<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-2 Plass : 7-6-2

1 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Grans Evita 2140 1 Plass 2 000
6 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Biri Travbane - 29/6 - 08 / 2 2100 dg 297
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane - 15/6 - 02 / 8 2100 dg 282
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Momarken Travbane 8 05/12 - 08 / 2 2140 39,6 g 371
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 10/11 - 20 / 4 2120 40,2 g P
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek
2 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmin Lykke 2 Plass 4 000
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Biri Travbane 6 23/3 - 07 / 8 2100 38,5 g 198
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Biri Travbane 6 16/2 - 07 / 2 2100 37,4 132
Iver Helmen /Gran K. Mathisen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 3 2120 38,6 P
S. Helmen
grønn m/brunt hestehode
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nord Sjur 3 Plass 0
4 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane P 29/6 - 21 / 2 2100 38,3 P
e. Nydelig v. Pål Even
Elin Hong /Tretten
J. Kvikstad Elin Hong
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rigel Arel 4 Plass 0
5 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Biri Travbane P 29/6 - 21 / 3 2100 38,7 P
e. Rigel Viktoria v. Alm Svarten
Hans Peder Rolstad /Brandbu
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Prins 5 Plass 0
5 år BRUN V v.Stiv Kuling B. Steinseth Leangen Travbane - 02/7 - 10 / 4 2140 dg 48
e. Nume Frøkna v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane P 06/4 - 20 / 5 2120 36,8 g P
Stall Jailbirds E. Knutsen Drammen Travbane 08/9 - 20 / 7 1720 04,6 B
B. Steinseth E. Knutsen Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 12 2120 01,2 B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dale Anne 6 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 4 2160 39,9 P
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane - 15/5 - 20 / 8 2160 dgpp N
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Momarken Travbane 05/9 - 22 / 4 2160 51,5 g B
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane 22/8 - 20 / 6 2160 57,1 B
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Tøff 7 Plass 0
3 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 5 2160 39,8 P
e. Tangen Rikke v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 24/10 - 22 / 4 2160 56,2 B
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg J. Mjølnerød Momarken Travbane 05/9 - 23 / 7 2160 55,4 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Terna 8 Plass 0
5 år SVART HP v.Alm Viktor M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 6 2100 36,8 g 67
e. Eldama v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 8 2100 35,0 g 87
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen G. Gundersen Biri Travbane - 11/5 - 08 / 8 2100 dg 48
A. Stensen Paul Helmen M. Gundersen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 33,8 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Omer Stjerna 9 Plass 2 000
4 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Drammen Travbane P 28/6 - 20 / 1 2100 35,1 P
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 7 2120 54,5 g B
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 02/6 - 21 / 4 2120 50,8 B
E. Knutsen Helge Grimnes
Rød m/svart reklame
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tinsokka 10 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 8 06/5 - 07 / 4 2140 43,5 383
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 5 2160 41,2 g P
Odd Løkken /Ringebu
C. Antonsen
Blå m/gul hestesko & tre ermringer