<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
KONGSVINGER KOMMUNES LØP

Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-3 Plass : 5-1-3

1 2018: -20 -3 -8 -2 -3 -172 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 1600 1 Plass 351 316
6 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/6 - 06 / 4 1609 25,1a 31
e. Alm Tara v. Rigel Jo K. Lindberg Bollnäs 3 07/6 - 08 / 3 2140 27,0a 135
Knut Alm /Jaren L. Kolle Biri Travbane 5 25/5 - 01 / 5 2100 26,9a 63
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Biri Travbane 4 11/5 - 05 / 4 2100 29,8a 111
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 3 24/4 - 05 / 1 2140 29,0a 116
2 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 2 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy S. Juul Bjerke Travbane 8 27/6 - 04 / 1 2100 28,5ag 39
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 03 / 5 1609 24,0a 35
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 03/6 - 04 / 2 2140 26,4 92
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 4 13/5 - 05 / 10 2140 28,6ar 45
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 06 / 11 2140 28,8 80
3 2018: -20 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 3 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks G. Austevoll Momarken Travbane 3 19/6 - 03 / 7 2140 27,5a 42
e. Komnes Sol v. Moe Odin A. Valstad Biri Travbane - 25/5 - 01 / 10 2100 dgp a 114
Merete Viksås /Roa T. Solberg Momarken Travbane 3 15/5 - 01 / 7 2140 26,9a 217
G. Austevoll Merete Viksås M. Jakobsson Årjäng - 15/4 - 07 / 1 2140 dg 211
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Drammen Travbane 0 03/3 - 03 / 8 2120 29,2 645
4 2018: -14 -3 -2 -2 -4 -106 250 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 4 Plass 279 862
5 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Åmål 6 19/6 - 03 / 11 1700 28,0 g 21
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Årjäng 1 01/6 - 02 / 8 2140 26,4a 36
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Biri Travbane 3 18/5 - 05 / 1 1609 25,5a 27
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane - 06/5 - 06 / 12 2140 dg ag 110
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 07 / 1 1609 25,5a 64
5 2018: -12 -1 -0 -0 -8 -57 144 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -35 980
Teo 5 Plass 358 527
8 år BRUN H v.Tangen Scott R. Ebbinge Bjerke Travbane 7 27/6 - 04 / 7 2100 28,1a 327
e. Nebbenes Tea v. Elding M. Andersson Åmål 5 19/6 - 03 / 8 1700 27,9 109
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød K. Johansen Momarken Travbane 0 10/4 - 04 / 10 2140 29,8a 277
Å. Tengsareid Cecilie Helen Andersson K. Johansen Momarken Travbane 7 29/3 - 09 / 9 2140 29,8a 250
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 6 21/2 - 07 / 11 1609 26,7a 325
6 2018: -16 -2 -1 -3 -2 -104 604 2017: -15 -4 -2 -1 -4 -122 500
Hvalstad Odin 6 Plass 348 318
7 år RØD V v.Moe Odin M. Nimczyk Bjerke Travbane 4 27/6 - 04 / 3 2100 27,1a 115
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 11 1700 26,7a 312
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Bjerke Travbane 0 12/5 - 06 / 11 2100 27,7a 207
G. Stenberg G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 04 / 8 1700 27,6ag 45
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Biri Travbane 5 23/3 - 04 / 2 1609 29,6a 28
7 2018: -19 -0 -4 -4 -6 -94 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 7 Plass 358 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Momarken Travbane 2 19/6 - 03 / 3 2140 27,1a 56
e. Mørtvedt Mari v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 03 / 9 1609 24,2a 364
Frank Andre Skubberud /Ørje L. Trudvang Bjerke Travbane 5 23/5 - 04 / 9 2100 27,6a 251
E. Høitomt Frank A. Skubberud M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 4 1609 25,5a 1002
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/4 - 06 / 7 2100 28,2a 65
8 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 8 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Richardson Bjerke Travbane - 27/6 - 04 / 12 2100 dg a 94
e. Best Bruna v. Spang Best B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 03 / 6 1609 24,8a 104
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane P 11/5 - 20 / 5 2100 32,1 P
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 3 10/4 - 04 / 7 2140 28,2a 31
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 6 29/3 - 09 / 1 2140 29,7a 36
9 2018: -19 -2 -2 -2 -8 -117 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 9 Plass 374 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 2 1609 26,8a 27
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Momarken Travbane 2 10/4 - 04 / 6 2140 28,0a 146
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 4 23/3 - 04 / 9 1609 29,6a 42
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 3 08/3 - 02 / 9 1609 26,9a 90
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 6 28/2 - 05 / 3 2100 29,8a 27
10 2018: -20 -0 -2 -0 -6 -47 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 10 Plass 384 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2200 28,0 895
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2140 27,7ag 275
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 5 20/4 - 06 / 6 1609 26,0a 471
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 04 / 1 1700 26,9a 388
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 6 1609 29,7a 245
11 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 11 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten H. Brandstätter Bjerke Travbane 2 27/6 - 04 / 2 2100 26,9a 66
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 1 2100 28,2ag 40
Edvard Lindalen /Fåvang H. Eggen Bjerke Travbane 2 23/5 - 04 / 2 2100 27,4a 38
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 2 15/5 - 01 / 9 2140 26,7a 30
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Årjäng 1 06/5 - 07 / 7 2160 27,3 23
12 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 500 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 12 Plass 379 015
8 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 04 / 5 2100 27,0a 88
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Momarken Travbane 5 12/6 - 04 / 7 2200 26,9 138
Ronny Bakke /Maura T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 9 1700 26,9a 403
K. Johansen Ronny Bakke K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 7 2100 31,0a 414
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 2 2100 30,8a 46