<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 9.001 kr., 40 m. ved 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-10 Plass : 3-9-10

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvinn 2100 1 Plass 2 000
3 år BRUN KH v.Tekno Odin E. Storetvedt Bergen Travpark 4 21/6 - 01 / 2 2100 39,5 63
e. Nesalma v. Alm Svarten O. Storetvedt Bergen Travpark P 26/4 - 20 / 5 2120 42,2 P
Stall Nesvinn P. Buer Forus Travbane 24/8 - 24 / 1 2040 52,2 B
O. Storetvedt P. Buer Forus Travbane 15/8 - 25 / 8 1620 55,6 B
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek
2 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Lekker 2 Plass 4 000
5 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Forus Travbane 8 17/6 - 02 / 4 2040 39,9 g 166
e. Lome Lerka v. Spikeld G. Flåten Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 3 2100 40,4 g 37
Ida Beate Vikse /Haugesund G. Flåten Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 7 2120 37,6 P
I. Vikse V. Hop Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 9 2120 59,4 B
blå m/grønne skråbånd V. Hop Biri Travbane 04/9 - 22 / 11 2120 59,1 g B
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sture Neon 3 Plass 3 000
4 år SVART V v.Lome Elden Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 20/5 - 07 / 3 2100 34,2 139
e. Tysvær Hetti v. Rolex K.* Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 12/4 - 02 / 3 2100 38,3 g 83
Eivind Fjellstad-Britt Hege Fjellstad Ø. Austevoll Bergen Travpark P 22/3 - 20 / 2 2100 39,8 g P
Ø. Austevoll Eivind Fjellstad (T)
rød m/grønt kryss + rekl.
4 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bovis Oda 4 Plass 4 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Hauge Bergen Travpark 3 20/5 - 07 / 6 2100 34,0 210
e. Tempranella v. Gislum L. Hauge Bergen Travpark P 22/3 - 20 / 3 2100 39,3 P
Vidar Bryn /Vossestrand L. Hauge Bergen Travpark 11/6 - 21 / 1 1600 57,3 B
E. Bryn Vidar Bryn L. Hauge Bergen Travpark 31/5 - 22 / 2 1600 00,6 B
Svart m/grønt sk.stykke
5 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Philippa 5 Plass 7 500
6 år RØD HP v.Briskeby Philip O. Østre Momarken Travbane 5 02/4 - 04 / 2 2140 35,3 r 401
e. Il Flora v. Slogum Bjørn O. Østre Biri Travbane 7 23/3 - 07 / 2 2100 38,7 46
Ragnvald Nordstrand /Førde Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 08 / 9 2100 37,0 272
L. Hauge K. Malmin Biri Travbane P 23/2 - 20 / 4 2100 39,2 P
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek O. Sagholen Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 1 2140 41,1 g P
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sylv Oda 6 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Moe Odin S. Wassberg Forus Travbane P 22/5 - 20 / 1 2040 38,5 P
e. Kap Spika v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 25/7 - 24 / 1 2040 53,1 B
Jostein Mellemstrand /Nærbø S. Wassberg Forus Travbane 18/7 - 22 / 4 1620 56,5 B
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T)
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Almason 7 Plass 4 000
4 år SVART V v.Lome Elden O. Wassberg Haugaland Travpark 0 10/5 - 03 / 1 1800 38,5 300
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor O. Wassberg Forus Travbane 6 01/5 - 07 / 1 2040 36,2 398
Suldal Hestesenter AS /Sand O. Wassberg Bergen Travpark 0 22/3 - 08 / 3 2100 41,0 g 28
G. Mikkelsen John Ragnvald Ness O. Wassberg Forus Travbane P 13/3 - 20 / 5 2060 38,1 P
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 9 2120 42,3 g P
8 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Suksess Med Bless 8 Plass 3 000
3 år MØRKBR HP v.Moe Svarten O. Storetvedt Bergen Travpark 3 21/6 - 01 / 7 2100 39,5 252
e. Høiby Sess v. Skjoldsvarten O. Storetvedt Bergen Travpark P 27/5 - 20 / 4 2120 43,5 g P
Siv Seljestad-Egil Arnesen O. Storetvedt Bergen Travpark 06/7 - 24 / 3 1600 53,9 g B
E. Storetvedt Odd Storetvedt (T) O. Storetvedt Bergen Travpark 29/6 - 22 / 5 2100 56,8 B
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek
9 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -7 000
Jan Viktor H. 2120 1 Plass 14 000
5 år BRUNSVART V v.Alm Viktor O. Wassberg Bergen Travpark 5 21/6 - 10 / 7 2120 33,4 129
e. Aprilia H. v. Pål Even K. Kvasnes Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 4 2140 35,3 g 156
Stall Hilde H. K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 07 / 10 2120 36,2 130
T. Totland Hilde Helene Larsen K. Kvasnes Leangen Travbane 4 05/3 - 08 / 8 2140 35,5 64
blå m/hvitt kileformet skulderstykke K. Kvasnes Biri Travbane - 23/2 - 08 / 8 2100 dg 268
10 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -17 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
I.T. Jaros 2 Plass 17 000
5 år BRUN V v.Wik Stjernen G. Tollefsen Forus Travbane - 14/4 - 10 / 2 2040 dg 148
e. Dolliel v. Spikeld G. Tollefsen Forus Travbane - 03/4 - 01 / 10 2060 dg 129
Stall Jaros G. Tollefsen Forus Travbane 3 27/3 - 07 / 10 2080 33,7 111
O. Wassberg G. Tollefsen Forus Travbane 2 13/3 - 08 / 3 2040 33,8 g 144
Rød m/blå ermer, reklame G. Tollefsen Forus Travbane 4 20/2 - 09 / 3 2040 37,2 g 89
11 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tin Mai 3 Plass 15 000
5 år SVART HP v.Tin Tveiten Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 21/6 - 10 / 2 2100 32,5 68
e. Alma Kim v. Alm Viktor T. Totland Bergen Travpark - 20/5 - 07 / 4 2100 dg 714
Caroline Midtun Kaland /Nesttun R. Halvorsen Bergen Travpark 0 22/3 - 08 / 4 2100 46,5 g 1534
J. Landaas Øyvind Austevoll (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark P 01/3 - 20 / 1 2100 41,1 P
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re Ø. Austevoll Bergen Travpark - 12/1 - 08 / 1 2100 dg 166
12 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000
Fesethlilja 2140 1 Plass 20 000
8 år BORKET HP v.Feseth Lynet O. Wassberg Bergen Travpark 8 20/5 - 07 / 15 2120 38,3 g 703
e. Vintergull v. Atom Vinter Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/5 - 04 / 1 2100 39,0 g 113
Kjell Aspeseter /Sogndal R. Hop Bergen Travpark 5 26/4 - 01 / 1 2120 36,6 395
R. Hop Kjell Aspeseter O. Wassberg Bergen Travpark 6 12/4 - 02 / 5 2120 36,8 g 570
grønn m/hv.skråb. blå ermstr/søm + rek O. Wassberg Bergen Travpark 0 01/2 - 04 / 1 2100 br g 181