<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
V4-4
EM FOR TRAVKUSKER SPONSET AV DET NORSKE TRAVSELSKAP
EM FOR TRAVKUSKER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 360.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-5 Plass : 11-2-5

1 2018: -14 -2 -1 -3 -6 -90 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 2100 1 Plass 315 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 03 / 5 1609 24,0a 35
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 03/6 - 04 / 2 2140 26,4 92
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Solberg Sørlandets Travpark 4 13/5 - 05 / 10 2140 28,6ar 45
S. Juul Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 06 / 11 2140 28,8 80
rød med grønt sk.stk. og seler, rekl. T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 05 / 8 2100 27,8a 391
2 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 2 Plass 341 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 1 2100 28,2ag 40
e. Ylblesa v. Pajaprins H. Eggen Bjerke Travbane 2 23/5 - 04 / 2 2100 27,4a 38
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 2 15/5 - 01 / 9 2140 26,7a 30
H. Brandstätter Cato Antonsen (T) G. Antonsen Årjäng 1 06/5 - 07 / 7 2160 27,3 23
Rød, hvit, rød C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 7 2140 29,3a 69
3 2018: -10 -1 -1 -1 -2 -73 500 2017: -15 -4 -2 -1 -4 -122 500
Hvalstad Odin 3 Plass 317 214
7 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 11 1700 26,7a 312
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Bjerke Travbane 0 12/5 - 06 / 11 2100 27,7a 207
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 04 / 8 1700 27,6ag 45
M. Nimczyk Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Biri Travbane 5 23/3 - 04 / 2 1609 29,6a 28
Hvit m/grønne stjerner G. Stenberg Bjerke Travbane 2 28/2 - 05 / 8 2100 27,3a 48
4 2018: -16 -1 -1 -0 -4 -40 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 4 Plass 292 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane - 20/6 - 06 / 7 1609 dg a 431
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 6 2180 31,1 350
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 1 2100 32,4a 851
U. Ohlsson Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 8 1700 28,2a 977
svart med hvite seler, todelte ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 10 1609 27,3ag 235
5 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 5 Plass 341 515
8 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Momarken Travbane 5 12/6 - 04 / 7 2200 26,9 138
e. Korra v. Kos Knekten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 9 1700 26,9a 403
Ronny Bakke /Maura K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 7 2100 31,0a 414
E. Høitomt Ronny Bakke T. Solberg Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 2 2100 30,8a 46
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 07 / 10 2100 28,0a 214
6 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Scott 6 Plass 300 500
8 år BORKET V v.Tangen Scott S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 08/4 - 06 / 9 2160 33,2 rg 404
e. Voje Blesa v. Toddy K. Sørensen Sørlandets Travpark 0 25/2 - 07 / 4 2160 br rg 435
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Sørlandets Travpark - 28/1 - 05 / 8 1660 dg 697
R. Gatt Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 01 / 6 2100 31,0ag 219
Grå/vit,sv bröstband; röd E. Killingmo Bjerke Travbane P 08/2 - 20 / 3 2140 32,3 g P
7 2018: -6 -0 -0 -0 -5 -15 644 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -35 980
Teo 7 Plass 317 027
8 år BRUN H v.Tangen Scott M. Andersson Åmål 5 19/6 - 03 / 8 1700 27,9 109
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 0 10/4 - 04 / 10 2140 29,8a 277
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød K. Johansen Momarken Travbane 7 29/3 - 09 / 9 2140 29,8a 250
R. Ebbinge Cecilie Helen Andersson K. Johansen Bjerke Travbane 6 21/2 - 07 / 11 1609 26,7a 325
Svart, grå; svart K. Johansen Bjerke Travbane 5 09/2 - 05 / 4 2100 30,4a 187
8 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 8 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 2 2140 28,7ag 227
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 3 2180 28,5 169
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Bergen Travpark - 02/6 - 07 / 9 2100 dg 2265
M. Minopoli jr. Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 7 2100 28,9a 473
Grønn, hvit, rød K. Malmin Biri Travbane 4 06/5 - 02 / 11 1609 26,8a 485
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 9 Plass 290 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Skaug Drammen Travbane 0 18/3 - 01 / 1 2100 35,7ag 401
e. Vidira v. Eng Svarten E. Skaug Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 6 1609 34,5ag 473
Erik Skaug /Åmot T. Solberg Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 12 1700 32,2ag 336
M. Mestre Suner Erik Skaug (A) M. Hultman Årjäng 0 17/9 - 05 / 1 2140 27,6 769
rød,gul,rød G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 9 1640 27,1a 571
10 2018: -14 -1 -0 -2 -7 -67 500 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 10 Plass 350 000
9 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 07 / 2 2100 27,5 153
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 8 2200 27,9 44
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/5 - 05 / 12 1700 dg a 224
F. Nivard Kjell Roar Hansen V. Hop Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 06 / 8 2100 27,2a 146
Grønn med svart dobbeltkryss. V. Hop Bjerke Travbane 0 14/4 - 09 / 1 2640 28,4 825
11 2018: -11 -2 -0 -3 -3 -100 000 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 11 Plass 360 000
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/6 - 08 / 2 2100 26,2a 87
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 06 / 3 1609 24,8a 21
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane 3 06/5 - 06 / 3 2100 25,0a 72
M. Forss Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Biri Travbane - 20/4 - 05 / 2 1609 dg a 28
Svart/hvit/rød E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/4 - 05 / 8 2100 27,5a 76
12 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -42 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 12 Plass 304 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 03 / 6 1609 24,8a 104
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane P 11/5 - 20 / 5 2100 32,1 P
Team Ruggen O. Østre Momarken Travbane 3 10/4 - 04 / 7 2140 28,2a 31
J. Richardson Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 6 29/3 - 09 / 1 2140 29,7a 36
Grønn,hvit, oransje O. Østre Bjerke Travbane 1 14/3 - 06 / 8 1609 27,4a 93