<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V65-2
EIGELANDS FRØKNAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 55.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-8 Plass : 5-4-8

1 2018: -5 -0 -4 -0 -1 -30 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 2140 1 Plass 50 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 05 / 12 1609 29,7a 69
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 07 / 3 1700 29,4a 17
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 08 / 1 2100 31,9ag 61
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 03 / 12 2120 33,2 104
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 2 24/3 - 01 / 4 2140 33,5 287
2 2018: -9 -0 -1 -0 -6 -31 000 2017: -8 -0 -1 -2 -4 -28 000
Alvin Tyr 2160 1 Plass 88 500
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Sørlandets Travpark - 14/6 - 05 / 3 2140 dg a 918
e. Ylvinblessa v. Braute H. Forberg Sørlandets Travpark 2 03/6 - 03 / 7 1609 30,2a 369
Laila Olsen /Arendal H. Forberg Sørlandets Travpark 4 26/5 - 03 / 8 2160 31,4 361
H. Forberg Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark 4 15/4 - 02 / 3 2140 30,1 338
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 09/4 - 07 / 5 2120 32,1 601
3 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -33 000 2017: -19 -0 -0 -0 -3 -8 000
Vik Pilen 2 Plass 89 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Sørlandets Travpark 5 03/6 - 03 / 2 1609 30,4a 77
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 07 / 4 2120 34,1 g 119
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 12 2160 34,8 g 304
M. Finsand M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 04 / 4 1700 30,1a 49
Svart m/grått sk.felt og belte.rekl. M. Finsand Sørlandets Travpark 2 15/4 - 02 / 1 2140 29,7 329
4 2018: -10 -1 -1 -4 -4 -57 000 2017: -9 -1 -4 -0 -4 -58 500
Lome Perla 3 Plass 115 500
5 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 05 / 10 2100 29,3 271
e. Lomevilja v. Spikeld M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 26/5 - 03 / 6 2160 31,9 g 60
Ludvig Jensen /Tveit L. Kolle Bjerke Travbane 3 12/5 - 03 / 2 2100 29,6a 24
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 08 / 7 2120 30,0 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 24/3 - 01 / 11 2180 32,1 74
5 2018: -6 -6 -0 -0 -0 -94 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Waxen 4 Plass 116 420
5 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 26/5 - 03 / 1 2140 27,5 12
e. Tangen Sara v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 13/5 - 07 / 5 2160 30,6 g 13
Pekka Lillbacka Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 08 / 3 2100 31,0a 19
Ø. Tjomsland V. Paavola FINLAND - 21/7 - 02 / 1 2120 dg 75
mørkblå m/sølv reklame J. Kurhela FINLAND 0 23/6 - 02 / 5 2120 31,7 432
6 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -14 -0 -0 -0 -10 -30 000
Tegner Tarzan 5 Plass 66 500
11 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 5 1700 31,5a 138
e. Prikke v. Slått Pil L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 01 / 5 2140 31,6a 165
Marte Elisabeth Polland Lekman /Stathelle D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 9 2100 32,8a 123
A. Akselsen Marte E. Polland Lekman M. Helland Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 06 / 8 2120 31,3 999
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 03 / 5 2540 31,9 130
7 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -6 -1 -2 -0 -1 -55 000
Kleppe Elfina 6 Plass 82 500
4 år RØD HP v.Tekno Odin S. Wassberg Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 3 2120 dg 275
e. Kleppe Dolly v. Sjefen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 02/5 - 02 / 1 2160 31,6 g 59
Oddbjørn Rege /Bryne Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 22/4 - 08 / 5 2120 30,1 35
Å. Tengsareid Kenneth Handeland (T) K. Handeland Forus Travbane 0 14/4 - 10 / 10 2080 33,0 g 344
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Buer Bergen Travpark - 05/4 - 04 / 2 2100 dg 31
8 2018: -4 -0 -2 -1 -1 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 2180 1 Plass 135 000
7 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 3 14/6 - 05 / 9 2140 29,4ag 94
e. Willvina v. Atom Vinter Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 28/4 - 03 / 9 2140 29,7a 71
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl L. Kolle Sørlandets Travpark 6 24/3 - 07 / 11 2160 29,3 31
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 11/3 - 04 / 6 2160 30,3 g 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark P 25/2 - 20 / 4 2160 33,4 P