Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 400.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-12-13 Plass : 8-12-13

1 2018: -14 -1 -1 -1 -5 -43 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 1600 1 Plass 213 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Pedersen Biri Travbane 1 08/6 - 07 / 6 2120 29,8 77
e. Maurstad Mi v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 8 1609 26,6a 697
Magne Stenslie /Raufoss V. Hop Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 6 1609 28,1a 260
D. Dalen Magne Stenslie V. Hop Biri Travbane 5 20/4 - 07 / 7 2100 28,5a 546
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Pedersen Biri Travbane 6 06/4 - 03 / 4 2100 31,2 384
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 2 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Valstad Momarken Travbane - 19/6 - 08 / 5 2160 dgp 96
e. Veiset Mina v. Lome Kongen K. Kvasnes Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 11 1609 27,6a 107
Ola Anders Opheim-Brit Opheim K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 12 2160 30,3 195
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) U. Eriksson Bollnäs 7 14/11 - 07 / 12 2160 29,9 g 66
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 1 17/10 - 03 / 2 2100 30,5 34
3 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -42 296 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 3 Plass 163 287
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) C. Jepson Åmål 1 19/6 - 03 / 7 1680 28,5 24
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten N. Westerholm Romme 2 08/6 - 03 / 8 2140 28,6a 37
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Klosterskogen Travbane 6 31/5 - 02 / 1 1700 29,4ag 82
B. Steinseth T. Bronken Romme 7 03/10 - 01 / 1 2140 31,0 33
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Rättvik 4 18/9 - 02 / 8 2140 28,8 37
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 4 Plass 148 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 7 1609 27,6a 821
e. Moshus Vesla v. Braute Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 11 1609 29,7a 550
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal D. Dalen Biri Travbane 0 15/9 - 04 / 12 2120 29,5 920
A. Stensen Ole Johny Olsen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 01/9 - 01 / 1 1609 26,6a 469
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 8 2100 29,4a 853
5 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 5 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 05 / 3 2100 28,6 87
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 02 / 7 1700 26,7a 69
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 4 25/5 - 04 / 9 1609 26,6a 38
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 02 / 10 2160 29,0 39
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 18/4 - 04 / 10 2100 29,0a 22
6 2018: -15 -0 -3 -0 -6 -67 500 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 6 Plass 182 054
5 år SVART HP v.Bork Odin K. Kvasnes Biri Travbane 0 08/6 - 07 / 7 2120 br g 31
e. Lygna Larsi v. Elding J. Rasmussen Leangen Travbane 0 21/5 - 06 / 3 2160 29,8 193
Stall Lygnasæter E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 05 / 6 1609 28,0a 157
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 04/4 - 07 / 4 2100 29,8a 824
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 7 28/3 - 08 / 3 2140 30,5 259
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 7 Plass 164 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Gravdal Drammen Travbane 4 21/6 - 04 / 10 1700 28,9a 1906
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 8 1700 30,5ag 441
Stall Frønes T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 12 2140 br a 838
H. Eggen Ulv Sverre Nilsen T. Borg Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 6 2100 31,9ag 111
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek T. Borg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 8 1609 30,9a 60
8 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 8 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 5 06/6 - 06 / 1 2100 29,1a 166
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 6 25/5 - 04 / 1 1609 26,8a 27
Terje Limoseth /Bybrua Å. Tengsareid Biri Travbane - 11/5 - 03 / 5 2100 dg a 203
G. Austevoll Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/4 - 03 / 1 2100 28,6a 61
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 07 / 4 1609 27,2a 177
9 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -15 500 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 1620 1 Plass 347 500
9 år SVART HP v.Engli Svarten K. Malmin Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 1 2140 28,6a 189
e. Kjappe Troja v. Sjefen L. Kolle Momarken Travbane - 15/5 - 01 / 1 2140 dg a 158
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 10 2100 28,3a 573
K. Malmin Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Momarken Travbane 6 10/4 - 04 / 1 2140 28,6a 325
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane - 31/3 - 04 / 3 1700 dg a 161
10 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen M. Minopoli jr. Bjerke Travbane 9 27/6 - 04 / 8 2100 28,8ag 345
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 2 2140 28,7ag 227
Marit Lier /Mysen G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 3 2180 28,5 169
P. Arvesen P. Arvesen Bergen Travpark - 02/6 - 07 / 9 2100 dg 2265
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 7 2100 28,9a 473
11 2018: -22 -0 -0 -1 -9 -44 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 3 Plass 210 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/6 - 06 / 2 1609 26,1a 319
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 05 / 14 2120 28,6 220
Trine Wilberg-Rune Wilberg P. Midtfjeld Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 5 2100 29,4a 201
M. Gundersen Rune Wilberg V. Hop Årjäng 6 01/6 - 02 / 11 2140 27,2a 430
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 10 2100 29,7ag 167
12 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -29 000 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Bleikli Faksa 4 Plass 426 000
9 år SVART HP v.Trø Faks G. Gundersen Biri Travbane 5 01/9 - 01 / 9 1609 26,1a 132
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 7 1609 26,2ag 468
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen G. Gundersen Biri Travbane 3 11/8 - 01 / 6 2100 27,4a 211
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) E. Rennesvik Biri Travbane - 16/7 - 06 / 10 1620 dg 242
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane 5 30/6 - 03 / 1 1609 25,1a 232
13 2018: -20 -1 -1 -1 -6 -54 991 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 5 Plass 335 491
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Åmål - 27/6 - 05 / 1 2480 dg 376
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Momarken Travbane 1 19/6 - 03 / 9 2140 27,1a 104
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 9 2200 28,6 523
O. Østre Eivind Gravdal (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 6 2100 br ag 260
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Valstad Bjerke Travbane 4 23/5 - 04 / 1 2100 27,5a 233