<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-4 Plass : 3-1-4

1 2018: -4 -0 -1 -2 -1 -20 359 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 2140 1 Plass 20 359
6 år SVART HP v.Krageboen B. Steinseth Bollnäs 3 07/6 - 02 / 3 1640 32,7 27
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S) G. Austevoll Biri Travbane 5 18/5 - 04 / 2 2100 32,5 279
Anne Line Håkerud /Stavsjø G. Austevoll Biri Travbane 3 11/5 - 08 / 9 2100 36,0 116
B. Steinseth Roy Håkerud G. Austevoll Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 6 2160 34,0 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 2160 1 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 19/6 - 07 / 5 2160 35,8 305
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 12 2160 34,7 g 561
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 34,5ag 330
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 03 / 2 2100 34,5a 668
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 17/4 - 07 / 5 2140 36,0a 82
3 2018: -5 -2 -0 -0 -2 -30 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elsås Perla 2 Plass 30 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 08 / 3 2100 31,9 78
e. Spang Gjerd v. H.G. Balder G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 08 / 10 2100 32,4a 215
Heidi Andersen-Roy Karlsen G. Flåten Drammen Travbane - 03/3 - 01 / 4 2100 dg 24
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 4 14/2 - 10 / 2 2140 34,9 g 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 07 / 10 2100 37,1 28
4 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -11 991 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 3 Plass 28 833
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Bjerke Travbane 0 20/6 - 09 / 5 2140 36,7 g 211
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 07 / 3 2140 31,7 526
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 8 06/6 - 09 / 10 2160 34,3 592
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 5 15/5 - 08 / 9 2160 34,8 280
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Momarken Travbane 6 08/5 - 08 / 8 2160 33,4 290
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 4 Plass 22 000
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Kongsvinger Travbane 7 04/7 - 01 / 7 1620 35,7 223
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 3 2100 34,6 g 508
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 9 2120 37,4 505
S. Ruud S. Ruud Momarken Travbane 0 05/11 - 03 / 6 2140 38,6 253
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Drammen Travbane 7 30/10 - 07 / 8 2120 36,2 g 159
6 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000
Dag Per 5 Plass 9 000
5 år SVART V v.Bork Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 4 01/7 - 08 / 8 2160 32,2 394
e. Frk. Perny v. Rolex K.* K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 13 2120 dg 946
Ingrid Askland /Tvedestrand H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 03 / 3 2100 44,4 g 570
D. Dalen Ingrid Askland H. Forberg Sørlandets Travpark - 14/1 - 07 / 3 2160 dg 375
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 04/12 - 07 / 1 2100 36,9 66
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -4 842
Bjørnli Ine 6 Plass 15 242
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/1 - 20 / 4 2100 40,3 g P
e. Skjeggefrid v. Elding A. Stensen Biri Travbane - 08/12 - 08 / 6 2100 dg 485
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 08 / 11 2140 br g 1164
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Biri Travbane - 13/10 - 08 / 3 2100 dg 888
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Arvika 8 26/6 - 02 / 12 2120 35,8 g 1145
8 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -19 431 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Ruska 7 Plass 19 431
4 år SVART HP v.Spikeld P. Midtfjeld Årjäng 6 02/7 - 06 / 10 2160 33,0 g 124
e. Schumina v. Schuvar O. Østre Jarlsberg Travbane 5 18/6 - 08 / 7 2100 32,9 79
Frank A. Skubberud-Wenche Skubberud K. Johansen Årjäng 3 08/4 - 08 / 1 2140 33,7 g 67
P. Midtfjeld Hans Kristian Skubberud (A) E. Høitomt Biri Travbane 2 23/3 - 07 / 10 2100 36,4 g 54
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Ødegaard Momarken Travbane P 18/1 - 20 / 4 2140 37,8 P
9 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -28 554 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Pi 8 Plass 28 554
5 år HVIT HP v.Bork Odin K. Ødegaard Arvika 0 26/6 - 08 / 3 2100 34,7 g 225
e. Vita Vinna v. Pål Even K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 06/6 - 09 / 2 2140 33,0 91
Lisa Smeby-Siri Borch K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 08 / 3 2100 32,1a 206
H. Holm Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Årjäng 8 20/5 - 03 / 7 2160 34,2 g 256
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 22/4 - 04 / 3 2100 36,7ag 79
10 2018: -10 -0 -1 -2 -2 -23 000 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 2180 1 Plass 42 500
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 8 2160 31,3 g 383
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 05 / 8 1609 30,2ag 887
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 4 2160 35,6 P
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 10 2160 dg 525
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 22/3 - 06 / 8 2100 dg a 213