<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-6 Plass : 1-12-6

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernedryss 2140 1 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 7 2120 42,8 g P
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 12/5 - 21 / 6 2120 48,9 B
Stall Eple-Dryss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 05/5 - 20 / 3 2120 50,0 B
Å. Tengsareid
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000
Ramstad Tuva 2 Plass 8 000
5 år SVART HP v.Lome Elden B. Syversen Jarlsberg Travbane 8 22/4 - 04 / 6 2100 37,0ag 798
e. Ramstad Il v. Engli Svarten B. Syversen Momarken Travbane 0 06/2 - 03 / 4 2140 br g 1056
Melinda Solbakken-Bent Solbakken B. Syversen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 6 2140 40,9 g 825
B. Syversen Melinda Solbakken (P) B. Syversen Momarken Travbane 7 16/4 - 08 / 5 2140 42,3 g 291
Blå m/hvitt sk.stk,røde seler,rek B. Syversen Momarken Travbane 6 28/3 - 07 / 5 2140 38,9 g 1061
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Goroso Lusianna 3 Plass 4 000
4 år M.BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 08 / 2 2100 36,5 138
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Momarken Travbane 0 15/5 - 08 / 2 2140 38,4 g 490
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad E. Schem Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 4 2160 41,9 g P
L. Trudvang Siv Johanne Ørstad Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/8 - 07 / 2 2100 49,9 g 271
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/8 - 20 / 13 2140 47,0 g P
4 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mykle Knekten 4 Plass 6 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Kjenner Momarken Travbane 7 06/5 - 07 / 3 2140 36,3 g 266
e. Thess Mina v. Elding O. Rakstad Magnor Travbane - 01/5 - 06 / 1 2000 dg 360
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Biri Travbane - 16/2 - 07 / 1 2100 dg 370
O. Kjenner Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 8 19/1 - 07 / 9 2100 39,5 g 396
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Drammen Travbane - 09/10 - 08 / 6 2100 dg 224
5 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -19 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 2160 1 Plass 24 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 12 2160 34,7 g 561
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 34,5ag 330
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 04/5 - 03 / 2 2100 34,5a 668
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 17/4 - 07 / 5 2140 36,0a 82
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 10/4 - 08 / 9 2160 36,1 g 745
6 2018: -4 -2 -0 -0 -1 -27 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elvin 2 Plass 27 000
4 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Magnor Travbane 1 01/5 - 06 / 2 2020 34,5 43
e. Holter Mia v. Høiby Kongen T. Solberg Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 3 2160 36,5 g 28
Stall Elvin T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 07 / 8 2100 35,4 18
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Momarken Travbane 4 06/2 - 03 / 6 2140 35,2 19
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane P 03/1 - 20 / 4 2160 37,6 P
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 3 Plass 24 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/11 - 07 / 7 2120 39,6 170
Eivind Gravdal /Hof G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 10 2100 34,2a 237
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 07 / 10 2120 38,0 g 95
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 8 13/9 - 08 / 11 2140 36,4 g 72
8 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 4 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 13 2180 38,2 g 1435
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks V. Hop Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 01 / 8 2120 35,1 g 329
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Bjerke Travbane 7 09/5 - 09 / 12 2160 34,4 423
V. Hop Tanja Johansen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 04/5 - 03 / 1 2100 34,9a 371
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 10 2160 dg 475
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amor Rosa 5 Plass 7 455
7 år SVART HP v.Amor Even B. Garseg Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 4 2160 37,9 P
e. Frøen Marida v. Minpil M. Ivarsson Åmål 0 30/6 - 07 / 6 2080 40,2 g 32
Fredrik Minge-Finn Frøshaug G. Austevoll Momarken Travbane - 14/6 - 03 / 7 2140 dg 121
O. Østre Fredrik Minge M. Ivarsson Åmål 4 27/5 - 01 / 4 2100 34,8 421
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kala Landbane 0 11/8 - 01 / 14 1920 35,2 341
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 6 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 8 08/6 - 08 / 4 2100 34,1 82
e. Stumne Saga v. Spang Best K. Johansen Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 3 2160 36,1 P
Kreativ Transport AS /Eidsberg
E. Høitomt Ronnie Hansen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 7 Plass 13 842
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 06/6 - 09 / 8 2140 34,3 g 71
e. Hjelset Sofi v. Pål Even O. Kjenner Drammen Travbane 7 30/10 - 08 / 10 2120 36,0 63
Ingrid Joshi-Terje Edh O. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 08 / 2 2100 35,5 74
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 1 2140 37,8 g 35
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Kala Landbane - 19/8 - 08 / 9 1920 g2 g 58
12 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 2180 1 Plass 33 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Dahl Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 10 2100 32,9a 204
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 15/3 - 05 / 9 2120 dg 1254
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 07 / 6 2120 br g 58
I. Dahl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 15 2140 38,8 g 219
Rosa m/to motg.svarte kiler J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2140 36,7 g 442
13 2018: -11 -1 -0 -0 -6 -29 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 2 Plass 48 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 1 2140 dg 43
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Romme - 01/6 - 02 / 3 2160 br g 288
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 1 08/5 - 08 / 1 2140 32,2 146
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Åmål 6 01/5 - 02 / 9 2100 35,1 477
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Färjestad 0 14/4 - 03 / 6 2160 34,2 g 469