Neste løp >>>
Start ca kl. 13:00 Premiekjøring
Premiekjøring
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 25.001 kr., 60 m. ved 50.001 kr., 80 m. ved 85.001 kr., 100 m. ved 125.001 kr.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 5.000-2.500-1.750-1.250-1.000-(1.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -2 -0 -2 -1 -36 000 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -58 750
Stjerne Fia 2040 1 Plass 94 750
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip M. Eggum Harstad Travpark 2 10/6 - 07 / 1 2040 38,8 245
e. Spikny v. Spikeld M. Eggum Harstad Travpark P 05/5 - 20 / 3 2060 41,5 g P
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen O. Eggum Harstad Travpark N 07/4 - 20 / 4 2060 44,0 N
M. Eggum Oddmund Eggum (T) L. Vebostad Harstad Travpark N 17/3 - 20 / 5 2060 45,0 N
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 13/9 - 20 / 5 1620 08,3 g N
2 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -5 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -26 000
Skauga Luna 2080 1 Plass 41 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks T. Larsen Harstad Travpark 5 10/6 - 07 / 4 2080 42,5 204
e. Frk. Martini v. Lykkefot L. Trudvang Harstad Travpark 6 21/4 - 07 / 3 2060 42,5 g 204
Trond Levi Larsen /Tomasjord L. Trudvang Harstad Travpark 8 07/4 - 08 / 5 2080 38,2 83
T. Larsen T. Larsen Harstad Travpark 4 28/10 - 01 / 5 2100 49,7 93
Brun m/blå ermer, brun ermring, rek M. Kanstad Harstad Travpark 6 14/10 - 01 / 1 2060 34,5 185
3 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -10 -0 -4 -2 -3 -36 500
Tysvær Marit 2 Plass 49 500
7 år LYSBRUN HP v.Særpefanten T. Opdahl Harstad Travpark 3 10/6 - 07 / 8 2100 37,3 g 21
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Opdahl Harstad Travpark 2 05/5 - 07 / 2 2060 33,8 51
Stall Daleng T. Opdahl Harstad Travpark 3 21/4 - 07 / 2 2040 36,0 g 59
S. Jakobsen Hege Dahlbæck T. Nygård Harstad Travpark 2 07/4 - 08 / 3 2040 35,2 r 383
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek T. Nygård Olsborgmoen Travbane P 25/3 - 20 / 1 2100 38,5 g P
4 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -77 972
Gamnes Kos 2100 1 Plass 131 972
9 år RØD V v.Vinning Kos M. Eggum Harstad Travpark 4 10/6 - 02 / 2 2570 33,5 66
e. Braute Dokka v. Braute M. Eggum Harstad Travpark - 19/5 - 08 / 3 2100 dg 46
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente M. Eggum Harstad Travpark 5 05/5 - 03 / 2 2060 30,8 g 456
S. Pettersen Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark - 21/4 - 07 / 6 2080 dg 179
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra J. Bjerring Harstad Travpark 4 07/4 - 08 / 8 2100 34,9 170
5 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 250 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Junior Raun 2 Plass 54 750
9 år RØD V v.Kjøstad Jo L. Vebostad Harstad Travpark 4 19/5 - 08 / 5 2100 34,4 277
e. Sunnmørstausa v. Lappe Troll* L. Vebostad Harstad Travpark 4 05/5 - 07 / 6 2140 35,0 153
Ida-Helen Nilsen /Borkenes L. Vebostad Harstad Travpark - 17/3 - 08 / 3 2060 dg 230
L. Vebostad Ida-Helen Nilsen L. Vebostad Harstad Travpark P 04/2 - 20 / 2 2040 36,8 P
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. J. Eilertsen Harstad Travpark - 16/4 - 08 / 4 2060 dg r 230
6 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 751 2017: -14 -0 -2 -1 -4 -29 000
Stumne Jo 2120 1 Plass 97 850
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Harstad Travpark - 10/6 - 02 / 11 2590 dg 146
e. Slogum Støva v. Ilmin S. Pettersen Harstad Travpark 5 19/5 - 08 / 6 2120 35,6 g 230
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Bjerring Harstad Travpark - 05/5 - 03 / 1 2060 dg 250
S. Eilertsen Tone Merete Pettersen L. Vebostad Harstad Travpark 5 21/4 - 07 / 8 2100 40,1 g 75
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek O. Lindqvist Romme - 24/3 - 05 / 15 2160 dg 180