<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-7 Plass : 11-1-7

1 2018: -7 -2 -2 -1 -1 -47 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 2100 1 Plass 47 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 2 08/6 - 08 / 6 2120 32,4 58
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Biri Travbane 1 11/5 - 08 / 5 2100 35,7 33
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle A. Stensen Biri Travbane P 20/4 - 20 / 6 2100 34,3 P
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Momarken Travbane 01/7 - 23 / 6 2160 49,4 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Weberg Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 8 2160 51,8 B
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 2 Plass 24 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Drammen Travbane - 12/8 - 01 / 3 2100 dg 405
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/7 - 01 / 1 2100 33,5 g 410
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 9 2120 33,6 g 148
D. Dalen Arne Hansebråten Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 09 / 11 1620 33,0 141
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Mikkelborg Biri Travbane 4 18/6 - 02 / 5 2100 32,7 160
3 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -21 368 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 3 Plass 40 368
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 9 2120 37,4 505
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Momarken Travbane 0 05/11 - 03 / 6 2140 38,6 253
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Drammen Travbane 7 30/10 - 07 / 8 2120 36,2 g 159
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 7 11/10 - 01 / 13 2160 35,2 268
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane 2 29/9 - 08 / 2 2100 35,6 70
4 2018: -6 -2 -0 -0 -0 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Per B. 4 Plass 24 000
4 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 15 2160 34,9 g 41
e. Ullstine v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/5 - 04 / 4 2100 32,0 g 55
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 5 2140 dg 41
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Biri Travbane - 16/2 - 07 / 5 2100 dg 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 02/2 - 07 / 3 2100 37,5 13
5 2018: -13 -2 -0 -2 -7 -52 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tøffe Tora 2120 1 Plass 52 000
6 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 3 21/6 - 02 / 1 2100 31,5a 93
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 08/6 - 08 / 9 2140 32,9 g 86
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 25/5 - 08 / 5 2100 33,2 g 213
Ø. Ruttenborg Monica Granum Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 15/5 - 08 / 8 2160 34,2 121
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 20/4 - 09 / 1 2100 35,9 g 148
6 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Vinn Erle 2 Plass 34 000
7 år SVART HP v.Krageboen E. Høitomt Drammen Travbane 5 21/6 - 02 / 2 2100 33,0a 277
e. Vintalill v. Atom Vinter E. Høitomt Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 4 2100 33,5 273
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen G. Austevoll Momarken Travbane 2 15/5 - 08 / 6 2160 34,4 33
G. Austevoll Cathrine Slaaen K. Kvasnes Biri Travbane 8 23/3 - 08 / 6 2100 37,2 703
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 12 2120 35,8 471
7 2018: -7 -0 -0 -2 -5 -25 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Værdalingen 3 Plass 51 200
6 år SVART H v.Keik Jo O. Østre Drammen Travbane 4 21/6 - 02 / 7 2100 31,7a 184
e. Høiby Anniken v. Høiby Kongen L. Kolle Bjerke Travbane 4 06/6 - 09 / 9 2160 32,4 358
Annette Stordal-Elisabeth Skorgan L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 08 / 9 2100 33,8a 397
L. Kolle Annette Stordal (A) G. Gundersen Momarken Travbane 6 03/8 - 02 / 11 2140 33,0a 357
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane P 19/7 - 22 / 9 2160 36,5 P
8 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 4 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo K. Malmin Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 1 2140 dg 152
e. Baugen Erla v. Lome Elden S. Fossen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 7 2140 br ag 332
Astrid Fossen /Aurskog K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 03 / 7 2120 31,6 822
B. Steinseth Carsten Løkken B. Steinseth Momarken Travbane - 02/4 - 07 / 1 2140 dg 233
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj S. Fossen Momarken Travbane 6 29/3 - 07 / 9 2160 34,9 748
9 2018: -7 -0 -1 -0 -5 -19 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 5 Plass 57 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen P. Midtfjeld Biri Travbane 9 08/6 - 08 / 12 2140 32,6 g 207
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden R. Sveen Biri Travbane 7 18/5 - 04 / 10 2120 33,4 699
Kari Steinseth /Bergen R. Sveen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 10 2140 35,9 359
M. Gundersen Einar Steinseth R. Sveen Biri Travbane 8 10/11 - 08 / 9 2140 36,2 175
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame R. Sveen Biri Travbane 3 20/10 - 03 / 11 2120 35,1 465
10 2018: -17 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 6 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 6 2160 br r 712
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Momarken Travbane 7 15/5 - 08 / 11 2180 34,5 504
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Klosterskogen Travbane 8 30/4 - 08 / 5 2100 33,8a 1223
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 24/4 - 08 / 1 2160 34,9 37
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 4 20/4 - 09 / 6 2120 31,8 r 150
11 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 7 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 1 06/6 - 09 / 14 2160 31,9 30
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 2 16/5 - 01 / 3 2140 30,0 712
Erling Knutsen /Brandbu O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 11 2120 47,9 733
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) O. Mikkelborg Biri Travbane 7 09/3 - 08 / 8 2120 34,8 664
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/2 - 06 / 10 1609 36,9a 1194
12 2018: -9 -0 -3 -2 -2 -33 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 8 Plass 44 700
7 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 11 2100 34,4a 81
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Kolle Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 7 2120 32,6 215
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Biri Travbane 2 11/5 - 04 / 5 2120 34,2 72
K. Kvasnes Magne Helgesen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 08 / 9 2100 32,1a 90
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Drammen Travbane 2 19/4 - 03 / 2 2100 31,9a 48
13 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -7 -0 -2 -0 -3 -19 000
Odin Ø.K. 9 Plass 31 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin H. Holm Drammen Travbane 6 21/6 - 02 / 11 2100 33,0ag 61
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven H. Holm Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 08 / 12 2100 33,7ag 49
Annette Stordal /Lierskogen K. Kvasnes Momarken Travbane 2 03/8 - 02 / 10 2140 31,4ag 48
H. Holm Annette Stordal (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 8 26/7 - 09 / 2 2140 34,6 g 65
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 8 2100 34,0 g 87
14 2018: -10 -0 -1 -4 -2 -33 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 10 Plass 50 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip G. Antonsen Momarken Travbane 6 12/6 - 07 / 4 2140 32,0 g 222
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 6 1609 31,6ag 393
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 4 2100 36,1ag 100
G. Antonsen Jo Svenstad (T) A. Stensen Leangen Travbane 3 16/4 - 10 / 1 2140 32,6 95
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame A. Stensen Biri Travbane 6 23/3 - 08 / 3 2100 36,8 61
15 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Blesen 11 Plass 52 147
7 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 05 / 11 1609 28,1a 105
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 4 18/5 - 04 / 13 2140 30,7 236
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 5 20/4 - 09 / 5 2120 33,6 43
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Momarken Travbane 2 02/4 - 04 / 14 2180 32,3 293
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 3 23/3 - 08 / 5 2100 35,0 102