<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -8 500 2017: -6 -2 -0 -0 -3 -68 000
Denali 1 Plass 76 500
4 år RØD HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 24/5 - 03 / 1 1609 dg a 38
e. Delmerica (DE) v. Varenne* (IT) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 15/5 - 05 / 6 1640 dg a 96
Eline Furuseth-Per Gunnar Furuseth Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/5 - 05 / 2 2100 dg a 95
Olav Mikkelborg (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 25/4 - 05 / 9 2100 16,4a 232
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 04/4 - 06 / 9 1609 dg a 135
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sophie's Photogenic 2 Plass 2 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/7 - 01 / 6 2140 br g 143
e. D'or D'aunou v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 04 / 7 1609 18,3a 1462
Ann-Sophie Myklebust /Tønsberg A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 08 / 10 2100 17,7a 494
Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 08 / 2 2100 20,8 541
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 26/5 - 23 / 1 2100 19,7 P
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Mamie's Athletic 3 Plass 93 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 24/5 - 03 / 2 1609 dg a 309
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) K. Kvasnes Biri Travbane P 11/5 - 21 / 1 2100 21,2 P
Berit Tveter Alm-Marjorie Johnstone Å. Tengsareid Biri Travbane - 12/1 - 05 / 1 2100 dg a 443
Eirik Høitomt (T) Ivar Andresen (B) K. Kvasnes Bjerke Travbane - 28/12 - 04 / 7 2100 dg a 249
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Biri Travbane - 08/12 - 03 / 2 2600 dg a 196
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -21 000
Alfred Nosto 4 Plass 212 500
7 år RØD V v.Steinlager (S) N. Holm Biri Travbane - 18/5 - 02 / 3 2100 dg a 99
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Eggen Bjerke Travbane - 15/2 - 04 / 9 2100 dg a 76
Torill Hagelund /Blaker H. Eggen Momarken Travbane - 05/11 - 04 / 1 1640 dg a 299
Steinar Holm (T) H. Eggen Bjerke Travbane 6 07/10 - 08 / 7 2100 14,9ag 433
hvit m/blått sk.stk m/hvite ruter, rek H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 6 2100 br ag 155
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Chipie d'Yvi* (FR) 5 Plass 212 383
6 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) J. Roux FRANKRIKE - 10/5 - 08 / 2 2500 dg -
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) L. Utenlandsk FRANKRIKE P 30/3 - 91 / 0 2000 15,8 P
Frankrike S. Pillon FRANKRIKE 0 19/3 - 08 / 16 2200 nc a 1630
Åsbjørn Tengsareid (T) Tom Forkerud (T) C. Terry FRANKRIKE - 23/4 - 04 / 5 2725 dg -
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Terry FRANKRIKE - 21/3 - 03 / 4 2900 dg 75
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Goldman Line S.S. 1 Plass 0
3 år BRUN V v.Rite On Line (US) T. Bronken Biri Travbane 01/9 - 22 / 5 2100 33,8 g B
e. Roseann Song S.S. v. Freezing Cold* (US) T. Bronken Biri Travbane 11/8 - 22 / 1 2100 32,7 B
Svein Sparby-Aase Moe
Bjørn Steinseth (T)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Midnight Photo 2 Plass 0
3 år BRUN V v.Classic Photo (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 25/8 - 23 / 3 2100 26,2 B
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 11/8 - 22 / 2 2100 29,0 B
Gunnar J. Hansen-Lill M.G. Hansen
Trond Lindbak (T) Gunnar J. Hansen
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icora Thunderbird 3 Plass 0
4 år MØRKBR H v.Clerk Magistrate (US) K. Johansen Biri Travbane - 29/6 - 20 / 3 2100 dgpp N
e. Icora Annabelle v. Alf Palema* (US) K. Mathisen Biri Travbane 09/9 - 23 / 1 2100 28,6 B
Idar Møller /Lena
Kim Mathisen (T) Ida T. Møller
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek