<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
TRYSILSTJERNAS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-8 Plass : 2-11-8

1 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -12 824 2017: -6 -1 -0 -1 -3 -26 500
Krem Sodina 2100 1 Plass 39 324
5 år BRUN HP v.Sodin G. Austevoll Arvika 3 26/6 - 08 / 4 2100 31,1 49
e. Krem Eva v. Krembest P. Sem Kala Landbane 0 19/8 - 03 / 8 1920 33,6 r 35
Håvard Tofstad /Sande I Vestfold G. Austevoll Drammen Travbane 1 12/8 - 01 / 1 2100 31,5 128
G. Austevoll Anne Grete Rasmussen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 15/6 - 08 / 12 2120 34,3 r 125
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Sem Jarlsberg Travbane 6 09/6 - 01 / 9 2120 32,5 260
2 2018: -7 -3 -2 -0 -2 -64 824 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miramella 2 Plass 64 824
7 år SVART HP v.Lome Kongen K. Mathisen Årjäng 2 02/7 - 06 / 7 2160 31,8 99
e. Mira Malin v. Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 5 08/6 - 08 / 10 2140 32,1 898
Stall Vitri K. Mathisen Biri Travbane 8 23/2 - 08 / 14 2120 35,6 rg 140
K. Mathisen Knut Arild Nordhagen A. Stensen Biri Travbane 1 16/2 - 08 / 1 2100 34,0 126
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane P 26/1 - 20 / 1 2100 40,0 P
3 2018: -10 -3 -1 -1 -4 -65 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Riga Viktoria 2120 1 Plass 83 000
7 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/6 - 09 / 11 2160 30,8 38
e. Engsnuppa v. Eng Svarten G. Austevoll Biri Travbane 6 08/6 - 04 / 1 2600 31,4 g 53
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 2 2140 31,4 g 50
D. Dalen Ellen C. Koller G. Austevoll Momarken Travbane 3 06/5 - 02 / 5 2140 29,1ag 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Drammen Travbane 1 19/4 - 03 / 3 2100 31,8ag 22
4 2018: -12 -3 -1 -1 -2 -61 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 2 Plass 61 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 3 2100 30,0 178
e. Pålsflya v. Pål Even O. Østre Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 9 2160 dg 23
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Bjerke Travbane 4 23/5 - 09 / 9 2140 31,0 43
K. Malmin Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2160 32,8 g 39
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 03 / 8 2120 29,2 21
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 3 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet M. Gundersen Biri Travbane 0 15/6 - 06 / 6 2100 37,0a 174
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter K. Mathisen Biri Travbane 4 25/5 - 08 / 9 2120 31,5 398
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Biri Travbane P 18/5 - 21 / 4 2100 39,3 P
J. Kvikstad Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane - 20/4 - 20 / 2 2100 dgpp g N
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 1 2100 br ag 357
6 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 4 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Gulheim Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 5 2140 32,6ag 657
e. Sol v. Troll Rigel H. Gulheim Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 5 2620 34,7 g 465
Håkon Gulheim /Jevnaker H. Gulheim Momarken Travbane 3 31/5 - 04 / 7 2140 31,0a 544
Å. Tengsareid Håkon Gulheim (A) E. Høitomt Bjerke Travbane - 23/5 - 09 / 8 2140 dg 216
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Mikkelborg Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 12 2140 33,2 g 195
7 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -41 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 5 Plass 65 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 4 2140 33,2 138
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Biri Travbane 3 15/6 - 06 / 1 2100 31,0a 91
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad E. Høitomt Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 2 2140 br g 33
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Leangen Travbane 1 23/4 - 10 / 5 2140 32,6 81
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 06/4 - 07 / 2 2100 32,1 105
8 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000
Engje Frida 6 Plass 78 400
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane - 03/2 - 05 / 3 2100 dg 449
e. Nøstemai v. Spikeld K. Johansen Leangen Travbane 6 02/12 - 08 / 1 2140 37,3 114
Lars Engen /Lesja M. Gundersen Biri Travbane 5 10/11 - 04 / 12 2120 32,0 58
K. Johansen Lars Engen K. Johansen Biri Travbane 2 04/11 - 02 / 1 2100 31,0 289
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 5 2120 33,2 g 522
9 2018: -11 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -14 -1 -0 -1 -6 -33 000
Kristinstjerna 7 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Åsajerven I. Melby Leangen Travbane 0 09/7 - 02 / 7 1640 32,4a 413
e. Perle Guro v. Elding I. Melby Leangen Travbane 0 14/5 - 04 / 7 1640 br ag 876
Sigurd Grindstuen-Erna Furset B. Steinseth Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 7 1609 33,1ag 165
I. Melby B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 25/3 - 05 / 9 2120 dg 257
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek B. Steinseth Bjerke Travbane 5 07/3 - 09 / 1 1640 32,0 162
10 2018: -12 -3 -0 -0 -3 -49 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 8 Plass 84 000
4 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 3 2140 33,4 g 444
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 09/6 - 08 / 5 2120 31,7 g 302
Stall Ida Christine B. Steinseth Momarken Travbane 1 31/5 - 04 / 10 2140 30,7a 188
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Momarken Travbane 6 15/5 - 06 / 3 2140 31,5 225
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane - 06/4 - 07 / 3 2100 dg 89
11 2018: -6 -0 -3 -1 -2 -35 500 2017: -12 -0 -1 -0 -6 -27 000
Skjeggejomi 9 Plass 79 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 3 27/6 - 01 / 6 1640 28,9 167
e. Skjeggeblessa v. Braute A. Stensen Biri Travbane 2 15/6 - 06 / 5 2100 30,3a 70
Marianne Mølmen /Gjøvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 30/5 - 04 / 4 2140 30,1 107
O. Mikkelborg Marianne Mølmen O. Mikkelborg Biri Travbane 4 18/5 - 03 / 2 2100 29,7a 730
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 9 2120 32,1 418
12 2018: -11 -1 -0 -0 -1 -17 991 2017: -14 -0 -1 -1 -5 -30 000
Bjørkly Kvikka 10 Plass 76 191
7 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Stensen Leangen Travbane - 22/6 - 05 / 6 2160 dg 573
e. Trøa Lys v. Lome Elden A. Solhus Leangen Travbane 0 28/5 - 09 / 6 2180 31,8 169
Ann-Karin Rostad-Svein Jonli A. Solhus Östersund 0 11/5 - 10 / 4 2640 36,0 230
A. Nilsen Ann-Karin Rostad F. Westberg Orkdal Tråvpark 0 05/5 - 01 / 2 2120 34,6 g
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer V. Bugge Leangen Travbane 0 26/2 - 04 / 2 2140 35,3 r 262
13 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lynne Sokka 11 Plass 73 500
11 år RØD HP v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 20/6 - 09 / 7 2160 30,5 357
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Biri Travbane P 11/5 - 20 / 4 2100 37,8 P
Iver Grinaker /Gran K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 11 2160 br g 423
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 3 14/10 - 01 / 4 2600 33,7 440
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane - 02/9 - 05 / 2 2100 dg 287