<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
HELMINRAUAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 38.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-6 Plass : 7-2-6

1 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 2140 1 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo S. Fossen Momarken Travbane 0 17/4 - 02 / 7 2140 br ag 332
e. Baugen Erla v. Lome Elden K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 03 / 7 2120 31,6 822
Astrid Fossen /Aurskog B. Steinseth Momarken Travbane - 02/4 - 07 / 1 2140 dg 233
K. Malmin Astrid Fossen S. Fossen Momarken Travbane 6 29/3 - 07 / 9 2160 34,9 748
Mørkblå med gul reklame/bånd B. Steinseth Bjerke Travbane 6 14/3 - 09 / 10 2160 36,1 g 297
2 2018: -5 -0 -1 -2 -0 -17 000 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 2 Plass 44 764
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 1 2100 32,6 g 54
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/5 - 04 / 1 2140 dg 72
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane 3 16/5 - 01 / 11 2160 29,4 273
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Momarken Travbane 3 02/4 - 04 / 6 2160 33,8 44
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 3 24/11 - 03 / 2 2100 34,6 38
3 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -35 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 3 Plass 35 500
3 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 2 2140 30,9 g 582
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 2 30/5 - 09 / 10 2160 32,5 1028
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 3 2100 36,0 g 312
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/5 - 09 / 7 2140 35,1 347
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Biri Travbane 3 06/4 - 08 / 2 2100 37,5 133
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -28 000
Wik Stjerna 4 Plass 35 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Sørlandets Travpark 3 03/6 - 02 / 3 2140 31,9 377
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Klosterskogen Travbane 8 24/5 - 08 / 1 2100 34,2a 167
Børre Larsen-Hege Rollstad J. Hansen Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 5 2140 dg 36
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane - 07/2 - 02 / 1 2140 dg 121
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Sørlandets Travpark 7 17/12 - 07 / 6 2160 34,8 g 115
5 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -11 991 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 5 Plass 28 833
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 4 12/6 - 07 / 3 2140 31,7 526
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Bjerke Travbane 8 06/6 - 09 / 10 2160 34,3 592
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 5 15/5 - 08 / 9 2160 34,8 280
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 6 08/5 - 08 / 8 2160 33,4 290
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Drammen Travbane 0 28/4 - 01 / 8 2120 34,0 g 631
6 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 6 Plass 36 500
5 år SVART HP v.Briskeby Philip J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 14/6 - 03 / 4 2100 dg a 410
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 4 1609 32,0ag 739
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 13/5 - 07 / 7 2160 32,1 g 682
E. Høitomt Ketil R. Solvang P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 15/4 - 07 / 2 2140 33,9ag 235
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Johannessen Sørlandets Travpark 8 08/4 - 08 / 8 2180 34,7 g 94
7 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lynne Sokka 2160 1 Plass 73 500
11 år RØD HP v.Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane P 11/5 - 20 / 4 2100 37,8 P
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 11 2160 br g 423
Iver Grinaker /Gran A. Stensen Biri Travbane 3 14/10 - 01 / 4 2600 33,7 440
O. Mikkelborg Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane - 02/9 - 05 / 2 2100 dg 287
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Biri Travbane 7 10/6 - 05 / 8 2100 31,0 g 283
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -0 -2 -21 000
H.M. Norne Rose 2 Plass 54 000
11 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 8 1609 33,3a 124
Silje Hesland /Røyken H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 7 2160 32,1 516
H. Holm Silje Hesland H. Holm Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 4 2100 32,6ag 168
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 7 26/4 - 03 / 10 2160 30,7 750
9 2018: -10 -3 -1 -1 -1 -58 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 3 Plass 58 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 4 23/5 - 09 / 9 2140 31,0 43
e. Pålsflya v. Pål Even O. Østre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2160 32,8 g 39
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 03 / 8 2120 29,2 21
O. Østre Mona Syvertsen O. Østre Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 8 2160 dg 18
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 14/3 - 09 / 8 2160 32,0 g 31
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -0 -1 -6 -46 675
Tangen Helen 4 Plass 57 175
5 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 6 30/11 - 02 / 7 1609 33,1a 36
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder G. Austevoll Momarken Travbane 5 05/11 - 07 / 1 2140 35,4 56
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum G. Austevoll Åmål 5 15/10 - 05 / 6 2080 31,1 22
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Årjäng 1 05/10 - 06 / 5 2160 30,6 28
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Årjäng 1 16/9 - 03 / 1 2140 32,6 52
11 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -38 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Riga Viktoria 5 Plass 56 000
7 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Biri Travbane 6 08/6 - 04 / 1 2600 31,4 g 53
e. Engsnuppa v. Eng Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 2 2140 31,4 g 50
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen G. Austevoll Momarken Travbane 3 06/5 - 02 / 5 2140 29,1ag 44
D. Dalen Ellen C. Koller G. Austevoll Drammen Travbane 1 19/4 - 03 / 3 2100 31,8ag 22
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 1 23/3 - 08 / 8 2120 33,8 47