<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-5 Plass : 3-4-5

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -30 764
Mynte Rasmus 1609 1 Plass 30 764
4 år SVART H v.Åsajerven S. Skrugstad Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 2 2100 34,0 g 470
e. Myklejenta v. Nordli Svarten S. Skrugstad Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 2 2100 34,9arg 896
Sverre Skrugstad /Arneberg O. Østre Dannero 0 30/7 - 07 / 8 2140 30,1ag 956
S. Skrugstad S. Skrugstad Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 12 2120 32,3 g 436
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 03 / 2 2100 32,3 g 748
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kayaks Minn Dott 2 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 08 / 3 2140 39,1 g 346
e. Minn Stjerna v. Minpil P. Johannessen Jarlsberg Travbane 7 25/6 - 09 / 1 2100 35,1 442
Grete Cecilie Hansen /Finsland P. Johannessen Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 8 2100 dg 739
P. Johannessen P. Johannessen Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 01 / 9 2100 35,8 662
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/4 - 20 / 5 2160 38,3 g P
3 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -32 500 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -17 000
Ruskeli Svarta 3 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 2 2140 g3 1019
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Forus Travbane 5 17/6 - 07 / 9 2060 32,7 419
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 03/6 - 02 / 2 2140 32,9 170
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 4 26/5 - 08 / 7 2160 32,5 g 262
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Forus Travbane - 26/9 - 08 / 11 2080 dg 183
4 2018: -12 -0 -1 -3 -4 -43 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 4 Plass 60 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Bjerke Travbane 0 20/6 - 09 / 5 2140 36,7 g 211
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 07 / 3 2140 31,7 526
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 8 06/6 - 09 / 10 2160 34,3 592
Å. Tengsareid Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 5 15/5 - 08 / 9 2160 34,8 280
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Østre Momarken Travbane 6 08/5 - 08 / 8 2160 33,4 290
5 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holen Storm 5 Plass 26 500
4 år SVART V v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 08 / 12 2100 32,5 30
e. Eld Nixi v. Lome Elden T. Solberg Sørlandets Travpark 3 26/5 - 08 / 6 2160 31,9 80
Stall Mandal Travklubb L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 10/5 - 08 / 8 2120 34,2 172
T. Karlsen Grethe Cecilie Skaar T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 08 / 1 2140 34,3 53
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek L. Kolle Sørlandets Travpark 2 08/4 - 08 / 1 2140 34,0 82
6 2018: -10 -1 -2 -1 -4 -47 500 2017: -5 -0 -2 -0 -3 -20 500
Tangen Frikk 6 Plass 68 000
4 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Drammen Travbane 2 21/6 - 02 / 12 2100 31,5a 130
e. Tangen Tina v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 5 25/4 - 10 / 1 2140 34,1 g 38
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Sørlandets Travpark 4 08/4 - 08 / 9 2180 32,4 49
T. Solberg T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 03 / 5 2100 33,0 98
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 22/6 - 08 / 4 2100 32,8 g 24
7 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -7 -0 -2 -0 -3 -19 000
Odin Ø.K. 7 Plass 31 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin H. Holm Biri Travbane - 29/6 - 03 / 13 2120 dg 428
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven H. Holm Drammen Travbane 6 21/6 - 02 / 11 2100 33,0ag 61
Annette Stordal /Lierskogen H. Holm Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 08 / 12 2100 33,7ag 49
K. Kvasnes Annette Stordal (A) K. Kvasnes Momarken Travbane 2 03/8 - 02 / 10 2140 31,4ag 48
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 26/7 - 09 / 2 2140 34,6 g 65
8 2018: -10 -0 -2 -1 -7 -50 903 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 8 Plass 50 903
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Leangen Travbane 4 22/6 - 10 / 7 2160 33,2 65
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 6 18/5 - 04 / 1 2100 32,7 58
William O. Karlsen /Ottestad E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/4 - 01 / 1 2140 36,1 165
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/3 - 08 / 3 2100 36,0 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 08 / 2 2100 36,5 113
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 9 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven H. Tvedt Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 2 1700 36,8a 68
e. Møy Alma v. Bokli Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 12 2140 32,4 319
Lars O. Romtveit /Skoppum A. Akselsen Momarken Travbane 7 24/10 - 02 / 3 2140 35,2a 145
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 01 / 3 2100 32,7 159
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 4 2140 38,5 g 521
10 2018: -8 -3 -1 -1 -2 -86 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 10 Plass 86 859
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 3 24/6 - 07 / 4 2160 32,8 59
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 13/6 - 08 / 12 2120 32,6 50
Stall Toget har gått G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 01 / 3 2100 32,0 25
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 13/4 - 20 / 9 2120 36,9 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
11 2018: -8 -0 -1 -2 -4 -24 000 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 11 Plass 34 000
4 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 09 / 12 2140 31,7 117
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 31/5 - 08 / 1 2100 32,1a 84
Beate Oksum-Knut Tore Brog Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/5 - 08 / 6 2100 33,8a 294
D. Dalen Beate Oksum Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 10/5 - 08 / 12 2120 34,1 696
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Jarlsberg Travbane - 10/12 - 07 / 5 2120 dg 101
12 2018: -7 -0 -0 -2 -5 -25 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Værdalingen 12 Plass 51 200
6 år SVART H v.Keik Jo L. Kolle Biri Travbane 3 29/6 - 03 / 7 2120 30,9 186
e. Høiby Anniken v. Høiby Kongen O. Østre Drammen Travbane 4 21/6 - 02 / 7 2100 31,7a 184
Annette Stordal-Elisabeth Skorgan L. Kolle Bjerke Travbane 4 06/6 - 09 / 9 2160 32,4 358
L. Kolle Annette Stordal (A) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 08 / 9 2100 33,8a 397
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Momarken Travbane 6 03/8 - 02 / 11 2140 33,0a 357