<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.33,5 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-9-12 Plass : 13-9-12

1 2018: -7 -3 -0 -1 -2 -54 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Felix T.H. 2100 1 Plass 54 000
3 år BRUN H v.Dotterud Teddy F. Ringheim Bergen Travpark 1 21/6 - 01 / 8 2100 37,8 187
e. Heim Sjura v. Järvsöviking* (S) F. Ringheim Bergen Travpark P 20/5 - 20 / 5 2120 41,8 P
Anne Siri Vivås-Trygve K. Håvardstun F. Ringheim Bergen Travpark 21/9 - 24 / 1 1600 50,2 B
F. Ringheim F. Ringheim Bergen Travpark 07/9 - 24 / 5 1620 51,7 B
hvit m/rekl. i svart/gult/rødt/blått
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cecilie H. 2 Plass 0
3 år SVART HP v.Moe Odin S. Wassberg Bergen Travpark P 07/6 - 20 / 2 2120 47,2 P
e. Grøtte Perla v. Pål Even S. Wassberg Bergen Travpark 07/9 - 25 / 2 1600 04,4 g B
Cecilie Hjelmaas Solheim /Salhus S. Wassberg Bergen Travpark 31/8 - 24 / 4 2100 03,5 B
P. Buer Cecilie Hjelmaas Solheim
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
3 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jelina 3 Plass 24 000
3 år SVART HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 3 17/6 - 02 / 3 2040 37,1 105
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld K. Djøseland Forus Travbane P 05/6 - 20 / 4 2060 41,3 g P
Stall Pepp
O. Wassberg Kjetil Djøseland (T)
Rød m/blå ermer, reklame
4 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vimse T. Ulla 4 Plass 7 000
3 år SVART HP v.Bork Odin C. Olsen Bergen Travpark 3 03/5 - 01 / 4 2100 42,9 g 55
e. Vimsella v. Spikeld C. Olsen Bergen Travpark P 12/4 - 20 / 2 2100 42,6 P
Stall Jaggu På Tide C. Olsen Bergen Travpark 27/7 - 24 / 1 2100 49,0 B
C. Olsen C. Olsen Bergen Travpark 06/7 - 24 / 4 1600 55,2 g B
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl
5 2018: -4 -0 -2 -0 -1 -11 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Årdals Muså 5 Plass 11 000
3 år SVART HP v.Bork Odin J. Landaas Bergen Travpark 2 21/6 - 01 / 5 2100 38,8 140
e. Perle Sky v. Lome Elden J. Landaas Bergen Travpark P 26/4 - 20 / 7 2120 41,9 P
James Anthony Conway-Sølvi E. Vonheim Solberg J. Landaas Bergen Travpark 03/8 - 24 / 1 1600 48,8 B
J. Landaas J. Landaas Bergen Travpark 20/7 - 21 / 1 1600 55,4 B
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re
6 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Hero 6 Plass 23 000
3 år MØRKBR V v.Tekno Odin R. Wiig Forus Travbane P 26/6 - 21 / 7 2060 33,9 P
e. Findal Hera v. Moe Odin
Solsikke Invest ANS /Arendal
R. Wiig
svart m/blå ermstriper og reklame
7 2018: -10 -0 -1 -1 -6 -30 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ludvik 7 Plass 30 500
3 år BRUN V v.Moe Svarten R. Tvedt Bergen Travpark P 21/6 - 20 / 5 2120 37,6 P
e. Tun Tora v. Alm Viktor R. Tvedt Bergen Travpark 22/6 - 24 / 1 1600 46,8 B
Stall Soppas R. Tvedt Bergen Travpark 08/6 - 24 / 1 2100 51,9 g B
R. Tvedt
Gul m/svart stolpe og ermstripe
8 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -23 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tilde Ø.K. 8 Plass 23 500
3 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 21/6 - 01 / 3 2100 40,4 g 25
e. Spydhild v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark P 26/4 - 20 / 8 2120 42,2 P
Team Vestavind Ø. Austevoll Bergen Travpark 14/9 - 22 / 7 2120 55,7 g B
Ø. Austevoll Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark 31/8 - 24 / 2 2100 56,1 g B
rød m/grønt kryss + rekl.
9 2018: -10 -2 -3 -0 -3 -86 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ros Son 2120 1 Plass 86 500
3 år SVART H v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane 1 17/6 - 02 / 6 2060 34,9 52
e. Nordli Svarta v. Spikeld T. Salte Forus Travbane 8 05/6 - 07 / 2 2040 37,2 g 70
Team Optimister K. Djøseland Forus Travbane P 29/5 - 22 / 1 2040 36,5 P
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 24/8 - 24 / 3 2040 47,5 B
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 15/8 - 25 / 1 1600 52,9 g B
10 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -19 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ruskeli Vinni 2 Plass 19 000
3 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 3 30/5 - 09 / 4 2140 33,8 112
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 09 / 5 2140 34,8 220
Erland Andersen /Skien V. Hop Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 6 2120 36,5 P
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/11 - 20 / 2 1700 dvp N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Ødegaard Drammen Travbane 05/10 - 21 / 2 1700 53,4 B
11 2018: -10 -3 -1 -1 -3 -65 200 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tom Odin 3 Plass 65 200
3 år BRUN H v.Bork Odin R. Halvorsen Bergen Travpark 7 21/6 - 01 / 9 2120 41,1 rg 22
e. Henfiksa v. Elding R. Halvorsen Bergen Travpark 5 20/5 - 07 / 2 2100 34,4 g 347
Anita Egge Henriksen-Dag Arne Elvik R. Halvorsen Bergen Travpark P 12/4 - 20 / 1 2100 41,6 P
R. Halvorsen Anita Egge Henriksen R. Halvorsen Bergen Travpark 03/8 - 24 / 2 1600 48,4 B
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek R. Halvorsen Bergen Travpark 13/7 - 24 / 1 2100 54,5 B
12 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -32 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordli Tora 4 Plass 32 500
3 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Tollefsen Forus Travbane 5 17/6 - 02 / 7 2060 36,3 143
e. Nordli Tussa v. Høiby Kongen G. Gudmestad Forus Travbane 7 05/6 - 07 / 4 2040 35,6 741
Stall Nordli L. Sele Forus Travbane P 22/5 - 21 / 6 2060 38,9 P
G. Tollefsen G. Tollefsen Forus Travbane P 21/4 - 20 / 4 2060 38,1 P
rød m/hvitt kryss G. Tollefsen Forus Travbane 08/8 - 21 / 1 2040 56,1 B
13 2018: -5 -1 -0 -1 -3 -55 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Fenja 5 Plass 55 000
3 år BORKET HP v.Bork Odin A. Erga Sørlandets Travpark 4 24/6 - 07 / 1 2140 34,4 g 221
e. Moe Fenja v. Moe Odin A. Erga Forus Travbane P 21/4 - 20 / 7 2060 35,5 P
Atle Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 24/8 - 24 / 5 2040 47,0 B
T. Erga Atle Erga (A) T. Erga Forus Travbane 15/8 - 25 / 2 1600 52,6 g B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl