Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
PRINCESS SPENCERS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-9 Plass : 4-8-9

1 2018: -16 -0 -4 -1 -3 -46 500 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -15 000
Remana 2100 1 Plass 61 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/6 - 03 / 1 2100 17,6a 56
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 9 2100 18,6a 187
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg H. Storås Bjerke Travbane 0 22/3 - 07 / 6 2100 30,2ag 78
E. Høitomt Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Bjerke Travbane 4 01/3 - 06 / 3 2100 17,8a 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Storås Bjerke Travbane - 07/2 - 01 / 10 2160 dg 59
2 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -28 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -25 606
Enjoy G.D. 2 Plass 53 606
4 år BRUN HP v.Sugarcane Volo L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 01 / 9 2100 17,1a 475
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) T. Horpestad Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 5 2100 22,0a 280
Uab Naujasis Sostapilis T. Horpestad Bjerke Travbane 5 18/10 - 03 / 1 2100 17,4a 246
L. Kolle Geir Kihle (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 22/9 - 05 / 12 2100 17,8a 613
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Horpestad Årjäng 0 16/9 - 02 / 1 2140 17,7a 65
3 2018: -9 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -12 000
Picture Perfect 3 Plass 31 000
5 år BRUN HP v.Global Jinx (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 14/5 - 02 / 8 2100 16,6a 191
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 07/5 - 02 / 1 2100 16,4a 46
Helene Holum Sæther /Risør O. Østre Bjerke Travbane 2 01/2 - 07 / 4 2100 18,7a 22
O. Østre Morten M. Ottersen (T) O. Østre Biri Travbane 0 26/1 - 07 / 10 2100 24,0ag 64
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 11/1 - 07 / 3 2100 17,9a 79
4 2018: -8 -2 -1 -2 -2 -63 931 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dior Sisa (DK) 4 Plass 63 931
3 år M.BRUN HP v.Donato Hanover* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 06/6 - 03 / 1 2140 16,6 20
e. Tiffany Sisa (DK) v. Varenne* (IT) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 23/5 - 01 / 8 2140 17,4 22
Stall Christoff Racing Invest A. Akselsen Bjerke Travbane 3 16/5 - 02 / 11 2140 18,3 72
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 4 2140 19,6 P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Goodis 5 Plass 41 000
7 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) N. Holm Momarken Travbane - 06/5 - 04 / 10 2140 dg a 262
e. Good Living v. Felix Santana* (DE) N. Holm Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 07 / 3 2100 16,7a 149
Elin Kristin Nilsen /Berg I Østfold N. Holm Momarken Travbane P 29/3 - 20 / 3 2140 21,8 P
N. Holm Marianne Holm N. Holm Klosterskogen Travbane - 06/10 - 05 / 12 2100 dg a 570
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Bjerke Travbane 6 28/9 - 06 / 3 2100 17,0a 259
6 2018: -10 -0 -1 -3 -4 -33 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 500
Verinais 6 Plass 39 500
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 6 18/6 - 02 / 12 2100 19,5a 43
e. Varoxa (S) v. Varenne* (IT) G. Antonsen Biri Travbane 2 25/5 - 02 / 5 2100 17,2a 565
Finn Gunnarsrud-Elsa Gunnarsrud G. Antonsen Momarken Travbane 0 15/5 - 02 / 8 2140 18,5ag 90
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 3 02/5 - 09 / 10 2100 16,9a 297
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 3 17/4 - 08 / 3 2140 17,2a 208
7 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -27 000 2017: -9 -1 -0 -0 -4 -21 000
Jasmin Sund (S) 7 Plass 52 000
5 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 01 / 5 2100 20,1a 420
e. Kronprinsessa Sund* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 07 / 5 2100 19,3ag 443
Stall Bergsund AS /Hønefoss A. Valstad Momarken Travbane 3 31/5 - 03 / 5 2140 18,0a 830
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 8 2100 18,2a 695
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 0 22/3 - 07 / 4 2100 br ag 523
8 2018: -11 -1 -4 -2 -2 -99 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wanda Classic 8 Plass 99 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Jarlsberg Travbane - 13/6 - 02 / 1 2100 dg a 17
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) D. Dalen Biri Travbane 1 25/5 - 02 / 1 2100 16,4a 13
Stall Wanda K. Malmin Bjerke Travbane 3 02/5 - 01 / 5 2100 15,0a 79
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 2 20/4 - 01 / 2 2100 17,8 139
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 8 2160 19,8 P
9 2018: -10 -1 -2 -1 -5 -45 620 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -7 368
Pirat Pia* (S) 9 Plass 81 853
6 år BRUN HP v.Text Me* (CA) C. Trotter Bjerke Travbane 6 18/6 - 01 / 6 2100 17,6ag 67
e. Kilt (US) v. Sir Taurus* (US) C. Trotter Färjestad 2 28/5 - 02 / 8 1640 16,2 65
Sverige T. Horpestad Årjäng 6 26/4 - 07 / 8 2160 16,9 g 623
G. Austevoll Per-Åke Holm C. Trotter Eskilstuna - 10/4 - 05 / 3 2140 dg g 236
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Horpestad Bjerke Travbane - 25/10 - 02 / 5 2140 dg 130