<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
LØVERAPPS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 120.001 kr.
For 3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-13-10 Plass : 6-13-10

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 2140 1 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Bjerke Travbane 0 09/5 - 02 / 8 2160 30,9 218
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Magnor Travbane 6 01/5 - 08 / 2 1600 30,4 41
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Jarlsberg Travbane 9 15/10 - 04 / 15 2120 31,7 245
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 11 2100 31,7a 98
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 03 / 1 1609 27,2a 22
2 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 2 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 3 12/6 - 03 / 4 2160 31,8 210
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 4 2140 31,6a 422
Per Skjærseth /Aurskog G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/5 - 10 / 13 2160 31,4 g 370
G. Austevoll Per A. Skjærseth G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 11 2140 31,1a 283
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/5 - 03 / 1 2100 31,1a 120
3 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -44 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 3 Plass 158 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 10 2600 dg a 367
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Momarken Travbane 4 10/4 - 06 / 9 2140 32,2a 39
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2100 32,1ag 103
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 2 05/12 - 04 / 13 2680 31,7 g 24
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bergen Travpark 1 21/10 - 05 / 1 2100 28,9 416
4 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -12 -3 -2 -1 -4 -81 000
Sølv Gutt 4 Plass 135 000
7 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 02 / 8 1700 27,5a 81
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 9 2100 28,8ag 214
Sissil Pedersen /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 10 2100 31,1ag 397
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Drammen Travbane - 23/12 - 07 / 6 2100 dg a 149
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 01 / 5 2120 31,5 g 63
5 2018: -12 -1 -3 -2 -5 -90 000 2017: -12 -4 -2 -2 -3 -101 000
Lego U.N. 2160 1 Plass 196 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 3 11/6 - 04 / 7 2100 28,0a 85
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 03 / 8 2100 28,4a 110
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/4 - 07 / 7 2140 29,7 24
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 1 24/3 - 07 / 14 2160 28,8 133
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 03 / 6 2120 32,7 113
6 2018: -11 -1 -3 -1 -3 -90 296 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000
T.B.'s Trøllgutt 2 Plass 261 231
6 år BRUN H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Biri Travbane 2 08/6 - 01 / 6 2100 26,7ag 65
e. Nordby Katla v. Spang Best Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 06/5 - 06 / 2 2140 28,1a 40
Stall Trøllgutt J. Rasmussen Bjerke Travbane 4 26/4 - 04 / 2 2100 28,9a 37
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) J. Rasmussen Bjerke Travbane 6 11/4 - 08 / 10 2100 28,6ag 66
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 04/4 - 07 / 9 2100 29,2ag 57
7 2018: -5 -0 -2 -0 -2 -37 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 3 Plass 205 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 06 / 5 2100 27,9ag 99
e. Gullterna v. Haakesjur L. Andersen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 10 2100 32,7ag 152
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 7 1609 29,3ag 174
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Biri Travbane 2 22/12 - 01 / 2 1609 28,9a 77
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane - 05/12 - 06 / 3 1640 dg a 37
8 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 4 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane - 08/6 - 01 / 3 2100 dg a 25
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Bjerke Travbane - 30/5 - 02 / 1 2600 dg a 95
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Biri Travbane 1 18/5 - 05 / 5 1609 25,1a 34
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 12/5 - 06 / 1 2100 26,0a 948
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 25/4 - 03 / 2 2100 29,5a 55
9 2018: -16 -3 -2 -1 -3 -78 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 5 Plass 201 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 12 2100 30,1ag 195
e. Vivendel v. Viljesterk K. Wessel Bjerke Travbane 0 30/5 - 02 / 4 2600 28,2a 457
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 02/5 - 03 / 4 2600 29,5a 47
K. Hasselgård Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 26/4 - 04 / 5 2100 28,6a 55
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/4 - 07 / 7 1609 28,0ag 90
10 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 6 Plass 174 191
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 26/5 - 02 / 7 1609 28,4a 678
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 10 1609 28,6a 132
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 04 / 4 1609 28,9a 58
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 28/4 - 03 / 2 2140 29,9a 645
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 03 / 5 2120 33,0 278
11 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -27 000 2017: -16 -7 -1 -0 -2 -163 000
Smedpål 7 Plass 194 000
5 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/5 - 02 / 11 2600 28,3a 71
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Biri Travbane 1 11/5 - 03 / 6 2100 29,5a 27
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 02/5 - 03 / 11 2600 29,4a 18
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane - 04/11 - 04 / 2 2100 dg 19
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/10 - 07 / 6 2160 26,2 58
12 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 8 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 5 06/6 - 06 / 1 2100 29,1a 166
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 6 25/5 - 04 / 1 1609 26,8a 27
Terje Limoseth /Bybrua Å. Tengsareid Biri Travbane - 11/5 - 03 / 5 2100 dg a 203
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/4 - 03 / 1 2100 28,6a 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 07 / 4 1609 27,2a 177
13 2018: -12 -1 -1 -2 -5 -53 500 2017: -13 -2 -0 -0 -4 -49 000
Skjetnemario 9 Plass 178 326
7 år SVARTBRUN H v.Remelden T. Mjøen Leangen Travbane 1 04/6 - 05 / 8 2160 30,6 g 103
e. Skjetnemari v. Minpil A. Stensen Leangen Travbane 5 07/5 - 06 / 5 2140 29,3 313
Gunhild Dahlshaug-Ole Dahlshaug T. Mjøen Leangen Travbane 3 29/4 - 06 / 12 2180 30,7 738
T. Mjøen Anne Dahlshaug (T) M. Fremstad Leangen Travbane 0 26/3 - 03 / 11 2160 36,9 g 132
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl T. Mjøen Leangen Travbane 6 12/3 - 06 / 8 2160 30,3 g 230
14 2018: -12 -3 -2 -0 -1 -116 000 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 10 Plass 153 000
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Østre Bergen Travpark - 02/6 - 03 / 5 2120 dg 683
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane - 12/5 - 04 / 1 2120 dg 323
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Eggen Bjerke Travbane 0 04/4 - 07 / 12 2100 34,5ag 158
H. Holm Torbjørn Smedsrud H. Holm Bjerke Travbane - 28/3 - 08 / 5 2140 dg 112
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 21/3 - 05 / 10 2600 32,2ag 212