<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
TRØNDELAGSPOKALEN - BORK RIGELS ÆRESLØP
TRØNDELAGSPOKALEN - BORK RIGELS ÆRESLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-6 Plass : 2-4-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 2140 1 Plass 2 278 232
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 16/5 - 09 / 3 2100 23,7a 28
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Biri Travbane 7 06/5 - 09 / 10 1609 21,5a 631
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 8 2140 24,4 227
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 09 / 5 2100 24,2a 524
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bollnäs 4 16/3 - 08 / 6 2140 25,0a 149
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -20 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 2 Plass 4 144 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 2 10/6 - 10 / 3 1609 19,4a 54
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Solvalla 4 27/5 - 07 / 1 1640 20,2a 42
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Biri Travbane 1 06/5 - 09 / 7 1609 20,5a 17
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 14/4 - 08 / 4 2140 23,4 42
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 07 / 5 2100 22,4a 26
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 3 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 07 / 10 2100 23,0a 75
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Biri Travbane 4 04/11 - 10 / 12 2640 25,2 34
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 07/10 - 09 / 11 3180 24,1 23
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) H. Torvinen Turku 2 17/9 - 10 / 7 2100 22,2ag 67
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 10/9 - 07 / 11 2160 23,9 80
4 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 4 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex D. Dalen Sørlandets Travpark 4 26/5 - 01 / 8 2180 22,9 50
e. Stranda Torill v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 09 / 5 2100 24,2a 43
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Biri Travbane 5 06/5 - 09 / 3 1609 21,4a 606
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Åby 2 28/4 - 03 / 12 2160 23,4 123
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Forus Travbane 2 21/4 - 03 / 9 1620 22,6 94
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -197 240
Storm Odd 5 Plass 1 591 358
11 år BRUN H v.Storm Jo U. Ohlsson Bergsåker 1 30/5 - 07 / 5 1640 21,3a 23
e. Søstra v. Elding B. Garberg Leangen Travbane 3 21/5 - 01 / 7 2160 24,4 77
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Leangen Travbane 1 07/5 - 05 / 3 1640 24,3 22
B. Garberg Ola Martin Foss B. Garberg Leangen Travbane 4 12/3 - 03 / 9 2140 27,2ag 126
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 4 01/1 - 04 / 8 1680 24,7 254
6 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -11 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 6 Plass 1 138 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Lindqvist Boden 1 16/6 - 10 / 6 2140 24,4 32
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/6 - 04 / 8 3140 25,6 583
John Mogset /Storås I. Melby Östersund 0 11/5 - 04 / 6 2160 26,8 g 87
V. Hop John Mogset J. Blekkan Leangen Travbane 0 23/4 - 07 / 8 1660 28,3 g 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane - 14/4 - 06 / 4 2100 dg a 235
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -21 -6 -3 -2 -4 -256 030
Jærvsørappen 7 Plass 3 925 884
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 2 21/5 - 01 / 9 2160 23,9 15
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Östersund 1 11/5 - 04 / 10 2180 24,2 16
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Biri Travbane 0 06/5 - 09 / 9 1609 22,4a 184
J. Blekkan J. Blekkan Umeå 3 21/4 - 09 / 2 1640 21,2a 393
Blå m/rød ermstripe + rekl. E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 09 / 1 2100 26,5a 93
8 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -23 000 2018: -12 -2 -0 -2 -5 -213 491
Moe Svarten 8 Plass 2 509 050
12 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Bjerke Travbane 3 09/6 - 04 / 14 3180 24,5 61
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 09 / 12 2120 22,5 171
Stall Eide-Vold J. Bjerring Bjerke Travbane 5 14/4 - 08 / 1 2140 24,3 301
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 31/3 - 09 / 6 2100 25,0ag 219
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bergen Travpark 1 10/3 - 06 / 9 1600 24,6a 17
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -12 000 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -154 000
Tin Balder 9 Plass 1 407 000
9 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Rasmussen Momarken Travbane 0 12/6 - 06 / 6 2180 25,2 263
e. Evenspia v. Pål Even L. Hauge Bergen Travpark 5 05/4 - 07 / 2 2100 29,6a 330
Joakim Rasmussen /Kapp H. Hauge Bergen Travpark 5 14/9 - 03 / 7 2120 26,1 163
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) L. Hauge Forus Travbane 3 25/7 - 03 / 5 2060 26,0 117
blå m/bred gul v-formet stolpe H. Hauge Bergen Travpark 3 13/7 - 02 / 5 2120 25,5 224
10 2018: -10 -2 -0 -2 -4 -300 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 10 Plass 2 983 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Bjerke Travbane 6 10/6 - 10 / 6 1609 19,9a 790
e. Ing May v. Elding T. Solberg Sørlandets Travpark 6 26/5 - 01 / 9 2200 22,7 19
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Biri Travbane 3 06/5 - 09 / 5 1609 20,7a 81
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 12 2140 24,7 100
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 31/3 - 09 / 9 2100 25,4a 48