<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:30 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr., 40 m. ved 50.001 kr.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-4 Plass : 5-2-4

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tem Klingi 2140 1 Plass 8 000
3 år SVART HP v.Åsajerven J. Lyng Bjerke Travbane - 30/5 - 09 / 3 2140 dg 46
e. Temsølv v. Moe Odin J. Lyng Leangen Travbane P 16/4 - 20 / 6 2160 34,6 g P
Jan Lyng /Levanger
T. Solberg Jan Lyng (A)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
2 2018: -8 -1 -1 -2 -3 -84 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gikling Leodin 2 Plass 84 000
3 år MØRKBR H v.Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 3 04/6 - 11 / 2 2140 34,5 g 208
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Leangen Travbane 7 16/4 - 02 / 2 2140 36,6 g 116
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane P 26/3 - 20 / 2 2160 38,7 P
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 10/7 - 20 / 3 1660 43,0 N
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2018: -6 -0 -0 -3 -2 -34 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theosilja 3 Plass 34 500
3 år HUSKBRUN HP v.H.G. Balder A. Solhus Leangen Travbane 4 04/6 - 11 / 4 2140 34,6 270
e. Theoblessa v. Lannem Sjur A. Solhus Leangen Travbane P 23/4 - 20 / 3 2160 40,3 P
Reidar Sæther /Heimdal A. Eggan Leangen Travbane 13/11 - 20 / 5 1660 59,1 g B
A. Solhus Reidar Sæther A. Eggan Leangen Travbane 03/7 - 20 / 4 1660 58,2 B
grønn m/lilla kvadrater
4 2018: -9 -1 -1 -2 -2 -57 714 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lystad Odin H. 4 Plass 57 714
3 år BRUN H v.Moe Odin S. Eilefsen Årjäng 1 09/6 - 03 / 2 2140 33,6 18
e. Kremlinn v. Krembest S. Eilefsen Gävle 4 31/5 - 01 / 5 2140 32,5 21
Wenche Hestad /Skiptvet S. Eilefsen Bjerke Travbane P 09/5 - 21 / 6 2160 38,1 P
V. Hop Stian Eilefsen (T) S. Eilefsen Momarken Travbane 19/9 - 22 / 4 2160 54,1 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Eilefsen Momarken Travbane 05/9 - 22 / 5 2160 51,8 B
5 2018: -10 -3 -2 -0 -4 -159 120 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alma Prins 2160 1 Plass 159 120
3 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/6 - 11 / 3 2140 33,9 g 37
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 1 28/5 - 10 / 4 2140 32,5 g 21
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 5 16/4 - 02 / 4 2140 36,2 g 28
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane P 05/2 - 20 / 8 2140 38,3 P
Blå m/rød ermstripe + rekl. S. Weberg Momarken Travbane 04/7 - 22 / 10 2160 51,4 g B
6 2018: -8 -1 -0 -0 -5 -34 207 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tverdals Agnes 2 Plass 34 207
3 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) A. Eggan Leangen Travbane 8 29/4 - 10 / 4 2160 36,6 g 90
e. Hongslo Frøkna v. Rigel Jo A. Eggan Leangen Travbane 1 01/4 - 10 / 2 2140 38,1 15
Harald Gunnesmo /Rennebu A. Eggan Östersund 4 11/3 - 01 / 1 2140 34,2 48
A. Eggan Harald Gunnesmo A. Eggan Leangen Travbane P 05/2 - 20 / 6 2140 39,8 g P
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl A. Eggan Leangen Travbane 15/5 - 20 / 4 1640 51,8 B
7 2018: -13 -0 -3 -1 -7 -70 903 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 3 Plass 70 903
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 18/5 - 04 / 1 2100 32,7 58
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/4 - 01 / 1 2140 36,1 165
Team Alle Skal Få E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/3 - 08 / 3 2100 36,0 59
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 08 / 2 2100 36,5 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 07 / 4 2100 37,3 63