<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
SPRINTMINS LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Frøken Kari 1 Plass 5 000
4 år BRUN HP v.Spikeld B. Steinseth Biri Travbane P 29/6 - 21 / 1 2100 38,3 P
e. Starelv Frøkna v. Spang Best R. Sveen Drammen Travbane 8 19/6 - 08 / 11 2100 39,8 g 192
Kari Steinseth-Inger Sveen Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 8 02/6 - 08 / 2 2100 38,4 133
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 21/5 - 23 / 5 2100 39,9 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj R. Sveen Biri Travbane 16/6 - 22 / 3 2120 54,8 B
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brobackarn* (S) 2 Plass 0
6 år M.BRUN V v.Eldfaksen* (S) O. Högberg Årjäng P 22/6 - 13 / 4 2160 38,5 P
e. Trolltjejen* (S) v. Tand Troll* (S) M. Andersson Åmål P 08/5 - 13 / 7 2100 47,0 P
Sverige K. Edman Årjäng 21/6 - 15 / 2 2160 06,5 B
Gunnar Austevoll (T) Olof Högberg (A)
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Prins 3 Plass 0
5 år BRUN V v.Stiv Kuling B. Steinseth Leangen Travbane - 02/7 - 10 / 4 2140 dg 48
e. Nume Frøkna v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane P 06/4 - 20 / 5 2120 36,8 g P
Stall Jailbirds E. Knutsen Drammen Travbane 08/9 - 20 / 7 1720 04,6 B
Øyvind Ruttenborg (T) Bjørn Steinseth (T) E. Knutsen Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 12 2120 01,2 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 4 Plass 0
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane P 23/2 - 20 / 3 2100 38,9 P
e. Ulvendokka v. Skøiar
Thorstein Roen /Grindvoll
Tone Bronken (S) Bjørn Steinseth (T)
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 1 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll E. Høitomt Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 3 2140 dg r 447
e. Eld Riga v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 8 16/2 - 08 / 6 2120 36,0 242
Gudbrand O. Skiaker /Jaren K. Mathisen Biri Travbane 6 10/11 - 08 / 5 2120 36,5 499
Kim Mathisen (T) Gudbrand O. Skiaker M. Gundersen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 3 2100 dg 476
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek B. Steinseth Drammen Travbane 5 09/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 350
6 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -11 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Sirpa 2 Plass 11 500
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Holm Biri Travbane 3 15/6 - 02 / 10 2100 35,9 88
e. Jærvsøsirpa (S) v. Babsson* (S) E. Holm Biri Travbane 6 11/5 - 08 / 3 2100 37,8 236
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes E. Holm Biri Travbane P 20/4 - 20 / 3 2100 35,8 P
Erland Holm (T) Kjell Aage Øie-Kjølstad (B) E. Holm Biri Travbane 14/8 - 24 / 8 2120 55,6 g B
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 10/7 - 24 / 7 2100 57,7 B
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 3 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 09 / 10 2120 39,0 g 139
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten H. Holm Momarken Travbane - 15/5 - 08 / 1 2140 dg 433
Vibeke Trondsen /Fenstad E. Høitomt Momarken Travbane 6 24/4 - 07 / 3 2160 36,4 142
Dag-Sveinung Dalen (T) Vibeke Trondsen E. Høitomt Biri Travbane 5 06/4 - 08 / 5 2120 37,0 g 344
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 41,0 355
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 063
Balder Tøffen S.K.* 1 Plass 34 486
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder M. Djuse Bergsåker - 10/12 - 01 / 12 1680 br g 94
e. Spikelin v. Spikeld M. Djuse Östersund - 05/12 - 07 / 6 2160 dg g 102
Sverige P. Lundberg Skellefteå 7 17/8 - 01 / 7 1640 37,2 g 188
Per Anders Thuresson (A) P. Lundberg Boden - 13/7 - 01 / 8 2180 dg g 150
rød m/"v" i hvitt. J. Østman Lycksele 0 04/7 - 01 / 12 2200 37,9 g 79
9 2018: -5 -2 -0 -1 -1 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elvin 2 Plass 31 000
4 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 3 19/6 - 07 / 6 2160 33,4 22
e. Holter Mia v. Høiby Kongen T. Solberg Magnor Travbane 1 01/5 - 06 / 2 2020 34,5 43
Stall Elvin T. Solberg Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 3 2160 36,5 g 28
Eirik Høitomt (T) Erik Killingmo (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 07 / 8 2100 35,4 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Momarken Travbane 4 06/2 - 03 / 6 2140 35,2 19
10 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -14 982 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000
Stjernevinna 3 Plass 25 982
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Bugge Leangen Travbane 0 02/7 - 05 / 4 2140 br g 222
e. Skarpvinna v. Pål Even A. Nilsen Leangen Travbane 3 11/6 - 01 / 3 2160 34,5 725
Ida F. Ytrestøyl-Heidi Ytrestøyl A. Nilsen Leangen Travbane 7 21/5 - 08 / 3 2140 38,9 g 292
Arne Nilsen (T) J. Blekkan Östersund 0 30/3 - 01 / 14 1660 br g 94
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Sjoner Leangen Travbane 4 19/2 - 10 / 4 2160 34,8 706
11 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Spang Ole 4 Plass 16 000
4 år MØRKBR V v.Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 2 06/3 - 07 / 7 2140 33,6 g 17
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Biri Travbane 4 23/2 - 08 / 5 2100 34,9 g 21
May Viola Karlsen /Hamar T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 08 / 2 2100 34,0 g 18
Hans Chr. Holm (T) Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 5 2140 35,7 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Biri Travbane 25/11 - 22 / 5 2120 52,8 g B