<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 145.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-4 Plass : 9-1-4

1 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -35 500 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 1609 1 Plass 141 500
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 1 12/6 - 03 / 3 2160 31,4 52
e. Torpa Fia v. Krembest A. Robertsen Drammen Travbane 5 30/10 - 01 / 1 2100 32,1a 121
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 7 1609 30,6ag 379
K. Malmin Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 3 2140 31,8 g 462
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 8 2100 28,5ag 324
2 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -37 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 2 Plass 133 000
7 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 6 2100 30,6 295
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 02 / 3 1700 28,4a 130
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Biri Travbane 5 25/5 - 04 / 2 1609 26,7a 319
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 06 / 2 2100 31,4 620
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 10 2100 33,2a 141
3 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 3 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 14/6 - 05 / 1 2100 30,0 g 373
e. Rigel Edda v. Alm Rigel M. Berås Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 07 / 3 2120 34,1 g 192
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 3 2120 32,7 P
A. Akselsen Odd Arne Aaland A. Berås Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 7 2140 dg 1029
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Undem Drammen Travbane - 18/3 - 04 / 2 2100 dg a 275
4 2018: -13 -1 -2 -5 -5 -87 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 4 Plass 160 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 31/5 - 02 / 8 1700 26,9a 112
e. Rinde Elda v. Elding K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 04 / 6 2120 28,0 501
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Sørlandets Travpark 8 13/5 - 03 / 10 2160 29,7 g 140
E. Høitomt Birger Heimdal S. Heimdal Sørlandets Travpark 4 28/4 - 03 / 10 2140 29,8a 475
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Sørlandets Travpark 3 15/4 - 02 / 7 2160 29,3 57
5 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 5 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 1 25/5 - 04 / 6 1609 25,6a 71
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo O. Østre Magnor Travbane 3 01/5 - 08 / 5 1600 30,3 124
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 9 2100 36,8a 389
J. Kvikstad Ola Rusten O. Østre Biri Travbane - 22/12 - 01 / 8 1609 g0 ag 420
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Østre Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 10 1640 29,6 267
6 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 6 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 1 1700 31,5ag 171
e. Lissi v. Lome Elden O. Kjenner Momarken Travbane 3 31/5 - 01 / 1 2140 29,7a 429
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 9 2140 30,4a 92
O. Kjenner Roy Steinar Larsen O. Kjenner Årjäng 7 26/4 - 06 / 8 1660 30,1 g 191
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 7 2100 30,6a 102
7 2018: -12 -0 -0 -1 -8 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerkeld Frøya 7 Plass 102 000
10 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 5 18/6 - 04 / 1 2100 30,5 1043
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 02 / 12 1700 29,0a 452
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson V. Hop Jarlsberg Travbane 4 24/5 - 02 / 1 1609 26,5a 265
V. Hop Maria Andreassen (P) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 09/5 - 02 / 3 2140 30,2 630
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 08 / 6 2120 31,0 292
8 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 8 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 5 1609 31,2a 762
e. Børke Berta v. Lykke Gutten J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 4 2100 36,7a 332
Mona Syvertsen /Brandbu T. Solberg Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 5 1609 47,9a 168
K. Johansen Mona Syvertsen T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/11 - 05 / 4 1609 31,5a 78
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 11 1609 30,7a 233
9 2018: -4 -2 -1 -0 -0 -47 000 2017: -8 -2 -1 -2 -3 -67 000
Lilje Bausa 9 Plass 141 000
6 år SVART HP v.Norheim Faksen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 04 / 7 1700 27,4a 77
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 6 1609 32,0a 16
Anita Nielsen-Ida Kathrin Nielsen D. Dalen Momarken Travbane 1 14/11 - 04 / 9 2140 29,1a 25
D. Dalen Anita Nielsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 02 / 2 2100 29,9a 97
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Haugen Sørlandets Travpark 3 20/8 - 07 / 6 2140 31,5a 75
10 2018: -10 -3 -3 -1 -1 -85 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 10 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Biri Travbane 1 15/6 - 07 / 8 1609 28,0a 18
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/5 - 04 / 7 2160 29,2 23
Team Trones T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 04 / 4 2100 28,2 274
T. Solberg Erik Killingmo (T) H. Holm Magnor Travbane 2 01/5 - 01 / 5 2020 33,6 21
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/4 - 03 / 5 1609 28,5a 17
11 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -25 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 11 Plass 142 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 12/6 - 03 / 11 2180 31,5 71
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 31/5 - 02 / 5 1700 dg a 517
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 05/4 - 04 / 3 1700 34,2ag 458
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 04 / 10 2100 31,2a 252
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 07/3 - 02 / 5 2100 31,0a 739
12 2018: -16 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 12 Plass 130 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 7 2100 35,3a 590
e. Trydals Tea v. Schuvar O. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 03 / 2 2160 32,0 92
Eivind Gravdal /Hof G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 02 / 11 1700 28,9a 663
O. Østre Eivind Gravdal (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 02 / 9 1700 29,0a 725
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 10 1609 28,3a 395