<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:54 V75-3
V5-5
HOPPECUPEN
HOPPECUPEN
Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige hopper høyest 1.000.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 23. april 2018. Også for 3-6-årige hopper som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 23. april 2018.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-3 Plass : 8-7-3

1 2018: -10 -0 -1 -3 -1 -27 000 2017: -15 -2 -0 -2 -5 -61 500
Hovsjerka 1609 1 Plass 368 721
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Østerholt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 04 / 1 2100 27,4a 98
e. Hovsrosa v. Spang Best A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 05 / 12 2100 27,2a 286
Einar Aasen /Skien A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 05 / 5 1700 25,5a 83
T. Solberg Einar Aasen A. Frønes Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 06 / 5 2100 27,2a 381
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 04 / 9 2120 29,0 344
2 2018: -13 -0 -1 -1 -4 -43 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elding Frøya 2 Plass 369 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 8 2100 33,4a 361
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 05 / 3 1700 25,3a 117
Asbjørn Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Biri Travbane 0 06/5 - 06 / 2 2100 26,1a 929
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Forus Travbane - 21/4 - 05 / 7 2060 dg 489
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Klosterskogen Travbane 5 09/4 - 04 / 12 2120 28,4 188
3 2018: -14 -0 -1 -4 -5 -82 000 2017: -19 -0 -3 -2 -7 -129 000
Kap Tilly 3 Plass 462 500
9 år SVARTBRUN HP v.Spikeld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 24/6 - 05 / 2 2140 25,4 252
e. Kap Nora v. Nordli Svarten G. Mikkelsen Forus Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2060 26,4 706
Hilde Håland /Klepp Stasjon G. Mikkelsen Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 13 2120 26,9 g 591
G. Mikkelsen Hilde Håland P. Buer Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 5 1609 25,8ag 273
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek T. Gudmestad Forus Travbane 3 01/5 - 02 / 2 1620 27,3 g 111
4 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -46 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 4 Plass 426 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 5 2100 br arg 65
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 06 / 7 1609 24,8ag 135
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 6 14/4 - 03 / 5 2160 27,5 104
H. Holm H. Holm Drammen Travbane 3 03/3 - 03 / 9 2120 28,6 187
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 03 / 1 2100 27,9 44
5 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 5 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/6 - 03 / 3 2120 28,4 165
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 2 1600 23,8a 731
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 11 2100 29,8a 198
E. Høitomt Ida-Therese Skaane U. Ohlsson Årjäng 4 15/4 - 07 / 10 2160 27,2 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Goop Färjestad 1 30/3 - 08 / 2 1640 25,3 33
6 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -118 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 6 Plass 564 750
10 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Forus Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2080 25,2 163
e. Hjelset Edda v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/5 - 04 / 10 2160 26,0 108
Team Hest D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/4 - 03 / 13 2180 26,0 106
D. Dalen Rita Kaasa D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/3 - 03 / 3 2140 26,4 82
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/2 - 06 / 4 2160 26,7 154
7 2018: -20 -1 -3 -1 -6 -170 395 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 7 Plass 862 838
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/6 - 03 / 6 2140 27,3 268
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 5 2620 28,0 532
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 0 30/5 - 08 / 2 2140 26,1 678
O. Østre Merete Viksås A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 05 / 1 1700 23,9a 231
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Jakobsson Årjäng 5 26/4 - 03 / 12 2180 25,5 341
8 2018: -10 -2 -2 -1 -0 -151 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 8 Plass 811 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 2 16/6 - 07 / 11 2080 25,0 97
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 0 03/4 - 04 / 7 2100 br g 26
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Sørlandets Travpark - 24/3 - 03 / 8 2160 dg 116
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 27/2 - 02 / 4 1600 24,7a 52
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Åby 0 03/2 - 03 / 5 2160 26,8 27
9 2018: -20 -2 -2 -6 -8 -176 000 2017: -23 -2 -4 -4 -8 -172 000
Tangen Tia 9 Plass 691 000
8 år BORKET HP v.Bork Odin J. Landaas Bergen Travpark 1 28/6 - 02 / 5 1620 25,7 34
e. Tangen Mai v. Røder J. Landaas Bergen Travpark 3 21/6 - 03 / 5 2100 26,1 37
Gunnvor Ullebust-Ole A. Natland J. Landaas Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 12 1600 23,9a 1205
J. Landaas Gunnvor Ullebust J. Landaas Bergen Travpark 3 02/6 - 07 / 10 2120 26,2 87
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re J. Landaas Bergen Travpark 0 20/5 - 08 / 5 2100 24,9 225
10 2018: -19 -1 -2 -0 -6 -102 000 2017: -12 -3 -2 -1 -1 -358 000
Oriola 10 Plass 644 000
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Forus Travbane 0 16/6 - 07 / 15 2080 27,2 g 171
e. Minardi v. Elding Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 02/6 - 07 / 14 2140 25,7 146
Olav Knutsen /Nærbø S. Wassberg Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 11 2180 28,8 g 234
Å. Tengsareid Olav Knutsen Å. Tengsareid Forus Travbane 1 21/4 - 05 / 12 2080 25,4 159
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/4 - 03 / 6 2160 27,2 222