 502
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 02 / 8 1700 18,1a 86
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -9 000 2017: -13 -1 -2 -4 -4 -61 349
Spirit Yankee* (S) 6 Plass 115 933
8 år BRUN V v.Finish* (FI) M. Mestre Suner Bjerke Travbane 4 27/6 - 05 / 2 2100 15,6a 448
e. Great Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) K. Malmin Momarken Travbane 6 19/6 - 05 / 9 2140 17,3a 377
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/4 - 05 / 2 2100 18,2a 380
G. Austevoll Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 0 09/3 - 03 / 7 2100 20,1a 54
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Malmin Bjerke Travbane 6 28/12 - 04 / 11 2100 19,0a 42
7 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -33 000 2017: -12 -0 -2 -4 -1 -38 000
Emma Buitenzorg (NL) 7 Plass 139 420
7 år BRUN HP v.Royal Gull (S) K. Malmin Bjerke Travbane 3 02/7 - 05 / 4 2100 15,6a 212
e. Unique Oldeson (NL) v. Frisky Frazer* (US) J. Ellingsen Bjerke Travbane 3 20/6 - 03 / 7 2100 16,5a 435
Rune Ellingsen-Julie M. Ellingsen K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 04 / 8 2120 16,6 521
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 06 / 3 2100 20,2a 44
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/3 - 07 / 5 2100 17,7a 175
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -17 -1 -2 -3 -3 -81 343
Boynton (S) 8 Plass 130 024
5 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 03 / 10 2100 16,6a 546
e. Salsa Marandaise (FR) v. Niky (FR) D. Dalen Drammen Travbane - 28/6 - 01 / 10 1700 dp a 171
Nina Wattum Haugen /Askim D. Dalen Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 2 2140 18,9 P
D. Dalen Nina Wattum Haugen L. Forsberg Eskilstuna - 12/2 - 06 / 13 2660 dg g 183
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Andersson Eskilstuna P 15/1 - 13 / 2 2140 18,2 P
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -22 -2 -2 -0 -5 -63 000
Be My Toddy 9 Plass 148 000
6 år BRUN V v.Cigar Bar (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 18/6 - 05 / 10 1609 17,9a 542
e. Be My Princess v. Credit Winner* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 06/6 - 02 / 6 1609 15,3a 359
Terje Pedersen /Nittedal H. Holm Bjerke Travbane 0 28/5 - 05 / 7 2100 18,3a 412
H. Holm Terje Pedersen H. Holm Bjerke Travbane 4 07/5 - 04 / 6 2100 15,9a 211
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane P 25/4 - 20 / 5 2140 19,1 P
10 2018: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2017: -12 -3 -2 -0 -4 -86 000
Chere 10 Plass 133 000
5 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/6 - 05 / 10 2100 15,5ag 95
e. Diva's Photo (S) v. S.J.'s Photo* (US) B. Steinseth Biri Travbane 4 08/6 - 05 / 2 2100 15,4a 32
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Bjerke Travbane 2 28/5 - 05 / 4 2100 14,4a 59
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 18/5 - 06 / 2 2100 16,3a 69
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 05 / 9 2100 15,2a 80
11 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -37 000 2017: -8 -2 -1 -1 -3 -73 887
Eerin Am (S) 11 Plass 110 887
4 år MØRKBR HP v.Raja Mirchi* (S) O. Mikkelborg Biri Travbane - 18/5 - 06 / 4 2100 dg a 61
e. Mystical Ann* (S) v. Kadabra* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 06/5 - 01 / 10 2100 17,0a 60
Stall Herrelaget O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/4 - 04 / 4 2100 16,8ag 61
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 3 23/2 - 06 / 3 2100 17,0a 14
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 07/2 - 07 / 12 2100 16,6a 70