<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
BAUS JAKSONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr.
For 3-15-årige høyest 15.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-4 Plass : 10-1-4

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vital Vinter 2140 1 Plass 0
3 år BRUN V v.Moe Svarten K. Løvdal Sørlandets Travpark P 24/6 - 20 / 4 2160 37,1 P
e. Vital Sjanell v. Elding O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 6 1660 54,9 B
Stall Vital Vinter E. Høitomt Sørlandets Travpark 11/7 - 24 / 3 1640 00,9 g B
K. Løvdal
blå m/grå ermer & l.
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Ulborken 2 Plass 3 000
5 år SVART V v.Bork Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 31/8 - 01 / 1 2100 37,8 12
e. Uldina v. Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark - 27/7 - 07 / 5 2100 g2 g 29
Petter Glittum-Rune Hansen Ø. Austevoll Bergen Travpark P 29/6 - 23 / 2 2120 36,9 P
A. Akselsen Petter Glittum (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 17/9 - 22 / 1 2100 48,0 B
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv Ø. Austevoll Bergen Travpark 27/8 - 22 / 2 2100 50,3 B
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kayaks Minn Dott 3 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy P. Johannessen Jarlsberg Travbane 7 25/6 - 09 / 1 2100 35,1 442
e. Minn Stjerna v. Minpil P. Johannessen Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 8 2100 dg 739
Pål Henning K.Johannessen /Birkeland P. Johannessen Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 01 / 9 2100 35,8 662
P. Johannessen P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/4 - 20 / 5 2160 38,3 g P
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr A. Løland Sørlandets Travpark 14/9 - 21 / 10 1660 59,2 B
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rise Kongen 4 Plass 2 000
4 år MØRKBR V v.Prins Juventus O. Østre Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 08 / 4 2100 36,3 g 763
e. Rise Stjerna v. Troll Kos O. Østre Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 6 2140 38,6 P
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen A. Sveinungsen Sørlandets Travpark N 03/12 - 21 / 4 2140 51,5 rg N
Ø. Tjomsland Ann May Sveinungsen (A)
mørkblå m/sølv reklame
5 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oria 5 Plass 5 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 2 17/6 - 02 / 5 2040 36,6 171
e. Alva v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane P 17/6 - 23 / 4 2060 39,0 g P
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Forus Travbane 11/10 - 21 / 1 1600 53,6 B
G. Mikkelsen Olav Knutsen Å. Tengsareid Forus Travbane 02/8 - 22 / 4 1600 56,0 B
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tore Tang 6 Plass 0
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 3 2140 40,1 g P
e. Smågodt v. Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 29/9 - 22 / 5 1620 59,8 g B
Reidun Brottveit /Kristiansand S Å. Tengsareid Forus Travbane 15/9 - 22 / 4 1620 02,2 g B
J. Eriksen Silje-R. Brottveit
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
7 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Cornelius 7 Plass 4 000
3 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 08 / 6 2100 36,0 219
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 37,7 rg 368
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 6 2120 39,2 P
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 3 2120 52,4 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 24/8 - 21 / 4 1720 58,3 B
8 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000
Dag Per 2160 1 Plass 9 000
5 år SVART V v.Bork Odin K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 13 2120 dg 946
e. Frk. Perny v. Rolex K.* H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 03 / 3 2100 44,4 g 570
Ingrid Askland /Tvedestrand H. Forberg Sørlandets Travpark - 14/1 - 07 / 3 2160 dg 375
D. Dalen Ingrid Askland H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 04/12 - 07 / 1 2100 36,9 66
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 08 / 1 2100 38,8 372
9 2018: -4 -0 -2 -0 -1 -13 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tåga Prinsen (S) 2 Plass 13 000
4 år BRUN H v.Moe Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 08 / 4 2100 32,3 205
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 08 / 11 2120 35,3 172
Gisle Vold /Sandnes J. Bjerring Biri Travbane 2 11/5 - 08 / 6 2100 35,7 105
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 8 2160 34,9 P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek K. Djøseland Forus Travbane - 04/6 - 08 / 2 2040 dg 82
10 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernedryss 3 Plass 24 000
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 19/6 - 07 / 1 2140 34,0 39
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 7 2120 42,8 g P
Stall Eple-Dryss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 12/5 - 21 / 6 2120 48,9 B
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 05/5 - 20 / 3 2120 50,0 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
11 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 4 Plass 16 000
4 år BORKET HP v.Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 08 / 9 2100 33,9 85
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 08 / 5 2100 35,8 84
Team Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 5 2120 36,2 P
E. Høitomt Jan Anund Haugland
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -14 500
Vimse Ronny 5 Plass 16 500
4 år BRUN V v.H.G. Balder T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 1 23/9 - 01 / 1 2140 34,7 324
e. Vimsella v. Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 01 / 2 2100 37,1 99
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 2 2100 36,1 691
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) O. Østre Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 2 2160 39,7 g P
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek