<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 70.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-7 Plass : 11-8-7

1 2018: -15 -1 -0 -1 -8 -39 000 2017: -10 -0 -3 -1 -5 -36 000
Almoda 2100 1 Plass 75 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 07/6 - 02 / 1 2100 32,6a 820
e. Beljue Christina v. Spang Best C. Olsen Bergen Travpark 6 27/5 - 02 / 10 2140 34,7 260
Brit Dregelid-Hans-Henry Dregelid Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 20/5 - 04 / 9 2120 32,6 488
O. Storetvedt Hans-Henry Dregelid P. Buer Bergen Travpark 7 26/4 - 04 / 2 2100 31,9 285
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 12/4 - 04 / 3 2100 31,3a 314
2 2018: -13 -2 -1 -1 -5 -54 000 2017: -6 -0 -0 -2 -3 -17 000
Kleppe Maia 2 Plass 76 000
5 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor P. Buer Haugaland Travpark 0 10/5 - 03 / 6 1840 35,1 g 35
e. Steinsvad Edel v. Eng Svarten P. Buer Bergen Travpark 2 26/4 - 01 / 10 2140 34,9 18
Frederic Steinsøy /Ølen P. Buer Forus Travbane 3 14/4 - 10 / 5 2060 30,7 157
P. Buer Frederic Steinsøy P. Buer Bergen Travpark 1 05/4 - 03 / 2 2100 33,6 22
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 4 20/3 - 04 / 1 2040 32,0 215
3 2018: -29 -1 -0 -3 -6 -49 000 2017: -23 -0 -1 -3 -7 -39 000
Høiby Pila 2120 1 Plass 111 000
10 år BRUN HP v.Ulfrigg R. Halvorsen Bergen Travpark 0 05/7 - 04 / 9 2100 32,5ag 1094
e. Høibyterna v. Mjølner Jo C. Olsen Bergen Travpark 0 28/6 - 04 / 5 2100 31,5a 61
Terje Paulsen-Karin Bjelde Paulsen L. Hauge Bergen Travpark 0 07/6 - 02 / 9 2100 32,6a 1007
C. Olsen O. Østre Bergen Travpark 0 02/6 - 01 / 8 2120 32,9 g 242
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl M. Greve Bergen Travpark 0 27/5 - 03 / 11 2100 32,5ag 616
4 2018: -27 -1 -4 -3 -12 -140 500 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 2 Plass 229 527
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Karlsen Forus Travbane 0 26/6 - 04 / 7 2060 br g 503
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder E. Nordbustad Forus Travbane 0 17/6 - 03 / 11 2060 31,8 g 237
Hans Gunnar Hansen /Haugesund R. Hop Bergen Travpark 3 02/6 - 01 / 4 2120 30,4 93
R. Hop Mari Mykkeltvedt (T) R. Hop Bergen Travpark 0 20/5 - 06 / 2 2100 31,3 493
grønn m/hv.skråb. blå ermstr/søm + rek T. Karlsen Haugaland Travpark 6 10/5 - 05 / 5 1800 31,8 g 77
5 2018: -12 -1 -3 -1 -2 -54 000 2017: -15 -0 -4 -1 -7 -60 000
Lustra Oda 3 Plass 141 000
5 år BRUN HP v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 1 21/6 - 09 / 8 2140 29,6 70
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn L. Hauge Bergen Travpark 2 02/6 - 01 / 6 2120 30,4 64
Aina Bø /Klepp Stasjon L. Hauge Bergen Travpark 3 20/5 - 04 / 10 2140 30,8 187
Ø. Austevoll Lars Tore Hauge (T) L. Hauge Bergen Travpark 0 03/5 - 05 / 6 2100 31,5a 120
rød m/grønt kryss + rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 2 26/4 - 04 / 5 2100 31,1 99
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hellestvedt Thora 4 Plass 140 000
8 år SVART HP v.Lome Kongen O. Wassberg Bergen Travpark 5 28/6 - 05 / 8 2120 33,0 303
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin D. Dalen Bergen Travpark 0 21/6 - 05 / 1 2100 29,0a 397
Hjørdis Hadland /Klepp Stasjon O. Wassberg Bergen Travpark 0 07/6 - 02 / 11 2100 31,9a 65
O. Wassberg E. Høitomt Bergen Travpark 7 02/6 - 01 / 10 2120 30,6 g 73
Rød m/blå ermer, reklame C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/12 - 06 / 7 1640 29,8a 337
7 2018: -20 -3 -1 -3 -7 -127 000 2017: -16 -5 -1 -0 -4 -133 500
Lustra Ida 2140 1 Plass 302 500
5 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 4 05/7 - 08 / 6 2100 28,7a 73
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Wassberg Bergen Travpark 4 28/6 - 05 / 5 2120 29,7 g 39
Team Vest S. Wassberg Bergen Travpark 0 21/6 - 05 / 10 2100 28,9a 47
T. Totland Olav R. Flatekvål S. Wassberg Bergen Travpark 4 07/6 - 04 / 7 2100 28,9a 66
blå m/hvitt kileformet skulderstykke S. Wassberg Bergen Travpark 0 26/4 - 02 / 4 2100 32,2 g 76
8 2018: -18 -4 -5 -2 -5 -244 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 2 Plass 305 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 5 1600 br g 16
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 05 / 3 2100 28,6 87
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 02 / 7 1700 26,7a 69
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Biri Travbane 4 25/5 - 04 / 9 1609 26,6a 38
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 02 / 10 2160 29,0 39
9 2018: -14 -2 -2 -3 -5 -97 500 2017: -8 -2 -0 -2 -3 -64 000
Rano Hilda 3 Plass 208 500
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy L. Hauge Bergen Travpark 1 05/7 - 08 / 2 2100 28,6a 42
e. Kolnes Mai v. Pål Even L. Hauge Forus Travbane 5 16/6 - 04 / 6 2060 28,6 249
Stall Jølstra L. Hauge Jarlsberg Travbane 7 19/5 - 04 / 8 2120 28,3 99
L. Hauge L. Hauge Bjerke Travbane 2 18/4 - 04 / 4 2100 28,6ag 55
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 3 05/4 - 04 / 8 2120 30,0 121
10 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -16 -2 -2 -1 -6 -141 500
Bore Stjerna 2160 1 Plass 270 500
6 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen P. Buer Forus Travbane 0 18/11 - 05 / 3 2060 32,3 176
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/9 - 04 / 1 2140 dg 239
Turid Bergh /Fjell Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 04 / 10 2140 29,1 rg 68
Å. Rønningen Turid Bergh Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 09 / 11 2120 27,0 41
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin E. Høitomt Forus Travbane - 18/6 - 05 / 6 1620 dg 36
11 2018: -12 -1 -2 -1 -5 -93 000 2017: -10 -3 -1 -1 -4 -244 000
Lykkje May 2 Plass 337 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane - 03/7 - 04 / 7 2040 dg a 176
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 7 16/6 - 07 / 3 2040 27,3 580
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 11 2140 28,4 115
K. Djøseland K. Djøseland Biri Travbane 5 06/5 - 03 / 5 2100 27,4a 101
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 0 03/4 - 04 / 1 2060 nc g 63