<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
DATOLØP - MAX 500
DATOLØP - MAX 500
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 335.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-8 Plass : 7-4-8

1 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -18 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 1640 1 Plass 239 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 6 1609 27,4ag 178
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Umeå 0 21/4 - 12 / 7 2640 31,7 g 129
Stall Kulblik H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 07 / 8 1700 28,9ag 98
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 2 1609 27,9a 56
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Momarken Travbane 4 22/2 - 02 / 7 1640 27,0a 34
2 2018: -11 -0 -0 -4 -5 -38 500 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 500
Miramill 2 Plass 244 500
8 år SVART HP v.H.G. Balder H. Skjoldal Drammen Travbane 5 28/6 - 04 / 9 2100 27,8a 190
e. Mirastjerna v. Elding H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 01 / 2 1609 26,4a 381
Helge Skjoldal-Julie Skjoldal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 14 2140 31,1 567
H. Skjoldal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 05 / 1 2100 28,1a 233
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø E. Høitomt Drammen Travbane 5 12/4 - 02 / 3 2100 29,1a 62
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 3 Plass 302 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Knutsen Bjerke Travbane 4 20/6 - 06 / 11 1609 25,6a 882
e. Aaby Lina v. Auvin (S) E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 12 1609 25,9a 1974
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Knutsen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1609 26,8a 713
H. Holm Per Ingar Lybekk H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 8 2100 34,0arg 621
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 2 1609 26,7ag 535
4 2018: -11 -0 -0 -2 -5 -31 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 4 Plass 288 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/6 - 06 / 9 1609 25,5a 147
e. Minella v. Minpil D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 03 / 3 1609 24,9a 353
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 2 1700 26,2a 210
D. Dalen D. Dalen Bjerke Travbane 6 09/5 - 06 / 9 1609 26,8a 216
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 6 2140 29,4a 215
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eld Grim 5 Plass 311 100
8 år SVART H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 9 2100 33,5a 878
e. Toddy Løva v. Toddy S. Hogner Bjerke Travbane 0 09/2 - 08 / 4 2160 31,6 291
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby S. Hogner Momarken Travbane 4 23/1 - 01 / 9 1640 28,3a 710
M. Gundersen Ole Johnny Mathisen S. Hogner Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 1 2100 29,5a 1070
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame S. Hogner Momarken Travbane 7 12/12 - 01 / 4 2140 29,9 1444
6 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 6 Plass 275 764
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 8 1609 27,9a 403
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 5 2100 28,7a 636
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 3 09/5 - 06 / 7 1609 26,4a 410
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 7 2140 br a 540
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 1609 28,9a 429
7 2018: -11 -1 -0 -3 -1 -37 491 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 7 Plass 314 157
7 år BRUN HP v.Trø Faks G. Austevoll Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 07 / 3 1600 25,3a 336
e. Komnes Sol v. Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 3 19/6 - 03 / 7 2140 27,5a 42
Merete Viksås /Roa A. Valstad Biri Travbane - 25/5 - 01 / 10 2100 dgp a 114
G. Austevoll Merete Viksås T. Solberg Momarken Travbane 3 15/5 - 01 / 7 2140 26,9a 217
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Jakobsson Årjäng - 15/4 - 07 / 1 2140 dg 211
8 2018: -10 -1 -1 -1 -2 -73 500 2017: -15 -4 -2 -1 -4 -122 500
Hvalstad Odin 8 Plass 317 214
7 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 6 1600 26,0a 194
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv M. Nimczyk Bjerke Travbane 4 27/6 - 04 / 3 2100 27,1a 115
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 11 1700 26,7a 312
E. Høitomt Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Bjerke Travbane 0 12/5 - 06 / 11 2100 27,7a 207
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 04 / 8 1700 27,6ag 45