<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
TORE JONSOKS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-9 Plass : 4-3-9

1 2018: -18 -2 -1 -5 -8 -138 500 2017: -15 -2 -6 -1 -3 -125 000
Rolf Martin 1609 1 Plass 328 500
8 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Bjerke Travbane 4 12/5 - 06 / 9 2100 26,3a 119
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 06 / 4 2100 27,1a 68
Team Løve M. Løve Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 6 2100 g3 ag 26
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Bjerke Travbane 1 11/4 - 08 / 2 2100 27,5a 58
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Sørlandets Travpark 3 24/3 - 09 / 7 2609 28,3a 89
2 2018: -28 -0 -1 -1 -11 -102 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 2 Plass 268 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 05 / 14 2120 28,6 220
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 5 2100 29,4a 201
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Årjäng 6 01/6 - 02 / 11 2140 27,2a 430
T. Solberg Rune Wilberg V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 10 2100 29,7ag 167
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 12 1609 28,1ag 449
3 2018: -19 -0 -3 -6 -6 -100 549 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 3 Plass 326 740
8 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/5 - 06 / 11 1609 26,3a 109
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Årjäng 3 26/4 - 03 / 2 2140 26,8 208
Sverige D. Aarum Årjäng 0 08/4 - 03 / 14 2140 28,7ag 103
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Momarken Travbane 5 29/3 - 09 / 11 2140 29,4a 172
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/3 - 06 / 9 1609 27,6a 175
4 2018: -20 -3 -8 -2 -3 -172 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 4 Plass 351 316
6 år RØD V v.Moe Odin K. Lindberg Bollnäs 3 07/6 - 08 / 3 2140 27,0a 135
e. Alm Tara v. Rigel Jo L. Kolle Biri Travbane 5 25/5 - 01 / 5 2100 26,9a 63
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Biri Travbane 4 11/5 - 05 / 4 2100 29,8a 111
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Momarken Travbane 3 24/4 - 05 / 1 2140 29,0a 116
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Biri Travbane 2 06/4 - 05 / 1 1609 26,9a 15
5 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 5 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 8 1609 25,3a 281
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 04 / 12 2140 26,7 125
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland H. Tvedt Sørlandets Travpark 7 13/5 - 05 / 6 2140 29,2a 203
H. Tvedt Helene Bjerland Hægeland H. Tvedt Sørlandets Travpark 0 24/3 - 03 / 1 2140 br g 596
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 4 24/2 - 04 / 8 2180 28,6 86
6 2018: -11 -2 -0 -0 -2 -37 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 6 Plass 258 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Umeå 0 21/4 - 12 / 7 2640 31,7 g 129
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 07 / 8 1700 28,9ag 98
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 14/3 - 06 / 2 1609 27,9a 56
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 4 22/2 - 02 / 7 1640 27,0a 34
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 1 15/2 - 02 / 6 1609 26,1a 33
7 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 7 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 6 2180 31,1 350
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 1 2100 32,4a 851
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 8 1700 28,2a 977
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 10 1609 27,3ag 235
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 2 1600 28,5 148
8 2018: -14 -0 -0 -1 -5 -25 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 8 Plass 285 764
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 5 2100 28,7a 636
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 3 09/5 - 06 / 7 1609 26,4a 410
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 7 2140 br a 540
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 1609 28,9a 429
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 4 15/2 - 02 / 10 1609 27,6a 316
9 2018: -16 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 9 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 03 / 3 1609 24,9a 353
e. Minella v. Minpil D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 2 1700 26,2a 210
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Bjerke Travbane 6 09/5 - 06 / 9 1609 26,8a 216
D. Dalen D. Dalen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 6 2140 29,4a 215
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 3 12/4 - 02 / 6 2100 28,0a 40
10 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 10 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber J. Johansen Jarlsberg Travbane - 13/6 - 03 / 2 1609 dg a 830
e. Eira v. Hof Lundin J. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 3 2100 27,3a 395
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle J. Johansen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 1 1609 31,4ag 82
E. Høitomt Jane Kathrin Johansen (A) J. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 06 / 5 1609 25,6a 676
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 8 2100 28,6a 634
11 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 11 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 12 1609 25,9a 1974
e. Aaby Lina v. Auvin (S) E. Knutsen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1609 26,8a 713
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 8 2100 34,0arg 621
E. Knutsen Per Ingar Lybekk M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 2 1609 26,7ag 535
Rød m/svart reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 2 2100 28,0 g 359
12 2018: -27 -6 -3 -2 -9 -219 500 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 12 Plass 310 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 04 / 11 2100 27,1a 23
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 06 / 12 2100 27,8a 27
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Momarken Travbane 1 06/5 - 03 / 10 2140 27,1a 33
O. Østre Trond Solskau O. Østre Jarlsberg Travbane 1 04/5 - 04 / 10 1609 28,4a 52
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 01 / 1 2100 28,0a 133