<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
HOME RUNS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500
Emilio W. 1 Plass 13 500
4 år BRUN V v.Prodigious (FR) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 04/6 - 03 / 2 2100 17,9a 340
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 9 2140 18,9 888
Stall Rett Vest H. Tvedt Bjerke Travbane - 09/5 - 01 / 2 2140 dg 233
Ann Kristin Rasmussen (S) Kjetil Helgestad (T) H. Tvedt Bjerke Travbane - 03/1 - 02 / 1 2140 dg 78
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. H. Tvedt Bjerke Travbane 8 13/12 - 03 / 1 2100 18,6a 1239
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Covergirl Division 2 Plass 3 000
3 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 3 2140 20,6 P
e. Calendar Girl v. Supergill* (US)
Jan Bragerhaug /Slidre
Bjørn Steinseth (T) Jan Bragerhaug
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
3 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Le Rapide 3 Plass 12 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 01 / 2 2100 17,8 92
e. Paris Texas v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 4 2100 22,7 P
Stall 3+1 L. Kolle Klosterskogen Travbane 01/9 - 21 / 2 1700 34,9 g B
Renate Aarlie (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 1 2100 29,4 g B
Svart/gull todelt, gull mansj, rek
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Danni D. Vito 4 Plass 0
4 år RØD V v.Steinlager (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/6 - 07 / 1 2100 26,6ag 241
e. Miss Sleipner (DK) v. Happy Sleipner (DK) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 20/4 - 21 / 3 2100 20,6 P
Jan Vidar Bakke-Jarle Bakke Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 06/10 - 20 / 4 2100 dgpp N
Øyvind Ruttenborg (T) Jan Vidar Bakke
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Likeadiamond S.A. 5 Plass 4 000
5 år BRUN HP v.Thai Tanic I. Melby Leangen Travbane - 02/7 - 02 / 9 2140 dg a 212
e. Nong Lin v. Buvetier D'aunou* (FR) I. Melby Leangen Travbane - 07/5 - 08 / 4 2140 dg 78
Anders Aasegg Morken /Skaun I. Melby Leangen Travbane 0 01/1 - 02 / 7 2140 20,1a 165
Inge Melby (T) I. Melby Leangen Travbane 5 11/12 - 01 / 5 2140 19,0a 74
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek I. Melby Leangen Travbane P 02/11 - 21 / 1 2140 21,9 P
6 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Trade Photo Face 6 Plass 10 000
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) O. Østre Biri Travbane 0 15/6 - 09 / 2 2100 21,4a 257
e. Gabble's Face (S) v. Juliano Star* (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane - 16/5 - 02 / 3 2140 dg 683
Lene Cecilie Jacobsen /Aurskog K. Kvasnes Magnor Travbane - 01/5 - 02 / 2 2000 dg 124
Andre H. Stensen (T) Lene Cecilie Jacobsen K. Kvasnes Biri Travbane 0 06/4 - 02 / 2 2100 22,7ag 887
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Bjerke Travbane 6 21/3 - 01 / 5 2140 22,6 g 345
7 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Towanda's Classic 7 Plass 6 000
4 år BRUN HP v.Weingartner* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 01 / 5 2100 18,3 199
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) D. Dalen Biri Travbane 5 15/6 - 10 / 4 2100 18,7a 96
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 2 2140 20,2 P
Dag-Sveinung Dalen (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 23/11 - 20 / 3 1640 30,3 g B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Judy* (S) 8 Plass 5 403
5 år SVARTBRUN HP v.Judge Joe* (US) P. Thuresson Arvika 5 06/7 - 01 / 10 2100 19,0 377
e. Global Mystique* (S) v. Love You* (FR) P. Thuresson Arvika 4 26/6 - 01 / 3 2100 19,2 274
Sverige P. Thuresson Biri Travbane 0 15/6 - 10 / 5 2100 19,3a 357
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Årjäng P 06/5 - 13 / 4 2140 21,2 P
rød m/"v" i hvitt. T. Horpestad Årjäng 20/9 - 14 / 3 2160 29,7 B
9 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hardy B.R. 9 Plass 7 000
3 år BRUN H v.Thai Tanic K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 07 / 12 2100 18,0 218
e. Benedicte B.R. v. Juliano Star* (FR) E. Høitomt Biri Travbane P 18/5 - 20 / 5 2100 23,9 g P
Stall Hardy B.R. O. Østre Biri Travbane 10/11 - 22 / 2 2100 25,6 B
Eirik Høitomt (T) Morten M. Ottersen (T) O. Østre Biri Travbane 25/8 - 23 / 4 2100 27,2 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zlatan Classic 10 Plass 3 000
3 år MØRKBR V v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 07 / 9 2100 20,2 g 74
e. Walk The Line (CA) v. Balanced Image (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 06/6 - 22 / 3 2140 18,3 P
Stall Bergsund /Hønefoss
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icora Illusion 11 Plass 0
5 år MØRKBR H v.Revenue* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 29/6 - 20 / 1 2100 22,2 g P
e. Icora Inka v. Meadow Road (S) T. Lindbak Bjerke Travbane - 09/9 - 20 / 2 1640 dgpp N
Thea Rugsveen /Skreia
Olav Mikkelborg (T) Thea Rugsveen
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
12 2018: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Excellent Maltin 12 Plass 12 000
3 år BRUN V v.The Best Madrik* (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane - 29/6 - 07 / 6 2100 dg a 28
e. Hickomissexcellence v. Ken Warkentin (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 12/6 - 08 / 6 2140 18,2 18
Jarle Jørgensen-Jan-Fredrik Møller Å. Tengsareid Momarken Travbane P 15/5 - 20 / 7 2140 18,6 P
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam