<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
OLE UTTISRUDS MINNELØP - TIDSLØP
OLE UTTISRUDS MINNELØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige med rekord 1.22,0 og dårligere.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-1 Plass : 2-4-1

1 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 2140 1 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 10/9 - 07 / 5 2140 dg 560
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 10 / 11 2100 25,3ag 432
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 23/8 - 02 / 6 2160 dg 42
J. Mjølnerød P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 05/8 - 09 / 8 2140 24,6a 150
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Östersund 0 26/7 - 06 / 1 2140 23,9a 226
2 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -227 000 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 2 Plass 2 415 908
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 09 / 10 2120 22,6 67
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Biri Travbane - 06/5 - 09 / 1 1609 dg a 382
Stall Galileo G. Flåten Forus Travbane 3 21/4 - 03 / 6 1620 22,7 22
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 3 14/4 - 08 / 7 2140 24,0 186
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 09 / 7 2100 27,0ag 347
3 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -40 368 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 3 Plass 649 967
6 år SVART H v.Moe Odin E. Rennesvik Årjäng 3 22/6 - 08 / 6 1660 23,6 52
e. Vintervilla v. Prins Vinter A. Wolden Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 5 1600 24,8a 224
Jon B. Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 30/5 - 08 / 7 2140 24,8 106
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/5 - 09 / 2 2100 24,4a 120
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/5 - 07 / 11 2100 24,6a 112
4 2018: -19 -2 -1 -1 -5 -266 376 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 4 Plass 1 103 437
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Leangen Travbane 3 23/6 - 09 / 6 2140 24,2a 278
e. Pave Eldmina v. Elding O. Lindqvist Boden 1 16/6 - 10 / 6 2140 24,4 32
John Mogset /Storås J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/6 - 04 / 8 3140 25,6 583
V. Hop John Mogset I. Melby Östersund 0 11/5 - 04 / 6 2160 26,8 g 87
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Blekkan Leangen Travbane 0 23/4 - 07 / 8 1660 28,3 g 76
5 2018: -11 -4 -0 -2 -1 -413 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 5 Plass 1 480 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/6 - 04 / 11 3160 25,0 41
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 09 / 7 2100 22,9 21
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 14/4 - 06 / 11 2100 24,1a 66
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 06 / 8 2100 26,0ag 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 17/3 - 08 / 6 2140 24,4 243
6 2018: -10 -1 -3 -0 -4 -104 296 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 6 Plass 694 796
6 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Årjäng 2 22/6 - 08 / 5 1660 23,1 23
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even C. Antonsen Bjerke Travbane 7 09/6 - 04 / 9 3140 25,9 116
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 09 / 3 2100 23,3 223
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Färjestad 4 07/5 - 08 / 14 2180 24,8 35
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Årjäng 1 26/4 - 03 / 11 2180 24,8 35
7 2018: -13 -6 -1 -1 -4 -333 278 2017: -15 -0 -1 -2 -5 -58 000
Valle Mattis 7 Plass 858 778
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Forus Travbane 1 16/6 - 09 / 7 1600 22,2a 23
e. Sunnmørsjenta v. Elding M. Gundersen Bergen Travpark 1 20/5 - 08 / 4 2100 24,0 17
Gina-Marie Nybakke /Åmot M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/4 - 07 / 10 1609 22,7a 27
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 14/4 - 09 / 13 2680 26,5 g 50
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Färjestad 3 30/3 - 08 / 10 1660 24,8 g 40
8 2018: -18 -4 -4 -2 -5 -172 000 2017: -23 -3 -4 -1 -6 -207 500
Solør Svarten 8 Plass 1 027 260
8 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Forus Travbane 1 05/6 - 01 / 7 2060 24,9 34
e. Frøken Kia v. Elding L. Trudvang Bergen Travpark 6 02/6 - 05 / 15 1640 25,4 242
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 5 21/4 - 03 / 1 1600 23,9 46
G. Gudmestad G. Gudmestad Sørlandets Travpark 1 15/4 - 01 / 6 2140 25,9a 14
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 30/3 - 01 / 6 1720 26,2 18
9 2018: -12 -2 -1 -3 -4 -230 517 2017: -13 -3 -3 -0 -3 -298 503
Ådne Odin 9 Plass 1 039 020
5 år SVART H v.Bork Odin C. Jepson Östersund 2 09/6 - 07 / 11 2160 22,4 108
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/5 - 08 / 6 2140 23,6 50
Odd Ådnekvam /Salhus U. Ohlsson Romme 3 18/5 - 07 / 11 2140 24,2a 65
T. Solberg Erik Killingmo (T) U. Ohlsson Åby 3 28/4 - 03 / 1 2140 24,2 127
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 06 / 3 2100 26,2a 90
10 2018: -16 -4 -3 -2 -5 -411 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 10 Plass 999 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/6 - 08 / 5 2100 24,1a 16
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/6 - 04 / 7 3140 25,6 43
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 2 30/5 - 08 / 8 2140 23,7 80
F. Hamre M. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/5 - 10 / 8 2100 24,0a 159
Mørkblå/lysblå todelt, reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 08 / 2 2140 28,6 24
11 2018: -15 -0 -2 -0 -4 -40 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 11 Plass 890 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 7 2640 br 758
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen K. Malmin Bjerke Travbane 7 30/5 - 08 / 3 2140 25,1 826
Oddvar Dahlen /Nøtterøy H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 02 / 6 2120 26,4 294
H. Tvedt Connie Engebråthen (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 5 15/4 - 01 / 4 2140 26,3a 127
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 01 / 6 2160 25,8 131
12 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 12 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Momarken Travbane 2 12/6 - 06 / 12 2200 24,0 26
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 09 / 13 2120 22,8 g 108
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Bjerke Travbane 1 02/5 - 07 / 2 2100 24,3a 39
E. Høitomt Ronnie Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane - 17/1 - 03 / 2 2140 dg 111
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 12/12 - 05 / 10 2160 26,3 98