<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V5-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-10 Plass : 6-5-10

1 2018: -18 -0 -0 -1 -8 -41 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 1609 1 Plass 207 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 6 02/7 - 04 / 4 1609 28,8a 223
e. Jilly v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 11 1620 30,2 g 397
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/6 - 06 / 2 1609 26,1a 319
M. Gundersen Rune Wilberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 05 / 14 2120 28,6 220
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame P. Midtfjeld Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 5 2100 29,4a 201
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 2 Plass 175 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin T. Erga Bergen Travpark 0 14/9 - 01 / 5 2100 30,1ag 34
e. Birk Elin v. Pål Even T. Erga Sørlandets Travpark 0 26/8 - 06 / 3 2140 28,0 g 102
Annette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 24/8 - 07 / 4 2080 27,7 14
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 9 2140 27,9a 30
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 06 / 7 2120 26,9 40
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 3 Plass 164 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Eggen Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 7 1600 29,5 g 614
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane 4 21/6 - 04 / 10 1700 28,9a 1906
Stall Frønes T. Borg Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 8 1700 30,5ag 441
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 12 2140 br a 838
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl T. Borg Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 6 2100 31,9ag 111
4 2018: -13 -1 -3 -2 -3 -63 000 2017: -23 -7 -2 -4 -7 -167 000
Vertigo Dominant 4 Plass 230 000
4 år BRUN H v.Briskeby Philip H. Steine Bergen Travpark 1 28/6 - 05 / 3 2120 29,1 21
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bergen Travpark 2 21/6 - 05 / 6 2100 28,4a 20
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 2 07/6 - 04 / 10 2100 28,3a 85
H. Steine B. Steine Bergen Travpark 2 27/5 - 04 / 1 2100 28,3a 417
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 6 20/5 - 06 / 11 2120 29,7 270
5 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -15 207 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 5 Plass 228 635
10 år BRUN H v.Åsajerven S. Skrugstad Arvika 5 26/6 - 06 / 14 2120 29,6 294
e. Lannem Mai v. Friggbest S. Skrugstad Årjäng 7 01/6 - 02 / 12 2140 27,4a 499
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 4 1609 27,2a 704
S. Skrugstad Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 5 2100 29,2a 710
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame D. Dalen Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 8 1609 28,4a 958
6 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 6 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 09/6 - 08 / 14 2160 28,1 58
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 3 06/5 - 03 / 3 2100 27,0a 38
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 17/4 - 04 / 8 2180 27,4 381
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 03 / 11 2140 30,4 g 125
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 4 2160 dg 146
7 2018: -12 -0 -3 -0 -4 -60 000 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 7 Plass 174 554
5 år SVART HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 6 1600 30,1 g 251
e. Lygna Larsi v. Elding K. Kvasnes Biri Travbane 0 08/6 - 07 / 7 2120 br g 31
Stall Lygnasæter J. Rasmussen Leangen Travbane 0 21/5 - 06 / 3 2160 29,8 193
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 05 / 6 1609 28,0a 157
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 04/4 - 07 / 4 2100 29,8a 824
8 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -25 500 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 8 Plass 201 500
12 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Forus Travbane 0 26/6 - 03 / 4 1600 27,9a 737
e. Gik Mina v. Ilmin A. Berås Sørlandets Travpark 6 14/6 - 02 / 3 2140 30,2a 467
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 9 2140 30,3a 444
P. Johannessen P. Johannessen Sørlandets Travpark 2 26/5 - 02 / 3 1609 27,1a 480
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 2 2140 28,0a 1733
9 2018: -12 -1 -1 -2 -5 -69 000 2017: -19 -0 -1 -1 -4 -29 000
Gjølmes Spika 9 Plass 222 500
7 år SVARTBRUN HP v.Spikeld P. Midtfjeld Leangen Travbane 5 22/6 - 04 / 6 2140 28,6a 407
e. Steinrun v. Steinsvad Eld A. Solhus Leangen Travbane 4 04/6 - 08 / 8 2160 29,4 378
Erik Morten Garberg /Gjølme B. Garberg Leangen Travbane 0 29/4 - 06 / 15 2200 34,3 g 136
B. Garberg Erik Morten Garberg A. Solhus Leangen Travbane 0 07/4 - 05 / 4 2160 29,4 314
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek A. Solhus Leangen Travbane 4 01/4 - 06 / 2 1640 27,8a 142
10 2018: -15 -2 -2 -2 -0 -67 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 10 Plass 215 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2100 30,0ag 20
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 2 1609 29,9ag 123
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 13/5 - 05 / 3 2140 br ag 49
D. Dalen Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 24/4 - 01 / 10 2140 27,7a 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Årjäng 2 15/4 - 04 / 15 2160 28,0 52