<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:29 V4-3
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-8 Plass : 7-6-8

1 2018: -9 -2 -2 -0 -3 -145 000 2017: -12 -2 -2 -0 -4 -63 000
Nad Al Sheba 2100 1 Plass 318 000
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/6 - 07 / 11 2100 15,0a 237
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 06 / 7 1700 13,7a 36
Stall Damehesten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 06 / 1 1700 13,4a 17
A. Robertsen Alexander Heisholt (T) K. Johansen Bjerke Travbane 5 12/5 - 08 / 5 2100 14,2a 50
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 08 / 9 2100 16,6ag 53
2 2018: -13 -8 -0 -0 -3 -159 660 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -56 000
L.A.'s Mr. Brown 2 Plass 300 660
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) L. Trudvang Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 03 / 9 2100 15,7a 29
e. Just A Joy (US) v. Enjoy Lavec* (S) L. Trudvang Biri Travbane 4 18/5 - 02 / 2 2100 16,5a 46
Marie Tovengen /Askim L. Trudvang Drammen Travbane 1 28/4 - 04 / 8 2100 15,1a 98
L. Trudvang Marie Tovengen L. Trudvang Bjerke Travbane 0 18/4 - 02 / 6 2100 16,2a 84
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Klosterskogen Travbane 1 31/3 - 01 / 2 2100 16,5ag 19
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nora's Dream 3 Plass 366 500
9 år BRUN HP v.Quite Easy (US) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 02 / 9 2100 20,2a 572
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 5 2100 21,4 P
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 06 / 5 2140 br ag 146
I. Lamvik Rolf Harry Hegna M. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/5 - 07 / 8 2100 16,0a 606
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 05 / 4 2100 16,5a 105
4 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 4 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) M. Berås Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 02 / 2 2100 18,3a 72
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 04/6 - 05 / 11 2100 15,7a 221
Stall Spenda Spirit Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 06 / 4 2100 16,5a 137
A. Hagmann Kåre Andersen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 19/4 - 06 / 5 1700 dg a 88
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 09/4 - 06 / 12 2100 16,3a 111
5 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -28 491 2017: -20 -1 -1 -3 -7 -62 264
Chasing Gold 5 Plass 267 005
9 år MØRKBR V v.Golden Shogun (S) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 02/7 - 03 / 4 2100 15,4a 458
e. Enjoy Me v. Dell Ridge Image* (CA) H. Horpestad Bjerke Travbane 8 25/6 - 04 / 9 2100 15,1a 866
Stall Irgas H. Horpestad Bjerke Travbane 0 18/6 - 04 / 14 2100 18,8a 427
C. Hande Lisa Fredriksen C. Hande Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 03 / 7 2100 15,7a 166
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek H. Horpestad Bjerke Travbane 0 28/5 - 04 / 1 2100 15,3a 436
6 2018: -10 -7 -1 -0 -1 -152 120 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -68 000
The Dark Knight 6 Plass 253 164
6 år SVART V v.Adrian Chip* (US) K. Kvasnes Färjestad 1 30/6 - 01 / 7 2140 15,3a 25
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 03 / 7 2120 17,0 19
Jan Helge Karlsen /Våle K. Kvasnes Biri Travbane 1 18/5 - 02 / 6 2100 15,2a 17
K. Kvasnes K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 03 / 4 2100 16,6a 13
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 1 24/4 - 03 / 7 2140 16,1a 21
7 2018: -13 -2 -2 -0 -6 -95 500 2017: -15 -2 -0 -4 -6 -91 500
Ubuntu 7 Plass 375 500
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/6 - 06 / 1 2140 14,4a 113
e. La Nina v. Super News (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 02 / 8 2100 17,9a 200
Kristine Sørensen-Enok Antonsen K. Sørensen Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 06 / 10 1700 14,2a 464
J. Eilertsen Kristine Sørensen (A) A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 13/5 - 06 / 8 2140 15,2a 850
Svart/gull skrådelt, hvit kant D. Dalen Momarken Travbane 6 24/4 - 06 / 12 1640 14,5a 61
8 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -8 -0 -0 -3 -0 -27 000
Jules 8 Plass 353 000
11 år BRUN V v.Vic Torre* (US) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 02 / 5 2100 br ag 59
e. Jano Rachel (US) v. Burgomeister (US) H. Bye Momarken Travbane 1 06/5 - 01 / 3 2140 16,4 204
Tina Fossan Låg-Jan Arild Kristiansen T. Låg Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 06 / 8 2100 19,5a 562
M. Sørvik Tina Fossan Låg (A) T. Solberg Momarken Travbane 6 09/1 - 05 / 8 2140 15,8a 384
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Høitomt Biri Travbane 0 15/12 - 06 / 9 2100 18,3a 450
9 2018: -15 -5 -2 -2 -4 -149 000 2017: -14 -4 -3 -2 -0 -105 000
A.D. Sleipner (DK) 9 Plass 310 944
6 år BRUN V v.Great Challenger (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 4 09/6 - 10 / 5 3180 15,9 173
e. Golden Lady (DK) v. Sleipner* (DK) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 14/5 - 01 / 10 2100 14,6a 19
Stall Werktal H. Tvedt Momarken Travbane 1 08/5 - 02 / 7 2140 15,3a 23
H. Kolle Herman R. Tvedt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 4 25/4 - 06 / 3 2100 14,5a 53
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek S. Nybø Bjerke Travbane 3 18/4 - 02 / 9 2100 15,6a 22
10 2018: -14 -2 -1 -3 -2 -86 692 2017: -17 -1 -4 -1 -3 -115 500
Exclusive G.T. 10 Plass 268 192
5 år MØRKBR HP v.Broadway Hall (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 07 / 2 2100 14,7a 376
e. Pricessed G.T. v. Self Possessed* (US) E. Høitomt Bergen Travpark 5 02/6 - 09 / 6 2100 15,0a 33
Stine Smedshammer-Lars Smedshammer S. Løvvold Årjäng 2 20/5 - 09 / 2 2140 13,6a 292
J. Øveraasen Marius Høitomt (T) H. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 02 / 12 2100 17,1a 39
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek S. Løvvold Drammen Travbane 3 28/4 - 04 / 6 2100 15,4a 41