Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
KING SUGARBOYS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 47.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-1 Plass : 2-7-1

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -8 -1 -0 -1 -3 -29 500
Divine Salt 2100 1 Plass 47 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 02 / 5 2100 17,3a 504
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Bjerke Travbane 7 06/11 - 01 / 6 2100 18,6a 399
Stall God Stemning K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/10 - 02 / 9 2100 17,8a 372
K. Johansen Robert S. Fossen O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 20/6 - 02 / 11 2640 19,7a 1139
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Bjerke Travbane 5 07/6 - 03 / 7 2100 18,3a 314
2 2018: -5 -2 -1 -0 -1 -42 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Miracle Tile 2 Plass 45 000
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 02 / 1 2100 17,2a 19
e. Shambala Dream (DE) v. Daguet Rapide* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/6 - 01 / 9 2140 17,2 60
Stall Grini AS /Eiksmarka K. Malmin Bjerke Travbane - 09/5 - 01 / 3 2140 dg 24
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 25/4 - 01 / 3 2140 17,5 g 40
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Bjerke Travbane 7 19/7 - 09 / 7 2140 19,4 309
3 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -8 -1 -0 -0 -2 -18 000
K.N. Lindys Sunshine 3 Plass 41 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 20/4 - 03 / 5 2100 18,5a 348
e. Lindy Tibur v. Soir Des Tibur E. Høitomt Bjerke Travbane - 11/4 - 03 / 1 2100 g4 ag 399
Bente Storvik /Ottestad E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/3 - 07 / 3 2100 21,0a 48
L. Kolle Geir Kihle (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/3 - 06 / 3 2100 18,6a 57
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Biri Travbane 4 23/2 - 07 / 2 2100 18,7a 34
4 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 456 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -18 000
Pop Rocket 4 Plass 28 456
4 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) A. Valstad Bjerke Travbane 3 25/6 - 02 / 4 2100 16,7a 143
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) A. Valstad Arvika 4 16/6 - 08 / 9 1700 17,9a 54
Finntack R&D AS /Vinterbro A. Valstad Bjerke Travbane 0 28/5 - 02 / 9 2100 16,0a 734
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Momarken Travbane 5 15/5 - 02 / 1 2140 17,0a 519
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Momarken Travbane 0 06/5 - 08 / 8 2140 20,0a 123
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Princess Pedro 5 Plass 41 000
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 6 2100 19,7a 191
e. Surprise Pedro v. Sugarcane Hanover* (US) H. Holm Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 2 2100 20,5a 159
Terje Pedersen /Nittedal H. Holm Jarlsberg Travbane 4 24/5 - 04 / 1 2100 16,3a 992
H. Holm Terje Pedersen H. Holm Biri Travbane 0 11/5 - 02 / 10 2100 21,8ag 565
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 1 2140 20,5 P
6 2018: -9 -1 -2 -0 -4 -44 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cecilie Halbak 6 Plass 44 500
4 år RØD HP v.Jocose* (S) A. Rasmussen Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 17,8a 36
e. Hera Halbak v. Ganymede (FR) A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 28/5 - 02 / 1 2100 15,5a 203
Stall Cecilie H. A. Stensen Biri Travbane 6 11/5 - 02 / 8 2100 19,4a 121
A. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Momarken Travbane 1 17/4 - 08 / 2 2140 16,9a 35
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. A. Stensen Biri Travbane 4 06/4 - 02 / 3 2100 18,3a 72
7 2018: -5 -1 -1 -0 -0 -24 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -21 000
Onassis M.R. 7 Plass 45 000
4 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 1 25/6 - 02 / 3 2100 16,3a 389
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 0 28/5 - 02 / 8 2100 18,8a 616
Arnold Søberg /Kløfta M. Sørvik Bjerke Travbane 0 09/5 - 03 / 1 2100 17,3a 375
M. Sørvik H. Holm Momarken Travbane 0 09/1 - 08 / 2 2140 19,6a 67
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Killingmo Momarken Travbane 0 22/8 - 03 / 3 2140 18,3a 40
8 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -12 000
Picture Perfect 8 Plass 28 000
5 år BRUN HP v.Global Jinx (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 14/5 - 02 / 8 2100 16,6a 191
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 07/5 - 02 / 1 2100 16,4a 46
Marthe E. Ottersen /Hamar O. Østre Bjerke Travbane 2 01/2 - 07 / 4 2100 18,7a 22
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) O. Østre Biri Travbane 0 26/1 - 07 / 10 2100 24,0ag 64
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 11/1 - 07 / 3 2100 17,9a 79
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vici Celavie 9 Plass 3 000
5 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Kvasnes Biri Travbane 6 28/7 - 12 / 9 2100 17,3a 383
e. R.B. Quemanera v. Somatic (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 10/7 - 01 / 5 2100 19,3ag 258
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/6 - 01 / 5 2140 dg 193
E. Rennesvik Åse Marielle K. Solum K. Malmin Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 1 2140 19,7 P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek