<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:20 V75-7
V4-4
DD-2
HOPPECUPEN
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 325.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 23. april 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 10 Duo : Trippel : Plass : 10-15-9

1 2018: -6 -3 -1 -1 -0 -89 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 2100 1 Plass 155 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 05 / 2 2100 28,4 15
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 02 / 4 1700 26,4a 51
Øystein Wennesland /Lillesand L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 04 / 3 2100 28,0 84
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 06 / 4 2100 31,0 187
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 04 / 7 2100 31,5ag 43
2 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2017: -12 -1 -1 -0 -9 -93 000
Kuven Tøtto 2 Plass 160 500
6 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) J. Borgen Bergen Travpark 4 21/6 - 05 / 4 2100 28,6ag 141
e. Kuven Rinda v. Atom Vinter A. Lyssand Bergen Travpark 1 27/5 - 03 / 2 2100 30,3a 51
Bente Borgen-Cecilie Breivik J. Borgen Bergen Travpark 5 16/11 - 05 / 2 2100 30,9a 99
S. Wassberg Bente Borgen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/10 - 05 / 11 2100 29,0a 439
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/10 - 05 / 3 2140 29,2 482
3 2018: -5 -0 -1 -2 -1 -54 000 2017: -9 -3 -1 -1 -4 -117 000
Bjørnemyr Tara 3 Plass 171 000
4 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Forus Travbane 3 16/6 - 04 / 8 2060 28,5 123
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 3 09/6 - 08 / 6 2140 28,7 154
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Biri Travbane 0 06/5 - 03 / 2 2100 27,7a 309
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Momarken Travbane 4 17/4 - 04 / 7 2180 28,6 69
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 08/4 - 04 / 4 2160 29,5 83
4 2018: -11 -1 -3 -0 -3 -49 000 2017: -12 -0 -1 -1 -1 -16 000
Verdals Faxå 4 Plass 103 500
6 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Karlsen Bergen Travpark 2 28/6 - 04 / 8 2100 30,0a 28
e. Verdals Stjerna v. Elding T. Karlsen Bergen Travpark 1 20/5 - 04 / 2 2120 30,8 79
Knut Bærheim /Kleppe T. Karlsen Forus Travbane - 01/5 - 03 / 5 2570 dg 64
T. Karlsen Ove Kenneth Karlsen (T) T. Karlsen Forus Travbane 7 21/4 - 01 / 8 2080 29,6 204
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek S. Wassberg Bergen Travpark 2 12/4 - 04 / 4 2100 29,9a 27
5 2018: -9 -1 -3 -1 -1 -112 384 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika 2120 1 Plass 282 384
6 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Åmål 2 27/6 - 05 / 2 2480 27,7 43
e. Hjelset Fia v. Friggbest O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 06/6 - 06 / 11 2100 28,6a 41
Reidun Bøhn-Anja Rogan Pirc O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 19/5 - 04 / 13 2140 26,7 194
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane - 06/5 - 02 / 4 1609 dg a 45
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/3 - 08 / 1 2140 28,9 78
6 2018: -10 -3 -4 -0 -3 -176 930 2017: -6 -4 -0 -0 -2 -95 054
Mine 2 Plass 271 984
5 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 6 12/5 - 04 / 3 2140 27,0 46
e. Minti v. Minpil E. Rennesvik Biri Travbane 2 06/5 - 02 / 7 1609 26,4a 21
Hovel Helmen /Gran S. Wassberg Forus Travbane 2 21/4 - 05 / 2 2040 27,1 75
D. Dalen Hovel Helmen (A) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 04/4 - 07 / 1 2100 29,0a 20
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 28/3 - 08 / 7 2140 28,7 28
7 2018: -12 -1 -1 -2 -7 -83 000 2017: -25 -0 -2 -2 -13 -71 000
Hammerstjerna 3 Plass 307 222
9 år BORKET HP v.Spikeld J. Blekkan Leangen Travbane 2 22/6 - 04 / 3 2140 27,9a 236
e. Rigel Brit v. Rigel Jo E. Sørmo Leangen Travbane 0 28/5 - 01 / 3 2160 29,8 g 75
Ivar Gafseth /Melhus B. Garberg Leangen Travbane 3 21/5 - 06 / 11 2180 28,5 65
B. Garberg B. Garberg Bjerke Travbane 7 12/5 - 04 / 6 2140 27,0 1156
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Biri Travbane 3 06/5 - 02 / 1 1609 26,6a 120
8 2018: -13 -2 -2 -1 -4 -107 500 2017: -17 -4 -0 -0 -7 -103 000
Tangen Elvira 4 Plass 218 500
5 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 16/6 - 04 / 7 2060 28,0 43
e. Tangen Tina v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 03/6 - 06 / 5 2140 27,2a 32
Hesteeiere.no - Tangen Elvira Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 26/5 - 02 / 8 1609 dg a 43
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 04 / 9 2140 26,8 149
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 8 30/4 - 06 / 7 2120 31,3 52
9 2018: -11 -1 -2 -1 -3 -59 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 5 Plass 257 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Momarken Travbane 2 19/6 - 08 / 9 2180 28,2 22
e. Neslykka v. Krembest H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 07 / 7 2140 29,5 13
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 24/5 - 01 / 8 2100 29,0a 151
K. Ødegaard Arne Geir Jensen H. Kolle Bjerke Travbane 2 02/5 - 04 / 2 2160 29,4 67
blå m/rød bunn. H. Kolle Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 03 / 8 2120 29,3 g 241
10 2018: -11 -3 -1 -3 -4 -184 000 2017: -12 -2 -4 -1 -4 -105 500
Løkki Flaksa 6 Plass 326 500
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen V. Kals Forus Travbane 3 16/6 - 07 / 5 2040 26,8 225
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Bjerke Travbane 5 12/5 - 04 / 4 2140 27,0 641
Vigdis C.O. Kals-Ole Gunnar Kals V. Kals Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 06 / 15 2140 29,8 69
V. Kals V. Kals Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 05 / 10 2100 28,8ag 123
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Bjerke Travbane 3 28/3 - 08 / 10 2160 28,4 109
11 2018: -17 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 7 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 10 2160 dg 106
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 12 1609 26,4ag 41
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 04 / 11 2100 27,1a 23
O. Østre Trond Solskau O. Østre Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 06 / 12 2100 27,8a 27
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 1 06/5 - 03 / 10 2140 27,1a 33
12 2018: -14 -3 -1 -2 -5 -103 736 2017: -11 -3 -2 -0 -4 -74 500
Mireldine 8 Plass 212 236
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) R. Krabseth Leangen Travbane 1 11/6 - 09 / 9 2180 30,3 21
e. Mirelda v. Elding A. Valstad Östersund 2 09/6 - 02 / 11 2140 27,1a 117
Merethe Råbakk /Skogn A. Valstad Leangen Travbane 4 21/5 - 06 / 8 2160 29,4 31
A. Hagmann Merethe Råbakk A. Valstad Leangen Travbane 3 14/5 - 05 / 1 1640 27,6a 64
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Leangen Travbane 1 23/4 - 05 / 6 2180 29,1 81
13 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -34 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 9 Plass 270 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Andersson Åmål - 27/6 - 05 / 4 2480 dg 631
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 5 19/6 - 03 / 5 2140 28,3ag 23
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Biri Travbane 4 08/6 - 01 / 2 2100 27,6a 218
G. Austevoll Lovise Mohaugen J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 23/5 - 04 / 4 2100 27,4a 428
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Biri Travbane 3 11/5 - 05 / 11 2100 29,7a 755
14 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -33 000 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 10 Plass 305 500
4 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Biri Travbane 4 06/5 - 03 / 6 2100 27,2a 116
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Momarken Travbane 5 17/4 - 04 / 10 2200 28,0 31
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 02 / 5 2120 28,3 184
L. Kolle Vaidas Rimsa V. Hop Biri Travbane 5 04/11 - 08 / 12 2100 30,0a 233
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Momarken Travbane 4 14/10 - 07 / 3 2140 29,3a 63
15 2018: -11 -2 -1 -0 -4 -71 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 11 Plass 297 500
6 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Sørlandets Travpark 2 01/7 - 05 / 4 2140 26,6 297
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten H. Tvedt Bjerke Travbane - 20/6 - 06 / 5 1609 dg a 118
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 8 1609 25,3a 281
H. Tvedt Helene Bjerland Hægeland H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 04 / 12 2140 26,7 125
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark 7 13/5 - 05 / 6 2140 29,2a 203