<<< Forrige løp
Start ca kl. 15:32 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -0 -1 -1 -292 000
Goldstile 2040 1 Plass 292 000
4 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) P. Buer Forus Travbane - 28/11 - 03 / 3 2040 dg a 25
e. Ann von B. (S) v. Ken Warkentin (US) P. Buer Sørlandets Travpark - 11/11 - 08 / 10 2140 dg a 52
Kjell Terje Leire /Kristiansand S P. Buer Bergen Travpark - 21/10 - 04 / 5 2100 dg a 33
P. Buer P. Buer Bjerke Travbane 3 07/10 - 04 / 4 2140 15,0 64
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bjerke Travbane 5 10/9 - 08 / 9 2100 14,0a 130
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -3 -2 -0 -6 -129 545
Stepping For You (S) 2 Plass 150 548
4 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) P. Buer Haugaland Travpark N 10/5 - 20 / 1 2160 24,5 N
e. Stepping Smile (S) v. Victory Abroad* (US) P. Buer Forus Travbane 0 14/4 - 08 / 12 2040 18,1a 16
Stall Svarte Boksa 6 P. Buer Forus Travbane 2 09/12 - 05 / 2 2040 18,6 59
S. Wassberg Pål Buer (T) P. Buer Sørlandets Travpark 1 03/12 - 01 / 11 2140 17,4a 16
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame P. Buer Sørlandets Travpark 1 19/11 - 06 / 8 2140 16,5a 14
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Labella Star 3 Plass 0
9 år BRUN HP v.Magnetic Power (US)
e. Isabella Tomali v. Speedy Tomali (US)
Gunn Thorsnæs-Anne Marie Salte
G. Mikkelsen Gunn Thorsnæs
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
J.P.'s Dream 4 Plass 0
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Nedrebø Forus Travbane N 05/6 - 20 / 3 2040 27,6 g N
e. Celine Tuna (S) v. Ganymede (FR) E. Nedrebø Forus Travbane 31/10 - 24 / 2 2040 29,3 B
Jomar Øvestad-Jens Petter Øvestad E. Nedrebø Forus Travbane 12/9 - 05 / 1 1600 35,2 g N
E. Nedrebø Jomar Øvestad
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Queen Of Airam 5 Plass 0
4 år BRUN HP v.Jocose* (S)
e. Staro Cornflakes (S) v. Yankee Glide* (US)
Kåre B. Vagle-Maria F. Schultz
R. Wiig Kåre Birger Vagle
svart m/blå ermstriper og reklame
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kleppe Sentrum 2060 1 Plass 0
4 år SVARTBRUN V v.Stiv Kuling T. Erga Forus Travbane 05/7 - 22 / 6 2060 48,2 B
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks T. Erga Forus Travbane 17/6 - 21 / 3 1620 51,6 B
Annette Nancy Hoem /Kleppe
K. Handeland Annette Nancy Hoem
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Honannas Marcelle 2 Plass 0
3 år SVART HP v.Norheim Svenn
e. Grude Trolla v. Lome Kongen
Stall Tunheim 1
T. Erga Gunnleif Reinertsen
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Raiden 3 Plass 48 000
11 år BRUN V v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Forus Travbane N 08/8 - 20 / 2 2040 37,6 rg N
e. Snerta v. Ilmin Å. Tengsareid Forus Travbane 0 21/2 - 05 / 13 2060 br rg 29
Kåre Kartevoll /Undheim Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 03/7 - 02 / 6 2140 dg 22
E. Høitomt Kåre Kartevoll Å. Tengsareid Forus Travbane 1 18/6 - 01 / 9 2060 30,8 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Forus Travbane 1 26/4 - 08 / 5 2060 29,9 69
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Heggnor 4 Plass 0
4 år MØRKBR H v.Norheim Svenn
e. Hegg Even Lyn v. Pål Even
Jorunn Vistnes Heggland-Geir Inge Heggland
T. Lekvam Jorunn Vistnes Heggland
rød m/svarte hestesko på hvitt sk.stk.
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jær Prinsen 5 Plass 0
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld
e. Jæralma v. Alm Svarten
Torbjørn Gudmestad /Nærbø
T. Karlsen Torbjørn Gudmestad
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek