<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
INGMA SCOTTS LØP
MAX 400 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-2 Plass : 4-3-2

1 2018: -13 -0 -2 -1 -8 -43 000 2017: -14 -0 -0 -2 -8 -32 500
Leonas Key 1609 1 Plass 89 500
5 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) O. Sagholen Biri Travbane 0 15/6 - 05 / 3 1609 16,1a 136
e. Alicia's Key (US) v. Credit Winner* (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 03 / 11 1609 15,4a 104
Odd-Arne Sagholen /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 5 15/5 - 05 / 5 1640 15,1a 131
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 5 17/4 - 03 / 4 1640 15,3a 206
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 2 05/4 - 01 / 2 1700 18,1a 77
2 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -12 -1 -0 -1 -3 -23 000
Nearmiss 2 Plass 66 862
5 år BRUN V v.Mythical Lindy (US) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 7 11/6 - 02 / 6 2100 17,6a 231
e. Sunday Silence v. Stanley Kosmos (US) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 03 / 3 1609 15,1a 599
Kjell Helge Lindgren /Nøtterøy J. Øveraasen Momarken Travbane 0 08/5 - 07 / 7 2140 18,0a 684
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Kala Landbane 0 19/8 - 07 / 11 1900 17,6a 354
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 28/7 - 03 / 8 1609 15,2a 1043
3 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -18 000 2017: -15 -1 -1 -3 -1 -47 500
Super Mack Grace 3 Plass 76 500
5 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 4 06/6 - 05 / 1 2100 16,6a 164
e. Grace Victory v. Super News (US) G. Flognes Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 3 1609 19,7a 105
Gorm Flognes /Oslo G. Flognes Bjerke Travbane 0 07/3 - 06 / 3 2100 17,9a 564
J. Kvikstad Gorm Flognes (A) G. Flognes Bjerke Travbane 4 15/2 - 01 / 2 2100 18,3a 132
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler G. Flognes Bjerke Travbane 2 24/1 - 04 / 6 2100 19,0a 308
4 2018: -10 -1 -2 -1 -4 -53 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -54 500
Tayno Longlegs 4 Plass 107 500
5 år BRUN V v.Cumulus (US) E. Høitomt Momarken Travbane 2 12/6 - 01 / 8 2640 17,2a 124
e. Only Super v. Super News (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 03 / 10 2160 15,3 464
Alf-Jonny Lunde /Nannestad K. Johansen Bjerke Travbane - 14/5 - 04 / 11 2100 dg a 274
E. Høitomt Alf-Jonny Lunde E. Høitomt Momarken Travbane 4 24/4 - 04 / 7 2140 17,1a 184
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 0 07/4 - 06 / 4 2140 17,1a 262
5 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2017: -8 -1 -1 -0 -3 -25 000
Filip Filiokus 5 Plass 79 500
7 år LYSBRUN V v.Blue Mac Lad* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 03/5 - 01 / 2 2100 15,9a 144
e. Strictly Love (S) v. J.R. Broline* (US) H. Holm Momarken Travbane 5 24/4 - 04 / 10 2140 17,1a 174
Stall Flying K. Johansen Drammen Travbane 4 05/4 - 01 / 10 1700 18,5ag 48
H. Holm Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/3 - 05 / 4 1609 17,1a 78
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 4 06/3 - 08 / 2 2140 18,3a 148
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -7 063 2017: -12 -0 -3 -1 -6 -39 910
Global Stardust* (S) 6 Plass 87 336
6 år BRUN HP v.Rite On Line (US) U. Axelson Arvika 5 16/6 - 05 / 6 2100 17,2a 129
e. Grecian Goddess (US) v. Yankee Glide* (US) U. Axelson Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 4 1640 15,5a 202
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 3 15/5 - 05 / 2 1640 14,9a 167
U. Axelson U. Axelson Momarken Travbane 0 18/1 - 04 / 3 2140 18,1a 111
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Momarken Travbane 3 05/12 - 01 / 2 1640 15,8a 109
7 2018: -8 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -36 000
Born Dreamer 7 Plass 84 500
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) H. Ydersbond Bjerke Travbane 6 06/6 - 05 / 11 2100 16,7a 709
e. Born In Time v. Insert Gede* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 0 07/5 - 05 / 8 2100 16,9a 511
Team Eirin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/4 - 06 / 4 1609 18,0ag 416
V. Hop Erik Killingmo (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/3 - 06 / 1 2100 18,3ag 369
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 21/2 - 06 / 3 1609 16,3a 149
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2017: -12 -0 -2 -0 -3 -25 500
Cintia 8 Plass 73 500
6 år BRUN HP v.Tartar B. Steinseth Biri Travbane 4 15/6 - 05 / 4 1609 15,3a 242
e. Super Gal v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 04 / 2 1609 15,1a 269
Kjell Ivar Brekstad-Yvonne Arnesen B. Steinseth Biri Travbane 0 25/5 - 07 / 7 1609 19,3ag 70
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 06/10 - 04 / 11 2100 17,9a 341
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 04 / 6 2100 17,8a 202
9 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Hot Chili Klenod 9 Plass 87 000
10 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper M. Øyo Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 06 / 5 1700 16,5a 448
e. Klenod v. Speedy Tomali (US) M. Øyo Jarlsberg Travbane 4 24/5 - 03 / 9 1609 15,0a 446
Iselin Søreng /Oslo M. Øyo Bjerke Travbane 6 12/5 - 01 / 12 1609 15,3a 1340
M. Øyo Iselin Søreng M. Øyo Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 02 / 5 1700 17,6a 812
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 11 1609 18,6a 387
10 2018: -7 -0 -1 -0 -1 -9 431 2017: -8 -2 -1 -0 -3 -50 537
Greenbank* (S) 10 Plass 86 002
7 år M.BRUN V v.Banker Hall* (US) H. Rudqvist Arvika - 16/6 - 05 / 4 2100 br ag 32
e. Staro Betty Boop (S) v. General November (DE) H. Rudqvist Årjäng 2 09/6 - 05 / 5 2140 17,5a 31
Sverige H. Rudqvist Färjestad - 28/5 - 04 / 1 1640 dg ag 196
G. Austevoll Anders Johansson N. Benzon Åmål 0 11/5 - 06 / 10 2080 br ag 550
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Årjäng 7 08/4 - 05 / 9 2140 16,1a 475
11 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -17 500 2017: -10 -0 -0 -0 -2 -6 000
Millers Well 11 Plass 72 167
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 06/6 - 05 / 5 2100 17,0ag 81
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) H. Eggen Bjerke Travbane - 28/5 - 03 / 3 1609 dg a 492
Jan Risa-Sverre Risa H. Eggen Bjerke Travbane 6 14/5 - 04 / 12 2100 16,8a 161
S. Risa H. Eggen Bjerke Travbane 2 26/4 - 01 / 5 2100 16,6a 204
grå m/to røde skråbånd & hvit søm. H. Eggen Bjerke Travbane 4 22/3 - 05 / 10 1609 17,6a 367