Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-5 Plass : 7-1-5

1 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kasper 1640 1 Plass 601 492
9 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 0 11/6 - 02 / 3 2160 26,5 79
e. Røynskrem v. Krembest R. Fremstad Leangen Travbane 0 04/6 - 03 / 10 2160 27,2 34
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Leangen Travbane 4 21/5 - 01 / 1 2140 25,3 173
M. Fremstad R. Fremstad Leangen Travbane P 26/2 - 20 / 7 2160 31,9 P
Grå m/rød/hvit ermstripe. reklame M. Fremstad Leangen Travbane - 02/1 - 06 / 8 1660 dg 39
2 2018: -13 -0 -1 -2 -4 -28 000 2017: -14 -0 -1 -0 -2 -18 500
Bottem Viktor 2 Plass 507 970
11 år SVART H v.Alm Viktor O. Kjøsnes Leangen Travbane 3 11/6 - 02 / 6 2160 25,8 118
e. Bottem Støva v. Elding O. Kjøsnes Leangen Travbane 2 04/6 - 03 / 11 2160 26,1 163
Martin Kjøren-Asbjørn Murvold O. Kjøsnes Leangen Travbane - 21/5 - 01 / 4 2140 dg 428
O. Kjøsnes Martin Kjøren O. Kjøsnes Leangen Travbane 3 07/5 - 05 / 5 1640 25,2 192
Grønn m/hvitt&svart sidefe&ermstr,rekl O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 23/4 - 07 / 15 1660 26,6 603
3 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -22 262 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 500
B.B. Petter N. 3 Plass 501 935
8 år SVART H v.Moe Odin O. Lindqvist Bergsåker 3 15/6 - 04 / 2 1640 24,1a 57
e. Sterkrun v. Viljesterk J. Østman Bergsåker 6 21/5 - 03 / 4 1640 24,5a 55
Kolbjørn O. Selmer-Karl Johan Selmer L. Johnsen Nossum Travbane 2 10/5 - 02 / 4 2160 31,7 PK
J. Blekkan Lars Johnsen (T) J. Blekkan Leangen Travbane 5 07/5 - 05 / 1 1640 25,5 91
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane P 01/4 - 20 / 5 2160 29,1 P
4 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -9 500 2017: -23 -2 -1 -1 -10 -124 500
Raymon 4 Plass 478 500
13 år MØRKBR V v.Spikeld A. Solhus Leangen Travbane 4 18/12 - 03 / 1 1640 27,4 18
e. Linegull v. Troll Jahn A. Solhus Leangen Travbane 2 02/12 - 10 / 3 1640 29,9a 99
Team Moslet & Uthus A. Solhus Leangen Travbane 1 26/11 - 05 / 3 1640 25,9 116
A. Solhus Carsten Høeg A. Stensen Bjerke Travbane 6 08/11 - 05 / 10 1609 24,9a 281
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 4 28/10 - 10 / 3 2140 27,9a 486
5 2018: -22 -1 -2 -6 -7 -110 494 2017: -29 -6 -5 -5 -7 -248 151
Jardar 1660 1 Plass 860 311
7 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Oviken 1 23/6 - 06 / 10 2140 25,6 85
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 5 11/6 - 02 / 9 2180 25,4 263
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Leangen Travbane 3 04/6 - 03 / 8 2160 26,1 56
A. Nilsen A. Nilsen Östersund 0 11/5 - 04 / 8 2160 26,7 371
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 0 07/5 - 05 / 9 1660 25,5 107
6 2018: -14 -0 -2 -1 -7 -52 000 2017: -18 -0 -5 -3 -9 -113 500
Gikling Lomeo 2 Plass 836 689
9 år BRUN H v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 4 1609 24,5a 457
e. Bokli Pia v. Bokli Balder K. Nordtømme Leangen Travbane 4 04/6 - 03 / 9 2160 26,2 76
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 6 21/5 - 01 / 8 2160 24,7 559
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 4 07/5 - 05 / 4 1640 25,3 81
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 5 23/4 - 07 / 11 1660 26,3 283
7 2018: -10 -3 -0 -2 -4 -170 240 2017: -15 -0 -2 -4 -5 -69 491
Storm Odd 3 Plass 1 564 358
10 år BRUN H v.Storm Jo B. Garberg Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 5 2140 br a 232
e. Søstra v. Elding U. Ohlsson Bergsåker 1 30/5 - 07 / 5 1640 21,3a 23
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Leangen Travbane 3 21/5 - 01 / 7 2160 24,4 77
B. Garberg Ola Martin Foss B. Garberg Leangen Travbane 1 07/5 - 05 / 3 1640 24,3 22
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 4 12/3 - 03 / 9 2140 27,2ag 126