<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V5-4
V4-2
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-2 Plass : 3-6-2

1 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -47 646 2017: -8 -3 -1 -1 -2 -121 908
Rigel Øyvind 1609 1 Plass 169 554
4 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Hagmyren 1 02/7 - 05 / 15 2160 28,7 22
e. Rigel Snerta v. Metsgar O. Kjenner Rättvik 4 23/6 - 04 / 1 2140 28,3 462
Stall Rigel Øyvind J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 6 2100 31,3a 32
J. Mjølnerød O. Kjenner Gävle 2 21/11 - 06 / 9 1660 29,5 25
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bergen Travpark 3 21/10 - 05 / 3 2120 28,7 128
2 2018: -7 -0 -0 -1 -6 -28 500 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 2 Plass 156 700
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Bjerke Travbane 3 20/6 - 05 / 10 2160 29,5 460
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 26/5 - 02 / 7 1609 28,4a 678
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 10 1609 28,6a 132
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 04 / 4 1609 28,9a 58
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 28/4 - 03 / 2 2140 29,9a 645
3 2018: -11 -3 -1 -2 -3 -90 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 3 Plass 155 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 1 18/6 - 03 / 6 2100 28,7a 43
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 3 06/6 - 06 / 9 2100 28,9a 476
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/5 - 03 / 4 2100 29,3a 85
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 01 / 6 2100 28,3a 174
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Momarken Travbane 2 02/4 - 01 / 3 2140 31,0a 196
4 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 4 Plass 116 000
7 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 04 / 2 1609 26,4a 182
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 6 2100 30,6 295
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 02 / 3 1700 28,4a 130
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 25/5 - 04 / 2 1609 26,7a 319
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 06 / 2 2100 31,4 620
5 2018: -11 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 5 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 8 2100 33,5a 29
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 04 / 1 2100 28,2ag 55
Lene Flåten /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 06 / 7 2100 28,1a 42
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 11 1609 25,4a 21
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane 1 06/5 - 12 / 6 2100 28,3a 50
6 2018: -9 -1 -1 -1 -4 -50 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 6 Plass 132 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 7 14/6 - 05 / 8 2100 29,4 150
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 4 31/5 - 02 / 6 1700 27,7ag 17
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 02 / 5 1609 25,1a 101
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 9 1609 29,2a 237
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 4 18/4 - 04 / 5 2100 29,4a 428
7 2018: -7 -1 -1 -1 -1 -46 000 2017: -17 -3 -1 -1 -7 -103 000
Tako Ø.K. 7 Plass 149 000
5 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 2 2140 30,5a 41
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Bjerke Travbane 1 16/5 - 05 / 3 1609 27,9a 51
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Bjerke Travbane 0 25/4 - 03 / 11 2100 30,3a 86
F. Hamre J. Undem Drammen Travbane 2 05/4 - 04 / 1 1700 31,3a 16
Mørkblå/lysblå todelt, reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 3 16/3 - 01 / 10 2100 30,0a 334
8 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -26 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 8 Plass 136 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Bjerke Travbane 6 27/6 - 10 / 9 2100 31,0a 413
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 12 2120 31,7 g 604
Stall Kjønnerød J. Undem Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 06 / 3 2100 29,0a 101
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 5 26/5 - 02 / 11 1609 28,4a 246
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 04 / 5 1609 28,9ag 87
9 2018: -11 -0 -2 -1 -7 -42 000 2017: -16 -0 -1 -2 -10 -49 000
Pytt Elden 9 Plass 130 500
9 år MØRKBR V v.Eldfaksen* (S) O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 2 28/6 - 05 / 2 2100 30,1 257
e. Pytt Pytt v. Troll Jahn O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 0 21/6 - 09 / 3 2140 30,6 603
Torill Ystebø Ingebrigtsen-Ole Johan Ingebrigtsen R. Haghighat Bergen Travpark 3 27/5 - 03 / 6 2100 31,3a 285
O. Ingebrigtsen O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 7 20/5 - 06 / 5 2100 30,7 g 722
mørkblå m/hvit kule O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 6 03/5 - 05 / 11 2100 30,9a 688
10 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 10 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Bjerke Travbane - 27/6 - 10 / 6 2100 dg a 380
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 7 11/6 - 04 / 2 2100 29,0a 543
Trond Søhoel Jensen /Hokksund G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 02 / 9 1609 28,6a 254
V. Hop Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 8 2600 34,4ag 394
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 4 10/3 - 04 / 8 2120 30,6 219
11 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 11 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 2 1700 29,9a 173
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 3 2100 35,9ag 253
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Biri Travbane 3 25/5 - 04 / 4 1609 26,6a 407
L. Kolle Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 8 2140 35,0 g 174
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Stensen Kongsvinger Travbane 5 05/7 - 02 / 1 1600 28,1ag 123
12 2018: -13 -0 -0 -2 -9 -38 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -14 000
Fjeldbaus 12 Plass 164 000
10 år SVART V v.Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/6 - 10 / 7 2100 30,9a 589
e. Aldina v. Alm Svarten O. Østre Drammen Travbane 6 21/6 - 04 / 4 1700 29,5a 335
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord M. Løve Sørlandets Travpark 6 13/5 - 03 / 9 2160 29,0 652
K. Johansen Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Drammen Travbane 5 28/4 - 03 / 6 2100 29,7a 484
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 03 / 11 2100 28,5a 1183