<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:52 V65-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-1 Plass : 3-8-1

1 2018: -11 -1 -4 -2 -2 -99 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wanda Classic 2100 1 Plass 99 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 2 25/6 - 01 / 8 2100 15,6a 20
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane - 13/6 - 02 / 1 2100 dg a 17
Stall Wanda D. Dalen Biri Travbane 1 25/5 - 02 / 1 2100 16,4a 13
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 02/5 - 01 / 5 2100 15,0a 79
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 2 20/4 - 01 / 2 2100 17,8 139
2 2018: -11 -0 -3 -0 -5 -75 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Carmen Division 2 Plass 75 000
3 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 02 / 9 2100 16,3a 212
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) A. Stensen Leangen Travbane 2 21/5 - 07 / 4 2140 18,9a 65
Torstein Skjaker /Jaren D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/5 - 01 / 6 2140 17,6 241
D. Dalen Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Bjerke Travbane 5 25/4 - 02 / 6 2140 21,3 g 96
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 2 2100 20,5 g P
3 2018: -8 -8 -0 -0 -0 -1 108 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hillary B.R. 3 Plass 1 108 000
3 år MØRKBR HP v.Muscle Hill (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 28/5 - 02 / 6 2100 14,0a 12
e. Fiery Chip (US) v. Pine Chip* (US) G. Gundersen Biri Travbane 1 20/4 - 01 / 4 2100 17,7 g 11
Arne Sandbæk Jr.-Erland Åslund G. Gundersen Bjerke Travbane P 04/4 - 20 / 4 2140 17,5 P
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
4 2018: -14 -1 -1 -3 -5 -79 500 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000
Miss Tanic 4 Plass 88 500
3 år BRUN HP v.Thai Tanic T. Steinshaug Leangen Travbane 4 02/7 - 04 / 5 2140 16,6a 419
e. Be My Mistress v. Deliberate Speed* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 3 11/6 - 08 / 6 2160 18,8 152
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug T. Steinshaug Leangen Travbane 1 04/6 - 02 / 7 2140 18,8a 203
Å. Tengsareid Torkil Steinshaug (A) T. Steinshaug Leangen Travbane 6 21/5 - 07 / 9 2140 19,4a 365
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Steinshaug Leangen Travbane 3 23/4 - 01 / 4 2160 20,5 197
5 2018: -9 -0 -2 -1 -4 -47 885 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.A.'s Miss Universe 5 Plass 47 885
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Mønster Skive 3 11/6 - 09 / 4 2060 19,3a 20
e. Sobel Sund (S) v. Viking Kronos* (IT) K. Mønster Skive 2 14/5 - 06 / 3 2060 17,7ag 609
Espen Myrbakken /Oslo K. Mønster Odense 0 29/4 - 01 / 7 2140 22,6 25
K. Mønster K. Mønster Skive 5 22/4 - 01 / 8 2060 18,3a 612
Hvit, reklame K. Mønster Skive P 01/12 - 91 / 6 2020 21,4 P
6 2018: -11 -3 -2 -0 -4 -204 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Delight Classic 6 Plass 204 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 02 / 5 2100 15,6a 348
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 23/5 - 01 / 1 2140 17,3 52
Stall Delight Classic P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 16/5 - 02 / 7 2140 18,4 173
P. Midtfjeld Trond Anderssen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 04/5 - 07 / 4 2100 dg 283
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Malmin Bjerke Travbane P 25/4 - 20 / 2 2140 20,3 g P
7 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mai Rouge Soa 7 Plass 10 000
3 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) E. Rennesvik Biri Travbane 3 15/6 - 09 / 10 2100 18,7a 43
e. Uiver H. (NL) v. Uxer L.B. (IT) E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 28/3 - 01 / 10 2140 25,0 g 72
Stall Tepa E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 21/3 - 01 / 4 2140 22,5 g 17
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane P 21/2 - 20 / 1 2140 20,4 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
8 2018: -9 -0 -3 -1 -4 -177 913 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Entity 8 Plass 177 913
3 år SVART HP v.Explosive Matter (US) F. Jensen Charlottenlund 0 23/6 - 07 / 2 2000 19,3 g 49
e. Irene's Lucky Lady (US) v. Winky's Pine (US) F. Jensen Skive 2 11/6 - 08 / 3 2060 18,1a 80
Rune A. Hansen & Stall Friends 006 F. Jensen Odense 3 25/5 - 01 / 6 2140 20,0 27
E. Høitomt Flemming Jensen (T) R. Kjær Aalborg P 01/5 - 91 / 5 2180 19,2 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -9 -0 -1 -2 -2 -23 656 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ducato* 9 Plass 23 656
3 år SVART HP v.Chocolatier* (US) J. Juel Jägersro 3 20/6 - 02 / 3 2140 16,1a 127
e. Ta Ta Hall (US) v. Conway Hall* (US) J. Juel Skive 4 11/6 - 07 / 2 2060 16,4a 134
Danmark J. Juel Aalborg 0 04/6 - 08 / 7 1640 19,7ag 94
T. Solberg Jeppe Juel (T) J. Juel Aalborg 4 23/4 - 02 / 10 2140 19,6a 100
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Juel Århus - 16/4 - 02 / 1 1800 dg a 72
10 2018: -8 -0 -0 -2 -3 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
My Oh My 10 Plass 31 000
3 år BRUN HP v.Un Mec d'Heripre* (FR) K. Handeland Forus Travbane 3 17/6 - 12 / 4 2040 17,4a 59
e. Raisa (DK) v. Great Challenger (US) K. Handeland Forus Travbane 5 05/6 - 08 / 1 2040 19,5 73
Bengt Fjellheim Olsen-Marit Fjellheim Olsen K. Handeland Forus Travbane P 21/4 - 20 / 3 2040 20,3 P
K. Handeland K. Handeland Forus Travbane 07/11 - 24 / 2 1600 28,1 g B
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.