<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:15 V5-5
FIN ULVENS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-5 Plass : 8-4-5

1 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 2100 1 Plass 161 000
8 år SVART V v.Lome Elden A. Akselsen Drammen Travbane 5 21/6 - 04 / 12 1700 29,0a 149
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel A. Akselsen Momarken Travbane 6 31/5 - 01 / 7 2140 29,9a 92
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 03 / 5 2100 31,9 330
K. Kvasnes Aina Kristine Madsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 01 / 10 2100 28,2a 228
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 8 06/2 - 06 / 4 1640 30,3a 60
2 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -20 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 2 Plass 140 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks D. Dalen Bjerke Travbane 6 02/5 - 03 / 3 2600 31,0a 480
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 10 2100 29,6ag 803
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 08/4 - 04 / 11 2160 30,4 1222
S. Juklerød S. Juklerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 10 1700 31,8a 820
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 9 2180 30,5 411
3 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170 2017: -7 -3 -0 -0 -1 -51 266
M.H. Herkules 3 Plass 148 436
5 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 03 / 3 2160 29,3 34
4 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -12 -3 -2 -1 -4 -81 000
Sølv Gutt 4 Plass 120 000
7 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/6 - 05 / 4 2140 30,6 73
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 02 / 8 1700 27,5a 81
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 9 2100 28,8ag 214
T. Solberg Sissil Pedersen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 10 2100 31,1ag 397
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Drammen Travbane - 23/12 - 07 / 6 2100 dg a 149
5 2018: -9 -3 -3 -0 -3 -76 000 2017: -7 -4 -0 -0 -2 -62 000
Tintin 5 Plass 138 000
5 år MØRKBR V v.Tin Tveiten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 14/6 - 05 / 10 2140 29,3a 75
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 02 / 10 1700 27,5a 31
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Biri Travbane 6 18/5 - 01 / 9 2100 29,3a 43
M. Høitomt Willy Salvesen E. Høitomt Momarken Travbane 1 08/5 - 06 / 12 2140 30,1a 109
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 28/4 - 03 / 8 2140 30,0a 82
6 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 6 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 7 11/6 - 04 / 2 2100 29,0a 543
e. Tyrivinna v. Braute G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 02 / 9 1609 28,6a 254
Trond Søhoel Jensen /Hokksund V. Hop Bjerke Travbane 0 21/3 - 05 / 8 2600 34,4ag 394
D. Dalen Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Bergen Travpark 4 10/3 - 04 / 8 2120 30,6 219
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Drammen Travbane 6 03/3 - 05 / 15 2120 30,5 g 189
7 2018: -13 -0 -0 -2 -9 -38 000 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -14 000
Fjeldbaus 7 Plass 164 000
10 år SVART V v.Bokli Eld O. Østre Drammen Travbane 6 21/6 - 04 / 4 1700 29,5a 335
e. Aldina v. Alm Svarten M. Løve Sørlandets Travpark 6 13/5 - 03 / 9 2160 29,0 652
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord I. Herbjørnrød Drammen Travbane 5 28/4 - 03 / 6 2100 29,7a 484
K. Johansen Bjørn Kåre Herbjørnrød O. Østre Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 03 / 11 2100 28,5a 1183
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 2 2100 29,5ag 338
8 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 8 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 14/6 - 05 / 11 2140 29,5a 27
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 02 / 10 2600 27,7a 123
Bjørn Gulbransen /Røyse E. Høitomt Biri Travbane 3 11/5 - 03 / 3 2100 30,2a 28
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/5 - 03 / 2 2600 29,4ag 105
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 11 2100 dg a 129
9 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -26 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 9 Plass 136 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 12 2120 31,7 g 604
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 06 / 3 2100 29,0a 101
Stall Kjønnerød J. Undem Sørlandets Travpark 5 26/5 - 02 / 11 1609 28,4a 246
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 04 / 5 1609 28,9ag 87
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 12 2140 30,0a 209
10 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 10 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 3 2100 29,3a 60
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 6 2600 dg a 65
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 7 2100 31,0ag 35
K. Malmin Leif Gunnar Opheim K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 01 / 11 2100 27,4a 27
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 28/3 - 05 / 9 2160 29,8 40
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 11 Plass 118 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 3 2140 30,7 139
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 10 2600 dg a 367
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Momarken Travbane 4 10/4 - 06 / 9 2140 32,2a 39
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2100 32,1ag 103
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 2 05/12 - 04 / 13 2680 31,7 g 24