<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V65-6
V5-3
DD-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr.
For 3-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-13 Plass : 6-5-13

1 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -40 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Kjetil 2100 1 Plass 40 000
3 år SVART H v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 2 26/6 - 08 / 2 2040 33,3 42
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin S. Wassberg Forus Travbane 3 17/6 - 07 / 3 2040 31,9 92
Sven Vikeså /Vikeså S. Wassberg Forus Travbane 4 05/6 - 07 / 3 2040 32,6 365
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) S. Wassberg Forus Travbane P 29/5 - 22 / 2 2040 36,7 P
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Forus Travbane - 22/5 - 21 / 7 2060 dgpp N
2 2018: -7 -4 -0 -0 -2 -419 960 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Maren 2 Plass 419 960
3 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 08 / 6 2100 31,3a 28
e. Voje Spika v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 7 16/5 - 01 / 5 2140 33,4 g 17
Team Øverdal L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 07 / 1 2100 31,9 18
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 08 / 2 2100 35,6 g 13
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 9 2120 36,6 P
3 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -28 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aasvind 3 Plass 28 000
3 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/5 - 01 / 1 2140 30,3 83
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 08 / 5 2100 34,3 38
Stall Aasvind G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 08 / 5 2100 34,5 71
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 10 2120 37,2 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 15/10 - 20 / 6 2120 47,4 B
4 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -26 031 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lystad Odin H. 4 Plass 26 031
3 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Leangen Travbane 3 22/6 - 10 / 4 2140 33,4 25
e. Kremlinn v. Krembest S. Eilefsen Årjäng 1 09/6 - 03 / 2 2140 33,6 18
Wenche Hestad /Skiptvet S. Eilefsen Gävle 4 31/5 - 01 / 5 2140 32,5 21
V. Hop Stian Eilefsen (T) S. Eilefsen Bjerke Travbane P 09/5 - 21 / 6 2160 38,1 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Eilefsen Momarken Travbane 19/9 - 22 / 4 2160 54,1 g B
5 2018: -5 -1 -3 -0 -1 -65 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Harjar 5 Plass 65 000
3 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 26/5 - 08 / 3 2140 31,3 13
e. Schutora v. Bokli Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/4 - 08 / 3 2140 33,3 13
Lustberget AB Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 5 2160 33,1 P
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T)
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame
6 2018: -5 -4 -0 -0 -1 -166 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Våler Nikolai 6 Plass 166 000
3 år SVART H v.Åsajerven Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 08 / 2 2100 32,0 17
e. Våler Oda v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 26/5 - 20 / 4 2160 32,4 P
Stall Olympic AB /Nordre Toten
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
7 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -17 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ness Tjo Odin 7 Plass 17 000
3 år SVARTBRUN H v.Tekno Odin T. Solberg Forus Travbane 2 05/6 - 07 / 1 2040 31,7 g 35
e. Ness Tjo Oda v. Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 4 2120 33,5 g P
Suldal Hestesenter AS /Sand S. Wassberg Haugaland Travpark 03/9 - 21 / 3 1800 50,9 B
T. Solberg John Ragnvald Ness
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2018: -6 -1 -1 -2 -0 -48 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skeie Trym 8 Plass 48 000
3 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 08 / 13 2120 31,5 158
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Forus Travbane 2 22/5 - 09 / 4 2040 33,0 51
Team Sørlandskruttet J. Eriksen Bjerke Travbane 0 09/5 - 09 / 9 2140 35,9 705
P. Midtfjeld Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 3 2160 37,6 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 3 2140 54,6 B
9 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -20 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idu Bork 9 Plass 20 000
3 år BRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 01/5 - 07 / 7 2040 31,6 21
e. Rappspika v. Spikeld T. Erga Forus Travbane P 13/3 - 20 / 4 2060 35,5 P
Ingve Dubland /Varhaug A. Erga Forus Travbane 04/6 - 24 / 1 2040 52,4 B
T. Erga T. Erga Forus Travbane 01/6 - 24 / 5 1620 54,6 g B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
10 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -73 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Prinsen 2120 1 Plass 73 000
3 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Forus Travbane 1 05/6 - 07 / 5 2040 30,7 17
e. Hage Trygga v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/5 - 09 / 8 2160 30,9 66
Anders Heggland /Nodeland E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 2 2100 35,8 P
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 06/6 - 24 / 1 1640 46,8 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 2 2140 45,9 B
11 2018: -11 -1 -1 -1 -5 -68 771 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reime Kongen 2 Plass 68 771
3 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 1 17/6 - 07 / 11 2060 30,2 23
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten J. Eriksen Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 5 2140 30,8 83
Stall Ertnes J. Eriksen Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 01 / 6 2120 29,3 607
J. Eriksen J. Eriksen Jarlsberg Travbane 8 04/5 - 03 / 9 2100 35,1a 352
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Momarken Travbane 4 24/4 - 07 / 2 2140 35,7 102
12 2018: -6 -2 -1 -0 -3 -63 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alma Prins 3 Plass 63 000
3 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Leangen Travbane 1 22/6 - 10 / 5 2160 31,6 23
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/6 - 11 / 3 2140 33,9 g 37
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 1 28/5 - 10 / 4 2140 32,5 g 21
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 5 16/4 - 02 / 4 2140 36,2 g 28
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane P 05/2 - 20 / 8 2140 38,3 P
13 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -53 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smedheim Staut 4 Plass 53 000
3 år BORKET H v.Bork Odin K. Djøseland Bjerke Travbane 4 09/6 - 01 / 6 2140 30,2 g 240
e. Lila v. Bokli Balder K. Djøseland Forus Travbane - 01/5 - 07 / 11 2080 dg 33
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 1 03/4 - 01 / 3 2040 33,5 47
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 2 27/3 - 07 / 3 2040 35,2 18
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane P 20/2 - 20 / 2 2060 37,2 P
14 2018: -12 -0 -2 -2 -6 -95 287 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 5 Plass 95 287
3 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Bjerke Travbane 6 20/6 - 09 / 3 2140 34,1 g 115
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 2 2140 30,9 g 582
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Bjerke Travbane 2 30/5 - 09 / 10 2160 32,5 1028
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 3 2100 36,0 g 312
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/5 - 09 / 7 2140 35,1 347
15 2018: -10 -0 -0 -3 -4 -53 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skumsjøstjerna 6 Plass 53 403
3 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bollnäs 7 19/6 - 08 / 9 2140 34,1ag 27
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 09/6 - 01 / 7 2140 30,6 709
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 01 / 4 2100 33,3 g 54
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 09/5 - 09 / 11 2160 32,7 g 451
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 11/4 - 01 / 2 2140 35,3 g 262