<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
GUNNAR HOLTH GRUSFORRETNINGS LØP

Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-7 Plass : 2-8-7

1 2018: -15 -0 -3 -0 -3 -33 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 1600 1 Plass 58 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 08 / 2 2100 33,5ag 73
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) K. Johansen Biri Travbane - 15/6 - 06 / 8 2100 dg a 309
Hanne E. Ellefsrud /Gran D. Dalen Biri Travbane 0 18/5 - 03 / 3 2100 br ag 84
O. Østre Hanne E. Ellefsrud B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/5 - 02 / 10 2160 31,6 g 157
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Momarken Travbane 2 29/3 - 07 / 7 2160 32,3 83
2 2018: -10 -4 -4 -1 -1 -116 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 2 Plass 122 500
4 år BRUN V v.Tekno Odin R. Kruse Momarken Travbane 4 19/6 - 01 / 4 2140 30,7a 43
e. Alm Travinda v. Storm Jo R. Kruse Biri Travbane 1 15/6 - 06 / 7 2100 29,9a 14
Roy Lysgård /Kolbu R. Kruse Biri Travbane 2 25/5 - 08 / 8 2120 30,0 42
R. Kruse Roy Lysgård R. Kruse Momarken Travbane 2 06/5 - 02 / 4 2140 29,1a 18
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Drammen Travbane 1 28/4 - 01 / 11 2120 30,2 19
3 2018: -3 -0 -1 -0 -0 -14 736 2017: -14 -0 -1 -0 -3 -14 540
Stålvilma* (S) 3 Plass 67 295
6 år BRUN HP v.Særpefanten U. Axelson Årjäng 2 22/6 - 02 / 1 2140 29,8 93
e. Eira* (S) v. Spang Best U. Axelson Årjäng P 09/6 - 13 / 7 2160 31,2 P
Sverige H. Tvedt Momarken Travbane - 17/4 - 02 / 3 2140 dg a 52
B. Humborstad Therese Andersson K. Lindberg Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 2 1640 dg 100
svart m/gult belte & ermring. A. Lundin Romme - 01/12 - 10 / 2 1640 dg g 378
4 2018: -8 -1 -1 -2 -3 -40 947 2017: -6 -0 -1 -1 -4 -29 500
Voje Eld 4 Plass 70 447
4 år SVART V v.Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 03 / 2 2100 31,2a 88
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 05 / 3 1609 29,6ag 164
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 08 / 11 2100 33,4a 104
V. Hop Arthur Bø (T) O. Østre Sørlandets Travpark 8 17/12 - 07 / 7 2160 34,9 59
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 1 2140 34,2 g 35
5 2018: -8 -2 -1 -2 -2 -64 000 2017: -6 -1 -0 -1 -3 -30 000
Stjerne Lykke 5 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Sjefen E. Høitomt Leangen Travbane 3 22/6 - 05 / 5 2160 31,3 23
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* K. Stubsjøen Leangen Travbane 5 23/4 - 10 / 10 2160 32,4 26
Stall Grønli E. Høitomt Leangen Travbane 2 07/4 - 02 / 3 2160 30,8 86
E. Høitomt Inge Helge Grønli K. Stubsjøen Leangen Travbane 3 01/4 - 02 / 2 1640 29,9a 148
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Stubsjøen Leangen Travbane 6 31/8 - 04 / 9 1640 30,2 305
6 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 482 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -39 860
Finnskog Diva 6 Plass 47 342
4 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Färjestad 0 05/3 - 02 / 11 2160 38,1 g 148
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Momarken Travbane 7 22/2 - 06 / 9 2140 33,4a 211
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 0 24/1 - 03 / 11 1640 34,9 567
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Bjerke Travbane 5 16/12 - 01 / 2 1600 31,4 626
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 4 27/11 - 02 / 1 2140 35,8 g 52
7 2018: -12 -1 -4 -3 -3 -78 000 2017: -4 -1 -0 -2 -1 -35 000
Kringlers Balder 7 Plass 113 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Momarken Travbane 3 19/6 - 01 / 7 2140 30,4a 276
e. Korra v. Kos Knekten G. Austevoll Biri Travbane 4 08/6 - 08 / 14 2140 31,8 145
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Biri Travbane 5 06/4 - 07 / 4 2120 35,8 g 54
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Leangen Travbane 2 26/3 - 02 / 8 2140 34,6a 23
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane - 12/3 - 02 / 3 1640 dg a 50
8 2018: -6 -0 -4 -1 -1 -40 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tronmar 8 Plass 91 500
6 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Momarken Travbane 6 19/6 - 01 / 8 2140 31,2a 292
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 8 2140 30,7a 52
Terje Hanestad /Roverud T. Hanestad Momarken Travbane 2 08/5 - 01 / 8 2140 31,6a 109
T. Hanestad T. Hanestad Bjerke Travbane 3 26/4 - 03 / 4 1609 29,4a 81
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Bjerke Travbane 5 20/7 - 04 / 7 2100 32,6a 75
9 2018: -9 -4 -0 -2 -2 -66 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 9 Plass 66 500
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 03 / 12 2100 30,7a 17
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 05 / 2 1609 28,1ag 17
Terje Norheim /Skien H. Holm Bjerke Travbane 1 16/5 - 01 / 8 2140 29,5 336
H. Holm Terje Norheim H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 08 / 14 2120 33,7 g 107
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Magnor Travbane 3 01/5 - 06 / 3 2020 35,3 g 22
10 2018: -12 -1 -0 -0 -7 -32 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 10 Plass 51 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 4 19/6 - 07 / 13 2180 33,0 124
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 1 2140 dg 43
Sverige U. Axelson Romme - 01/6 - 02 / 3 2160 br g 288
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 1 08/5 - 08 / 1 2140 32,2 146
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Åmål 6 01/5 - 02 / 9 2100 35,1 477
11 2018: -6 -0 -1 -0 -5 -29 702 2017: -13 -0 -2 -0 -3 -21 212
Øyans Storm 11 Plass 64 114
6 år MØRKBR V v.Vinning Kos K. Johansen Bjerke Travbane 2 06/6 - 04 / 2 1609 28,4a 117
e. Årlilja v. Sjefen J. Blekkan Östersund 5 24/5 - 08 / 6 1660 31,1 95
Toril Myklebust-Per Arne Eggan B. Garberg Leangen Travbane 5 14/5 - 04 / 2 1640 29,9a 456
K. Johansen Per Arne Eggan (A) I. Melby Leangen Travbane 7 29/4 - 10 / 11 2180 35,7 247
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm I. Melby Leangen Travbane 0 06/11 - 08 / 4 2160 38,0 405
12 2018: -6 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -5 -1 -0 -0 -1 -13 000
Torø Jo 12 Plass 64 500
6 år MØRKBR H v.H.G. Balder H. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 8 2140 34,0 r 403
e. Lynlill v. Spang Best K. Lunde Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 1 2100 33,9 28
Marit Lundby /Tangen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/7 - 04 / 2 2100 32,0a 33
O. Mikkelborg Jo Lunde K. Lunde Bjerke Travbane 6 12/7 - 05 / 12 2160 31,7 425
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 11 2120 31,9 rg 56