<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
SPAREBANK 1 ØSTLANDETS LØP

Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-11-1 Plass : 6-11-1

1 2018: -13 -0 -3 -4 -3 -60 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 1600 1 Plass 169 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 12 1609 26,8a 182
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 3 18/5 - 01 / 2 2100 29,1a 191
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 8 1640 29,5a 366
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Drammen Travbane 6 18/3 - 04 / 7 2100 31,4ag 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 2 09/3 - 07 / 8 2100 29,8a 28
2 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -62 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 2 Plass 163 500
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 4 18/6 - 03 / 5 2100 29,7a 233
e. Lesja Svarta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 4 2100 32,0ag 402
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 4 18/5 - 01 / 1 2100 29,2a 411
E. Høitomt Kjell Øyhaugen E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 14 2160 dg 190
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Magnor Travbane 5 01/5 - 08 / 3 1600 30,4 103
3 2018: -12 -2 -3 -1 -3 -86 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 3 Plass 135 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 2 18/6 - 03 / 4 2100 28,8a 35
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 1 1609 28,4a 41
Anders Bye /Røyse P. Sem Biri Travbane 2 18/5 - 03 / 11 2100 29,4a 25
P. Sem Anders Bye P. Sem Bjerke Travbane 3 02/5 - 02 / 9 2160 29,5 g 40
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 9 1640 33,1ag 20
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -4 -2 -0 -1 -77 000
Tito 4 Plass 119 444
10 år RØD V v.Håkon Jo* V. Bugge Biri Travbane 0 03/2 - 07 / 3 1609 31,2a 41
e. Certina v. Braute V. Bugge Leangen Travbane 1 21/10 - 03 / 6 1640 27,3a 17
Team Tito A. Solhus Leangen Travbane 7 16/10 - 03 / 1 2140 29,6a 44
V. Bugge A. Solhus Leangen Travbane 1 31/8 - 04 / 14 1660 28,0 35
Blå, grått skstk & V, hvit kile,rekl. V. Bugge Leangen Travbane 2 14/8 - 05 / 5 1640 25,7a 26
5 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 5 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 8 1609 28,4a 553
e. Børke Berta v. Lykke Gutten K. Johansen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 5 1609 31,2a 762
Mona Syvertsen /Brandbu J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 4 2100 36,7a 332
K. Johansen Mona Syvertsen T. Solberg Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 5 1609 47,9a 168
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/11 - 05 / 4 1609 31,5a 78
6 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 6 Plass 158 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 18/6 - 03 / 10 2100 30,5a 207
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 02 / 3 1609 25,9a 100
Synøve Tvedt Andersen /Skien H. Andersen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 02 / 10 2160 29,5 129
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 08/4 - 04 / 7 2160 30,0 163
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/3 - 04 / 4 2100 30,7ag 64
7 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -25 051 2017: -13 -2 -1 -4 -2 -80 127
Väskinge Anna* (S) 7 Plass 107 100
5 år BRUN HP v.Lome Kongen K. Lindberg Romme 0 08/6 - 03 / 4 2140 30,9a 53
e. Väskinge Tösa (S) v. Sarpen T. Horpestad Åmål 3 11/5 - 02 / 6 2100 29,9 57
Sverige K. Lindberg Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 5 2140 32,0ag 54
O. Mikkelborg Alexander Bjørnestad K. Lindberg Årjäng 2 26/4 - 06 / 4 1660 28,3 269
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 10 2140 32,6ag 158
8 2018: -13 -0 -0 -0 -5 -15 500 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -44 000
Timona Ø.K. 8 Plass 113 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Mikkelsen Haugaland Travpark - 10/5 - 05 / 4 1800 dg 477
e. Timor v. Pål Even R. Wiig Forus Travbane 6 27/3 - 04 / 7 2060 32,7 185
Gunn-Elisabet V. Svendsen /Sandnes R. Wiig Forus Travbane 0 20/3 - 04 / 10 2100 30,6 400
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 6 20/2 - 04 / 8 2060 32,6 132
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 0 10/2 - 01 / 13 2060 33,0 707
9 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 9 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/6 - 01 / 12 1640 30,8 484
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Biri Travbane 5 15/6 - 07 / 3 1609 30,1a 427
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 9 2140 31,2a 790
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 5 03/5 - 03 / 6 2100 31,9a 440
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr D. Dalen Biri Travbane 0 20/4 - 08 / 1 2100 34,5a 56
10 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 10 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 04 / 5 1609 26,2a 26
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo J. Kvikstad Biri Travbane 1 25/5 - 04 / 6 1609 25,6a 71
Ola Rusten /Eina O. Østre Magnor Travbane 3 01/5 - 08 / 5 1600 30,3 124
E. Rennesvik Ola Rusten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 9 2100 36,8a 389
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Østre Biri Travbane - 22/12 - 01 / 8 1609 g0 ag 420
11 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 11 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 9 2100 30,5 280
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 02 / 9 1700 28,4a 77
Stall M.H. Sylvia, Larvik M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 7 2120 29,6 330
O. Østre Martine Wessel (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 04 / 3 1609 28,8a 17
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Årjäng 3 26/4 - 06 / 5 1660 28,4 34
12 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 12 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 25/6 - 04 / 11 1609 26,6a 1184
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 12/6 - 03 / 11 2180 31,5 71
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 31/5 - 02 / 5 1700 dg a 517
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 3 1700 34,2ag 458
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 04 / 10 2100 31,2a 252